Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Peter Ebdon
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 21:59    Titlul subiectului: Peter Ebdon Răspunde cu citat (quote)

Ya... Stiu 2 chestii care va vor veni in minte acum: 1. Parca trebuia sa avem totzi UN jucator preferat (hai...2), 2. Peter Ebdon????? Who the heck likes him?
Well... Eu nu pot spune ca face parte din jucatorii mei preferatzi... Cu sigurantza nu-mi doresc sa-l vad prea des, dar am realizat niste chestii in seara asta si am vrut sa le impartashesc cu voi:

Eu sunt aproape convinsa ca lui Peter Ebdon nu-i place sa joace asha. Cred ca il ajuta cu cel putzin 3 lucruri stilul sau de joc: 1. Ii da incredere in sine insushi, 2. Il face sa joace al naibii de bine, 3. Reprezinta o arma de nadejde impotriva unor adversari (daca nu chiar impotriva multora din adversarii sai).
Pana la urma exista multi oameni pe pamantul asta care prefera (carora le face placere) sa faca lucrurile cu migala, incetishor, dar extrem de bine. De ce afirm eu totushi ca sunt aproape convinsa ca nu-i place... OK, faci cu migala 1 data, de 2, de 100 de ori, whatever... In orice caz, noi totzi avem lucruri de facut pe-acasa si in viatza noastra in general. Adica voi credetzi ca Peter Ebdon prefera sa stea 3 ore la masa in loc sa se duca acasa sa ia cina cu sotzia dumisale sau sa se duca sa petreaca o seara in compania unei femei speciale in viatza sa?
M-ash mira ca tipul despre care reamintesc ce spunea o utilizatoare a fostului forum de la sportline.ro (chiar nu mai tzin minte cine, dar mi se pare fascinanta fraza): "Decat sa-l vad pe Peter Ebdon jucand, mai bine ma duc si bat covoarele", sa n-aiba chiar nimic de facut in viatza lui in afara jocurilor de snooker.
Voi ce credetzi? (Sunt sigura ca-mi spuneatzi si daca nu va intrebam) S-ar putea sa ma inshel, dar ash vrea sa vad si argumentele voastre impotriva.
Oricum, bravo lui.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine te-a pus sa faci topicul asta?? Il uraaaaaaaasc!!! Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 0:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ebdon?? Hm... Tipul asta ma face sa plec din fata televizorului.

1. Este mult prea incet si de asta imi strica tot cheful de a vedea un meci
2. Nu are acea finete de a lovi bilele pe care o are Ronnie, Higgins sau Hendry (mai sunt si altii...)
(2 bis. Marius Ancuta a mentionat ca executa corect loviturile....)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 0:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Cine te-a pus sa faci topicul asta?? Il uraaaaaaaasc!!! Mr. Green

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Draga flaviusO, daca Ebdon iti trezeste stari atit de puternice precum ura, inseamna ceva! Mie mi-e indiferent. E adevarat ca uneori ma cam aduce la exasperare, dar cred ca mai tare ma irita Dott - un Ebdon in devenire ?... Bineinteles, nu gasesti nici la unul nici la celalalt un dram de sclipire si ma bate gindul ca si ca oameni sunt prozaici si prozaic de "asezati". Nu prea vad vreo participanta la forum care sa se autointituleze "Mrs. Ebdon" sau "X.Ebdon", nu-i asa ?!... Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 12:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
flaviusO a scris:
Cine te-a pus sa faci topicul asta?? Il uraaaaaaaasc!!! Mr. Green

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Draga flaviusO, daca Ebdon iti trezeste stari atit de puternice precum ura, inseamna ceva! Mie mi-e indiferent. E adevarat ca uneori ma cam aduce la exasperare, dar cred ca mai tare ma irita Dott - un Ebdon in devenire ?... Bineinteles, nu gasesti nici la unul nici la celalalt un dram de sclipire si ma bate gindul ca si ca oameni sunt prozaici si prozaic de "asezati". Nu prea vad vreo participanta la forum care sa se autointituleze "Mrs. Ebdon" sau "X.Ebdon", nu-i asa ?!... Rolling Eyes


Ahahahahahahahah @ Mrs. Ebdon sau X. Ebdon. Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 0:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

You know what ?! M-am razgindit - sau, mai bine zis, m-am gindit mai biiine. Nu, Peter Ebdon nu mi-e indiferent. Azi am cam suferit pentru el - ca si pentru Stephen "Baby-face" Lee atunci cind nu le mergea jocul. De fapt, cred ca oamenii acestia imi sunt dragi. Da, nu zic vorba mare degeaba. II urmaresc de atitia ani pe toti, mi-au devenit apropiati ca niste prieteni. Mi-e dor de ei peste vara, sunt nerabdatoare sa-i regasesc toamna si, in tot restul anului, aparitiile lor imi ritmeaza viata - fiindca, de cum incepe sezonul de snooker, programez mai totul in functie de datele turneelor... Iubesc snookerul. Dar snookerul nu este doar o masa ( Strachan & Riley, please ), bile ( Aramit, please ), tacuri, regulament etc. Snookerul este si ( sau mai ales ) grupul acesta de jucatori care m-au facut sa sar de pe scaun de bucurie ( cind le "iesea" cite o lovitura ) ori de furie ( evident, cind nu ). Unii mi-au adus mai multe bucurii, altii mai putine. Pe UNUL il iubesc enorm ( de mult, cum ar zice cineva...), dar, in realitate, imi sunt dragi toti. Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 0:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
You know what ?! M-am razgindit - sau, mai bine zis, m-am gindit mai biiine. Nu, Peter Ebdon nu mi-e indiferent. Azi am cam suferit pentru el - ca si pentru Stephen "Baby-face" Lee atunci cind nu le mergea jocul. De fapt, cred ca oamenii acestia imi sunt dragi. Da, nu zic vorba mare degeaba. II urmaresc de atitia ani pe toti, mi-au devenit apropiati ca niste prieteni. Mi-e dor de ei peste vara, sunt nerabdatoare sa-i regasesc toamna si, in tot restul anului, aparitiile lor imi ritmeaza viata - fiindca, de cum incepe sezonul de snooker, programez mai totul in functie de datele turneelor... Iubesc snookerul. Dar snookerul nu este doar o masa ( Strachan & Riley, please ), bile ( Aramit, please ), tacuri, regulament etc. Snookerul este si ( sau mai ales ) grupul acesta de jucatori care m-au facut sa sar de pe scaun de bucurie ( cind le "iesea" cite o lovitura ) ori de furie ( evident, cind nu ). Unii mi-au adus mai multe bucurii, altii mai putine. Pe UNUL il iubesc enorm ( de mult, cum ar zice cineva...), dar, in realitate, imi sunt dragi toti. Very Happy Very Happy Very Happy


Te rog sa ma scuzi ca intervin... Chiar nu vreau sa te flatez pentru ca pe urma o sa zici ca cine stie ce am cu tine, dar ash vrea sa-tzi daruiesc toate aplauzele pe care mainile mele le pot scoate pentru acest mesaj...
Mi-ai citit gandurile. Itzi multzumesc pentru ca l-ai scris si subscriu (yet again).



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 0:50    Titlul subiectului: Inca o chestie... Răspunde cu citat (quote)

Hai, Ebdon! Cmmon, buddy (nu Holly)!!!!! Mi-ar parea, inca o data, rau, ca un tip care a muncit atat de mult (nemaivorbind de ceea ce ziceam la inceputul acestui "Peter Ebdon topic") sa piarda un asemenea meci....
Ashadar, deshi nu-l simpatizez prea mult pe Ebdon, in cinstea jocului... GO!!!!!!!!!!!
Si mai tzin sa mentzionez o chestie... Sper ca Ebdon sa fie urmat in acest ultim joc de aria pe care o ascult eu acum: Nessun dorma! Very Happy
2nd try... Hai Ebdon... E lucevan le stelle!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 4:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing

Ebdon a studiat limbile clasice pina ce a abandonat facultatea pentru snooker. Nu stiu de ce, dar cred ca i-ar placea si TURANDOT, si TOSCA. Eu poate ca as fi "mers", insa, pe AIDA cu... "Ritorna vincitor" !!!... Asa , cine stie, poate ar fi cistigat meciul... Pacat! Dar macar ma bucur pentru "Baby-face". C-asa e-n snooker, citeodata : cu un ochi rizi, cu celelalt, plingi... Laughing Crying or Very sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 20 Ian 2005, 2:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Slava Domnului, Peter, ca te vad ( sper, dar nepătrunse sunt căile ... Eurosportului ! Rolling Eyes ) intre "ultimii 16" la Welsh Open ! Cam scrîșnit, cam căznit, dar intre ultimii 16 ...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 10 Apr 2006, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În The Independent de azi, un interviu cu PETER.

Despre Campionatul mondial care stă să-nceapă : “Tabloul principal oferă șanse tuturor, dar probabil că învingător va fi jucătorul cel mai bun în acest moment. Este un turneu care îți pretinde o mare rezistență fizică și mentală. Nivelul acestui event e tot mai ridicat, dar jucătorii într-adevăr buni tocmai în aceste meciuri lungi fac dovada valorii lor.”

În 2002, Peter îți presimțise succesul cu câteva săptămâni înainte. “Știusem că urma să fie sezonul meu, dar și acum sunt mulțumit de felul în care m-am pregătit. La Sheffield o să fiu gata de luptă. Mă simt pe zi ce trece mai intrat în starea de competiție și, la o evaluare realistă, cred că am și eu șansa mea.”

Întrebat dacă, la experiența sa și în calitatea sa de cel mai căutat profesor de snooker, ar avea vreun sfat pentru Shaun, Peter a dat un răspuns plin de modestie : “N-aș îndrăzni să-i dau vreun sfat omului care este actualul campion mondial ! Anul trecut, atunci când m-a învins în semifinale, a jucat bine. De data asta ne-am putea întâlni în sferturi. Are un prim meci greu cu James Wattana...”

L-au deranjat comentariile privind sfertul de finală din sezonul trecut ? “Victoria mea împotriva lui Ronnie O’Sullivan trebuie să fi constituit una dintre cele mai mari reveniri din istoria Teatrului Crucible [La sfârșitul primei sesiuni, scorul era 6-1, iar la sfârșitul celei de-a 2-a sesiuni, 10-5 în favoarea adversarului său; scorul final – 13-11 în favoarea sa.] și sunt mândru de ardoarea cu care mi-am dorit să câștig acel meci. Unele dintre comentariile care au urmat au fost de-a dreptul revoltătoare și calomnioase, dar, din motive de ordin juridic, în acest moment nu voi spune mai mult decât atât."

Solicitat să spună cât de departe ar putea ajunge “elevul” său preferat, Ding, Peter a declarat : “Ding are lumea întreagă la picioarele lui – cu condiția să dea dovadă de voința și de disciplina de care e nevoie pentru a ajunge s-o merite !”

Sponsori, bani, probleme ? E sacul Asociației pe jumătate plin sau pe jumătate gol ? Well, Peter face parte din conducerea WSA, deci opinia lui nu putea fi alta decât cea “oficială”, deși ... : “Poate că nu mai există nici un sac !... Totuși, viitorul snookerului se află pe mâini bune. Avem un comitet de conducere excelent și foarte concentrat asupra rezolvării problemelor. Ei fac tot ceea ce le stă în putință să găsească soluții. Sperăm ca în sezonul viitor să avem turnee mai multe, dar e greu de atras sponsorizările – e greu nu numai pentru snooker, ci și pentru celelalte sporturi. Din câte sezoane țin eu minte, în mod sigur acesta a fost cel mai dificil, mai ales că jucătorii n-au avut posibilitatea de a acumula suficientă practică de meci. Dar și ei ar trebui să sprijine mai mult Asociația. În loc să se lamenteze, ar fi mai bine să-și ofere serviciile pentru a asigura o mai bună promovare a snookerului și a-l prezenta într-o lumină pozitivă. Dacă ne tot plângem de lipsa ocaziilor favorabile și de cifra premiilor, riscăm să îndepărtăm sponsorii. Am semnat contractul cu BBC și pe cel cu 888.com, iar cotele de audiență TV ne arată că snookerul rămâne unul dintre cele mai populare sporturi."

Viața în Dubai ...? “... e extraordinară ! Singura problemă e că acum am mult de călătorit. Nu e ușor să fiu atâta timp departe de Deborah și de copii, dar trebuie să-mi văd de meseria mea. Mutarea noastră în Dubai n-are nimic de-a face cu pasiunea mea pentru cai și pentru studierea genealogiei lor. [Se știe că, asemenea oricărui arab care se respectă, emirul împărtășește această pasiune și crește cai de rasă. Îmi amintesc că am văzut cândva, pe Animal Planet, un reportaj despre unele dintre aceste nobile animale aflate în proprietatea familiei domnitoare din emirat – grajduri de marmură albă, igienă perfectă etc)] Alteța-sa Șeicul Mohammed are o crescătorie formidabilă. Am asistat acolo la cursele din cadrul Cupei Mondiale. Ce spectacol uluitor ! Eu n-am reușit încă să scot un exemplar care să câștige la un asemenea competiție. Poate la anul."

Cine ar ieși învingător la Derby, în acest sezon ? Peter crede că cele mai mari șanse le-ar avea Horatio Nelson. “Știu că deja este considerat favorit, dar eu l-am remarcat încă din sezonul trecut – o valoare imposibil de ignorat ! Sunt sigur că va face față și că are clasa necesară pentru a învinge. Provine dintr-o mamă-campioană – Generous o cheamă – și ar putea deveni la rândul lui un armăsar de prăsilă excepțional. Eu aș căuta pentru Horatio Nelson tot o iapă din familia lui Generous, printre ai cărei ascendenți se numără și celebrul Graustark, deși asta ar complica linia genealogică, fiindcă el deja e înrudit cu armăsarul numit His Majesty. Ar însemna un risc de consangvinitate și cu Doff, dar eu cred că în acest caz anume, ar fi soluția cea mai bună. Sunt convins că așa s-ar naște un viitor câștigător la Derby sau la Oaks." Wow !!!... Shocked 8) Laughing

Întrebat pe care loc se află snookerul în lista lui de priorități și dacă s-ar retrage în cazul când ar ieși din Top 16, Peter a spus că prioritatea numărul 1 rămâne familia. “Întotdeauna a fost așa. Pentru ei muncesc din răsputeri – pentru ei și pentru că-mi respect profesia. Sunt foarte hotărât să lupt pentru a mai cuceri și un al doilea titlu mondial. Dacă aș ieși din Top 16, poate că m-aș gândi la retragere, dar nu depinde decât de mine să mă asigur că așa ceva nu se va întâmpla."

Se știe că Peter cântă la pian și la oboi, dar se amuză și cu muzica vocală. A scos deja un single, care n-a rupt gura târgului, dar se vede că asta nu l-a descurajat... “N-aș respinge ideea de a mai face un single sau poate chiar un album. Iubesc mult muzica și cu toate că, din păcate, n-am glasul lui Andrea Bocelli, tot sunt în stare să “țin o notă”, cum zicea fostul meu manager, Troy Dante, care a cântat și el cu o formație pop. N-am lansat single-ul acela și până la urmă l-a dat pe post BBC-ul, dar toată munca pentru pregătirea lui la el m-a amuzat foarte tare.”

La întrebarea despre pregătirea fizică, Peter a răspuns (previzibil !) că da, tot câte o milă pe zi înoată și da, acordă o mare importanță acestui exercițiu. Fotbal nu joacă, dar urmărește ceea ce se întâmplă pe stadioanele patriei. Întrebat dacă e de părere că, într-o bătălie pe plan mental, Alex Ferguson l-ar învinge pe Jose Mourinho, fapt care ar aduce titlul celor de la Manchester United, Peter pune lucururile la locul lor : “Nu sunt sigur că bătăliile mentale între antrenori au vreo importanță. Meciurile se câștigă sau se pierd pe teren, dar nu e mai puțin adevărat că educarea și păstrarea încrederii în sine este o întreagă știință ! Mi-ar plăcea să văd că băieții de la Spurs (Tottenham) își pot păstra locul patru și că Wellingborough câștigă liga lor !" (La Wellinghborough e Academia unde predă Peter ! Wink Laughing )

Dacă ar oferi o cină la care ar putea invita șase persoane din orice epocă, la cine s-ar opri ? Peter a găsit că întrebarea era foarte interesantă. “Cred că aș vrea să-mi revăd cei trei bunici decedați. Tare aș fi vrut să fie și ei de față atunci când am câștigat campionatul mondial... Pe 15 aprilie, bunica dinspre tată împlinește 91 de ani. Nu cred că are mai mult de 40 de kilograme, dar e într-o formă strașnică : aprigă și mintea brici, așa cum a fost de când o știu. Dacă ar fi să invit personaje celebre, i-aș chema pe Federico Tesio, cel din crescătoria căruia au ieșit Ribot, Donatello și Nearco și pe Harold Hampton, marele expert în genealogia cabalină. Mi-ar plăcea să-i invit și pe Napoleon Hill, Bob Proctor, Brian Tracy și Anthony Robbins – toți patru și-au adus contribuții extrem de importante în domeniul tehnicilor de fructificare și dezvoltare a potențialului uman. N-aș putea să-l omit nici pe Zig Ziglar – ador accentul lui și știu invitații mei s-ar simți mai bine și s-ar distra mai mult dacă ar fi și Zig la masă cu noi. Meniul ar trebui să cuprindă o friptură perfectă și o ladă cu sticle de Château Léoville Poyferré 1982.” Gusturi rafinate, deh ... 8) Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 17 Ian 2008, 22:47, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 11 Apr 2006, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mersi pt.articol!interesant.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 11 Apr 2006, 15:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim , Clara. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 29 Apr 2006, 19:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

WELL DONE, PETER !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 29 Apr 2006, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yeap...chiar daca nu e unul dintre jucatorii mei preferati...well done, indeed.



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community