Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Welsh Open
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20178
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 17:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SE TRANSMITE LIVE ACUM MECIUL SHAUN MURPHY - ANDY HICKS !!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 17:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Da, Cristina, dar "rubrica" snookerului a devenit rozalie... Nu mai transmit nimic live azi. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Nu stiam ce inseamna acel roz!!! Confused Wink Shocked



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 17:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca totushi avem transmisiunea Razz ...cam tarziu dar e bine shi asha. Intr'adevar multe surprize in acest inceput de turneu... Ali Carter – Alfie Burden 3-4 ....sincer nu m'ash fi ashteptat...mai ales cum a inceput Burden...cu 4-0. Ashtept cu nerbadare meciul Hunter - Hamilton. Sunt curioasa cat de refacut este Paul. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20178
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meciul de ieri, declarația lui DOM DALE apărută azi în The South Wales Echo

„De obicei, pot conta pe calitatea loviturilor mele de siguranță, dar de data asta ele n-au fost suficient de bune. Mereu i-am lăsat lui Michael la îndemână bile roșii și, ce-i al lui e al lui, a știut să profite de ocazie. A jucat destul de bine și nu mi-a oferit prea multe șanse.”

Meciul lor a fost întârziat cu o oră din cauza prelungirii celui dintre Barry Hawkins și David Roe. „Dacă te pregătești pentru ora 7 seara și trebuie să stai și să aștepti, s-a dus toată concentrarea. Dar nu din cauza asta am pierdut meciul. Pur și simplu simțeam că nu am energie. N-am fost în stare să mă lansez în joc. Aș f i putut să câștig primul frame, care a fost cam fragmentat și, brusc, m-am trezit condus cu 3-0. Am redus din diferență la 3-1, înainte de pauză, dar n-am reușit să trimit în buzunar acea bilă neagră din jocul al 5-lea. Sunt foarte dezamăgit, mai ales după Malta, dar trebuie să mă pun pe treabă și să gândesc pozitiv.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e 6.20.-joaca hunter-hamilton
go paul!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
După meciul de ieri, declarația lui DOM DALE apărută azi în The South Wales Echo

„De obicei, pot conta pe calitatea loviturilor mele de siguranță, dar de data asta ele n-au fost suficient de bune. Mereu i-am lăsat lui Michael la îndemână bile roșii și, ce-i al lui e al lui, a știut să profite de ocazie. A jucat destul de bine și nu mi-a oferit prea multe șanse.”


Desi imi place mult de DomDale sunt bucuroasa ca Michael Holt merge mai departe...nu l'am mai vazut de mult in cadrul transmisiunilor live. (Asta shi din cauza lui - in unele cazuri - shi din cauza faptului ca s'au transmis alte meciuri care se jucau paralel cu acea masa). Sper sa fie in forma buna... Smile

*Yep Snooky...GO PAUL!!!!!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011


Ultima modificare efectuată de către Lady Croft la Mar 28 Feb 2006, 18:22, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked Ce "mult" dau! Very Happy Vazusem mai devreme ca urmeaza repejor inca un tenis mic (sau poate urmeaza la 7)... Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad Acesti oameni isi bat joc de nervii nostri. That is sad. Rolling Eyes

*Mda... Dupa cum spuneam. Urma de la 6 tenisul si, bla, n-o fi inceput. Crying or Very sadCrying or Very sad
Ce enervant... Evil or Very Mad



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Mar 28 Feb 2006, 18:29, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*In primul rand: Paul conduce cu 2-0!!! *aplauze frenetice* !!!!!! (Congrats)
*In al doilea rand: snooker de la ora 20:00 <----THANKS EUROSPORT!!!! (Se pare ca totushi tzin la nervii noshtrii Mrs. Hendry Razz Laughing Laughing Razz )



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
*In primul rand: Paul conduce cu 2-0!!! *aplauze frenetice* !!!!!! (Congrats)
*In al doilea rand: snooker de la ora 20:00 <----THANKS EUROSPORT!!!! (Se pare ca totushi tzin la nervii noshtrii Mrs. Hendry Razz Laughing Laughing Razz )


Ura! Ura! Very Happy Very Happy
Speram sa-l vedem si pe Ronnie!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:

Ura! Ura! Very Happy Very Happy
Speram sa-l vedem si pe Ronnie!


Poi din cate am intzeles eu de la comentatori o sa ne transmita continuarea meciului Hunter - Hamilton.(Sau cel putzin inregistrarea meciului). Dar nu m'ash supara nici dak l'ash vedea pe Ronnie. Snooker sa fie...



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Disclaimer: mesajul urmator s-ar putea sa nu reprezinte pozitia definitiva a Eurosportului. Mr. Green
Din ce am vazut eu pe site s-ar parea ca vom avea ceva Ian/Ronnie de la ora 23. Wink
Si 15 minute de Paul/Anthony pe la ora 20.
Cred ca se comporta asa ca sa nu provoace reactii adverse. Stiti cum e...pui un om flamand in fata unei cine rafinate si bogate si apoi te uiti ce se intampla Mr. Green .

Cat p-aci sa duca Andy meciul cu Murphy in decisiv. Offf! Evil or Very Mad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nicely put Miss Chigwell... Laughing Laughing Wink
(Nu pot sa zik ca am avut un favorit in meciul Murphy - Hicks)



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 19:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ayyyyyyyy!!!! Acum am vazut scorurile actualizate Evil or Very Mad !!! Aaaaloooo, domnu', ce faceti acolo? Ia, trezirea!!! Evil or Very Mad
*O bila alba pentru cine nu se mira de reactia mea. Si nu in buzunar. Wink


Later edit: Nu e bine deloc!!! Shocked Shocked




Ultima modificare efectuată de către Miss Chigwell la Mar 28 Feb 2006, 19:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20178
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 19:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am avut, Lady Croft, fiindcă Andy își juca rămânerea în Top 32, pe câtă vreme fundulețul lătuț al lui Shaun stă liniștit pe fotelul cu numărul 7. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 28 Feb 2006, 19:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss C cred ca shtiu la ce te referi. Razz Intr'adevar Wake Up Man!!! Laughing
Clara , nu shtiam acest lucru... Sad ... dar oricum Shaun a demonstrat (intr'un fel sau altul) de ce sta el in ,,fotelul'' cu numarul 7. [Acum ca nu mai e in Top 32 ce meciuri de calificare trebuie sa dispute Andy Hicks pentru a trece de primele faze ale calificarilor?]



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Welsh Open Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Următoare
Pagina 4 din 13

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community