Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine credeti ca va ridica trofeul?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Travis Perkins UK Championship
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va ridica trofeul?
Steve Davis
93%
 93%  [ 14 ]
Stephen Hendry
6%
 6%  [ 1 ]
Joe Perry
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 15

Autor Mesaj
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 16:44    Titlul subiectului: Cine credeti ca va ridica trofeul? Răspunde cu citat (quote)

M-am gandit sa nu stricam traditia si sa ne dam si la turneul asta cu parerea. Very Happy
Eu as paria pe John Higgins..desi nu m-ar mira ca invingatorul de anul asta sa fie un newcomer ca Barry Hawkins. Ce ziceti? Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred că e cam devreme ca să pariem. Și Stuart Bingham e pus pe fapte mari, iar Ding e într-o formă ... formidabilă. Dar despre turneu discutăm la General... Wink Laughing Până la finală mai e, slavă Domnului, nici n-am apucat încă să vedem nimic din UK Championship. Eu una nu mă grăbesc să mă gândesc că se și încheie... Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
elenuke



Data înscrierii: 23/Oct/2005
Mesaje: 6
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 18:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stephen Hendry Laughing
Sunt sanse mari sa vedem o semifinala Higgins-Hendry...si probabil cel ce va castiga va ridica trofeul...dar,dupa cum zicea si Aura,putem avea parte de surprize Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui elenuke Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 19:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu imi voi da cu parerea dupa prima runda televizata, pentru ca nu are rost sa spun ca va castiga unul sau altul, fara sa fi vazut nici un meci. Wink



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai să mai amânăm previziunile asupra finalei și, pentru a evita confuzia și "bifurcarea" discuțiilor, să continuăm comentariile asupra turneului la General Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=203&start=15

Vom redeschide acest subiect palpitant după sferturi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 4:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu nici cei de la casele de pariuri cine o sa castige...intrebarea e cine vrem sau cine speram...ma uit la snooker de 3 ani de zile si o singura data am fost sigur de castigarea unei finale...cea a campionatului mondial castigat de ronnie in compania lui gramme dott... dott avea 5 frame-uri iar ronnie 0 dar eram 100% convins ca o sa castige...in rest niciodata nu am fost sigur, sigur... de vrut as vrea sa castige steve davis sau ding....unul e batran, altul e tanar... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 16:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer ... banuiesc unu dintre Davis si Ding .... dar am mizat pentru Davis .. acum nush ... joacă ... minunat in meciul cu Hendry ... se vede experiența ... CLAR



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 23:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STEVE DAVIS : GODLIKE

Cred ca este poate ultima sansa a lui Steve Davis sa castige un campionat mondial . Editzia 2006 e poate ultima . Bravo Steve!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La cum a jucat Steve in aceasta saptamana, cred ca are sansele cele mai mari sa castige campionatul. Go Steve! Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 23:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Steve are prima șansă la titlu. Cu el votez.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 23:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca mai e necesar sa zic cu cine votez eu. Laughing
Go Stevie-boy! Laughing



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Sâm 17 Dec 2005, 0:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
La cum a jucat Steve in aceasta saptamana, cred ca are sansele cele mai mari sa castige campionatul. Go Steve! Smile
cred ca are sanse si ding daca ajunge in finala...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 17 Dec 2005, 0:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sigur ca are si el sanse, dar daca Steve va juca la fel ca pana acum, cred ca are sanse mai mari decat Ding.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Sâm 17 Dec 2005, 0:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si votul meu a fost tot pentru STEVE.

Este de-a dreptul uimitoare si incantatoare forma pe care o dovedeste la acest moment.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 17 Dec 2005, 8:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu tot cu Steve am votat.
Jocul lui excelent Very Happy , calmul sau si o foarte bina concentrare il vor face sa castige finala.
Si eu cred ca al doilea finalist va fi Ding.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Travis Perkins UK Championship Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community