Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Peter Ebdon
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 29 Apr 2006, 19:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De-a dreptul frumoase lacrimile lui ... Abia așa a lăsat și el o dată să se vadă care e costul stăpânirii de sine !...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 30 Apr 2006, 6:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum toata lumea va tine cu Ebdon in finala. Very Happy
Intotdeauna m-am intrebat de ce lacrimile impresioneaza intr-atat de tare (era sa zic mai ales publicul feminin, dar ma abtin Laughing Laughing )



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 30 Apr 2006, 11:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu stiu cu cine sa tin Confused
si dott si ebdon sint adevarati luptatori! si-imi sint dragi amindoi Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 3 Mai 2006, 20:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Peter Ebdon

Data nasterii : 27.08.70
Profesionist: 1991
Break maxim : 147
Nickname : Ebbo
Nationalitate:: English



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 16 Dec 2006, 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)





Laughing

WELL DONE, DANCING PETER !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 16 Dec 2006, 8:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Peter Ebdon mi-a adus aminte aseara de Ronnie O'Sullivan,mai precis de acel Ronnie O'Sullivan care dadea savoare meciurilor de snooker Very Happy .Lovituri superbe,un stil ofensiv si rapid plus acea executie cu mana stanga 8) . Chiar si mica "topaiala" din jocul in care a ratat max-ul sau dansul de la sfarsit mi s-au parut simpatice,dar in acelasi timp atipice pentru acel Peter Ebdon pe care il stiam in trecut.
Sigur ca nu va face un 147 in 5 minute si 19 secunde,pentru ca Ronnie este unic,dar aceasta schimbare ma bucura foarte mult. Wink

Felicitari Peter!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 14:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:




Laughing

WELL DONE, DANCING PETER !

Cute! Laughing Laughing Laughing
Tare simpatic , Peter...Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 22:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Clara White a scris:




Laughing

WELL DONE, DANCING PETER !

Cute! Laughing Laughing Laughing
Tare simpatic , Peter...Very Happy


chiar foarte foarte TARE Smile)



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 23:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi se pare ca Peter seamana un piiiiiiiiic cu actorul John Malkovich Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 1:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

neeee!...stiu io a ai tu ceva cu john Wink ,dar...nu seamana deloc! Laughing Twisted Evil



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 16:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRAVO PETER !



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 27 Aug 2007, 18:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LA MULTI ANI, PETER! Party



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Lun 27 Aug 2007, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Happy BDAY Peter! Party Mereu am admirat acest jucator pentru stapanirea lui de sine si calmul de care da dovada in toate meciurile.



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 28 Aug 2007, 22:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Happy birthday, Peter!!!!! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
OctySnookerLover



Data înscrierii: 25/Aug/2009
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar 25 Aug 2009, 11:29    Titlul subiectului: Ebdon, favoritul meu Răspunde cu citat (quote)

Am inceput sa urmaresc snookerul in 2006(aveam 10-11 ani:) ), an in care Peter Ebdon a ajuns in finala campionatului mondial si a castigat UK Championship.De atunci este favoritul meu, desi nu prea l-am mai vazut castigand prea multe meciuri pana acum cateva luni cand a castigat China Open.El mi-a deschis apetitul pentru a practica biliard. (pt ca snooker, din pacate, nu am unde)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui OctySnookerLover Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community