Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Welsh Open
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 19:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ca transmit, Smile dar eu din pacate nu pot urmari meciurile de la ora 16. Crying or Very sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 19:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu ajung acasa la 8 sau la 7 seara(astazi a fost o exceptie fericita Laughing )Sper sa schimbe programul incepand cu data de 2 martie si sa transmita si seara nu doar dupa-amiaza.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 19:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,da,da.!!!!! Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 9:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Nuuuuu e chiar așa de negru Michiduță : transmisiunile încept de pe data de 28 februarie, Lady Croft. Dacă nu se mai schimbă ceva (așa cum trebuie precizat de fiecare dată când vorbim de programul Eurosport Twisted Evil Rolling Eyes ), pe 28 avem o transmisiune directă la ora 15.45 (135 de minute) și o înregistrare la ora 24.00 (150 de minute). - pe Eurosport 1, of course.

Pe 1 martie, o transmisiune directă la 15.30 (150 de minute) și o înregistrare la ora 01.00 (90 de minute). 8) Smile Toate pe Eurosport 1, of course.


Embarassed Embarassed Embarassed Thanks Embarassed Embarassed Embarassed



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 21:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine macar ca se termina JO pana atunci. Altfel, cred ca n-am mai fi vazut nici inregistrarile de la 12 noaptea. Laughing

*Tare mi-as dori sa-l vedem pe Judd Trump jucand.



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 22:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:
*Tare mi-as dori sa-l vedem pe Judd Trump jucand.

Si eu mi-as dori sa-l vad jucand! Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 25 Feb 2006, 20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SNOOKY a scris :

Mai avem putzin pana la Welsh Open. Sincer numar fiecare secunda pana incepe... Just can't wait. [/quote]

si eu la fel!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 25 Feb 2006, 20:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sper sa prinda cineva eurosport2 si sa ne bucure si pe noi cu detaliile meciurilor. Smile
Am auzit si eu la radio ca rcs va introduce eurosport 2 din februarie,dar luna a trecut si inca nimic. Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 25 Feb 2006, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poți să te liniștești și să te bucuri, Snooky : nimic din Welsh Open nu se transmite pe Eurosport2 ! Totul e e Eurosport 1. Very Happy Bineînțeles, dacă nu se mai schimbă ceva... Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 25 Feb 2006, 21:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yu-huuuuuuuuuuuu Very Happy
mersi ,Clara!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 26 Feb 2006, 17:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Poți să te liniștești și să te bucuri, Snooky : nimic din Welsh Open nu se transmite pe Eurosport2 ! Totul e e Eurosport 1. Very Happy Bineînțeles, dacă nu se mai schimbă ceva... Rolling Eyes

Offff!Cu doua zile inainte o astfel de stire m-ar fii bucurat. Acum insa...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 27 Feb 2006, 14:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maine o sa avem intr'un final transmisiuni in direct ( Laughing Just can't wait Laughing ).
Sunt curioasa ce o sa faca perechea galeza M. Stevens shi M. Williams... Razz Din cate shtiu amandoi au pierdut relativ devreme anul trecut... Anywayz...sper ca Welsh Open sa ofere spectacol frumos...shi sa ne ofere jucatori bine pregatitzi shi pushi pe lupta. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 27 Feb 2006, 14:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

VREAU SA CISTIGE IAN SI DAVID GRAY SI DOMINIC Very Happy Wink



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 27 Feb 2006, 19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

clara,scumpisor nu ne mai tii si pe noi la curent cu scorurile?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 0:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prima zi a Welsh Open-ului si deja s-au inregistrat cateva surprize. Surprised
Cel putin din punctul meu de vedere consider ca surprinzatoare eliminarea din aceasta faza a turneului a lui Dominic Dale, Neil Robertson si David Gray.
In al doilea rand, nu pot sa nu regret infrangerea lui Judd Trump, pe care tare mult mi-as fi dorit sa-l vad jucand, ocazie pe care nu puteam sa o am decat daca se califica in fazele televizate ale competitiei. Sad



_________________
"Poti dori ceva asa de chinuitor si de tare, incat indeplinindu-ti-se nici sa nu te mai bucuri..... te-a costat prea mult suflet" (Lucian Blaga)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Welsh Open Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Următoare
Pagina 2 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community