Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cat de buni sunteti?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andrei1911



Data înscrierii: 24/Noi/2005
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 21:46    Titlul subiectului: Cat de buni sunteti? Răspunde cu citat (quote)

Eu intotdeauna m-am intrebat. la nivel de romania eu sunt un jucator slab, mediocru sau bunicel? k dak ma uit pe eurosport la turneele mari.am senzatia k nici tacul nu stiu sa il tin in mana.asa k sunt f curios care e situatia la nivel de amatori.care e cel mai mare break pe care l-ati realizat (aproximativ cel putin) si nu stiu dak are vreun sens sa exageramk nu avem mare lucru de castigat
Eu ma pot " lauda " cu breajuri maxime in jur de 30 de puncte.acum eu am impresia k am prins si unul de 40 da poate imaginatia mea imi joaca feste in scopul de a ma ridica un pic in ochii vostri.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andrei1911 Trimite mesaj privat
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 23:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am acasa o masa de biliard de 6'. Mi-am luat bile de snooker de 2". Break-ul maxim a fost de 35. Dar am jucat ieri, la Brasov, pe o masa de snooker adevarata si nu se mai termina Shocked Parca nu stiam sa dau in bila. Nu stiu ce s-a intamplat, dar nu mi-a iesit mai nimic. Am reusit doar un break de 15 puncte. Asa ca mai am de invatat... Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community