Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Felicitari cu ocazia anumitor evenimente sau sarbatori
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 11:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Nu știu ce lucru ar fi mai potrivit de spus, acum, decât un mare MULȚUMESC adresat tuturor forumiștilor. Forumiștii SUNT forumul : cei care, de-a lungul acestei decade, au ales să-și stea alături, aici, unde am trăit, toți, împreună, zilele mai bune și pe cele mai puțin bune, bucuriile și dezamăgirile snookericești – bucurii și dezamăgiri care trec, dar nu de tot, fiindcă se transformă în amintiri și ajung să se adune și să constituie dovada vie a ceea ce, în timp, a devenit un „noi”, adică o adevărată familie.


Este aniversarea noastră, a tuturor, deci vă spun, cu mare drag,



. . . . . .

. . .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 15:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Știu că nu sunt cel mai activ "forumist" și că nu am de multe ori inspirația de a lăsa câteva vorbe, dar un lucru e clar intru si verific ce e nou, aproape zilnic și mă bucură ce găsesc, imi place și mă face să iubesc și mai mult Snookerul. Nu mă pricep la urări, n-am fost niciodată bun, dar astăzi o să încerc să spun 2-3 vorbulițe. N-am mai scris de mult dar pentru acest eveniment a trebuit să-mi gasesc timp și inspirație. O să încep prin a-i mulțumi Clarei, sunt sigur că știe cât de mult îi apreciez munca și cât de mult îi datorăm pentru informațiile "călduțe" pe care ni le oferă și nu în ultimul rând să-i urez LA MULȚI ANI!!! multă sănătate și spor la muncă pentru că o face excelent. Vă multumesc pentru tot!



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mulți ani, SnookerForum!!! ...și un simplu, sincer : Mulțumesc.

Razz



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 18:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc frumos, dar nu despre mine e vorba : acest forum s-a născut din inițiativa lui Liz Hendry, iar sărbătorirea din aceste zile s-a născut din inițiativa lui Redboy.

Liz a avut ideea și a plantat semințele. Poate că, la începutul începutului, au semănat cu semințele de muștar – mici & modeste, ca toate semințele din care nu putem fi siguri ce răsare, dar, din gândurile, trăirile snookeristice & cuvintele noastre, ale tuturor, iată cum din semințele mici s-a ridicat ditamai copacul :

(Da, așa arată copacul ivit din mica sămânță de muștar !)

Redboy a „tras” de mine să nu lăsăm să treacă această aniversare fără s-o sărbătorim. Dacă nu era el, chiar asta aș fi făcut : cred că mai degrabă din modestie decât din comoditate, aș fi lăsat să treacă ziua, după care aș fi consemnat, la NEWS, împlinirea celor zece ani. Dar Redboy (care e și autorul logo-ului aniversar) e cel care a avut dreptate, nu eu : nu este deloc un fapt oarecare, mai ales în peisajul fluid al mediei virtuale. Sunt zece ani din viața noastră (mai puțini, dar la fel de importanți în cazul forumiștilor mai tineri Very Happy ) și merită să ne bucurăm fie și numai de faptul că acest loc continuă să existe, exclusivist și curat, din dragostea noastră față de snooker și din prietenia țesută între noi.

Bineînțeles, nimic n-ar fi posibil să se întâmple pe acest site fără munca și susținerea tehnică și nu numai tehnică a lui Zsolt Tuser.

Mulțumiri cu totul speciale, deci, lui Liz, lui Zsolt și lui Redboy !

Să trăim sănătoși cu toții ! Să râdem împreună de ceea ce e de râs, să criticăm ceea ce e de criticat, să mai și suferim când e de suferit (dar cu moderație, că viața nu se rezumă la o finală sau alta Wink ) și, mai ales, să ne bucurăm de frumusețea nobilului sport care (fără să fi tunat) ne-a adunat, aici, laolaltă. Very Happy Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Mar 18 Noi 2014, 20:40, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 20:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La Multi Ani SnookerForum.RO

Eu subscriu la ce zicea Mr.Gloss, intru zilnic si ma bucur sa vad postari noi, le citesc pe toate cu drag, si unde consider ca ma descurc imi bag si eu coada Very Happy

Daca ar fii sa revizuiesc cele mai tari momente (de cand sunt eu inregistrat) pe forum au fost certurile lui Robertson cu cine apuca (obiecte, divinitate etc. Laughing ) dar si mai tare e Adi cand joaca Peter Idea si cel mai tare atunci cand a castigat Marco Fu Australian Open, si am intrat din concediu, de pe plaja >> sa ma bucur pe forum 8) (ca doar nu era sa stric vacanta prietenei mele cu un joc de snooker hehe).

Clara, daca imi permiti, as vrea mai multe stiri, poate timpul nu-ti permite la fel de mult, dar cat mai multe ca ne plac Razz

La Multi Ani Exclamation



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai dreptate, Gi0nel : am avut o perioadă – aproape un an, cred – de oarecare lehamite cauzată de unele chestii fără vreo legătură directă cu forumul. De asta, o vreme, am mai rărit-o cu publicarea știrilor. Poate că o să vă povestesc, într-o zi, cu amuzament, niscaiva istorii despre unele măgărioare, deși, de fapt, poate că e preferabil să le uit. Mai ales acum. Important e că mi-am revenit. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani și mulțumim pentru toate informațiile pe care ni le puneți la dispoziție cu atât devotament!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 18 Noi 2014, 23:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitări și la mulți ani!

Ați făcut și faceți o treabă fantastică aici, acest forum devenind practic o enciclopedie snookeristică. Mulțumesc pentru această oază de eleganță și bun simț și pentru nenumăratele informații din lumea acestui sport minunat.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Mie 19 Noi 2014, 10:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La Multi Ani SnookerForum.ro !!

Din acesti 10 ani frumosi ai forumului, eu am avut ocazia sa petrec doar 3 ani , ani in care m-am simtit excelent.

Pe acest forum am ajuns sa invat si eu mai multe despre snooker, de la televizor nu prea am avut multe ocazi.

Felicitari tuturor care au lucrat la acest forum si care vor lucra in continuare, pentru ca fac o treaba buna.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mie 19 Noi 2014, 13:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La Multi Ani Snookerforum!



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 19 Noi 2014, 14:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani tuturor!

Sa ne vedem si la aniversarea de 20 de ani tot aici! Very Happy
Multe multumiri tuturor membrilor acestui forum! Si in special multe multumiri Clarei pentru munca depusa!

Party



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 19 Noi 2014, 16:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani Snookerforum.ro!
La multi ani tuturor!


Sunt pe aici cam de la inceputuri, desi nu sunt foarte activa, dar sunt prezenta!

La multi ani si multe multumiri celor care se ocupa de forum!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 19 Noi 2014, 22:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Party Majoreta La multi ani, Snookerforum! Majoreta Party



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Noi 2014, 18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu ceva intarziere...spun si eu La multi ani, Snookerforum si tuturor membrilor acestei comunitati minunate! Very Happy Party


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Golan Trevize
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Noi/2010
Mesaje: 248
Locație: Dom's Home

MesajTrimis: Dum 23 Noi 2014, 12:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai am așa multă vreme de forumuri și alte activități sociale pe internet, iar dacă nu era concursul recent de snooker nu aș fi intrat aici nici astăzi. Îmi place acest forum și în calitatea sa de mediu unde se schimbă păreri despre snooker, dar mai ales ca mediu de informare cu privire la noutățile din snooker. Și asta se datorează în primă instanță domnei "Clara White" (nu vreau să neglijez pe ceilalți, dar trebuie să recunoașteți și voi că fără dânsa ar fi fost doar o învălmășeală aici - dânsa alături de câțiva useri la fel de pasionați de snooker)! Care a creat și a unit cu pasiunea dânsei comunitatea aceasta de oameni diverși, de vârste diferite... Lucru nu foarte simplu de făcut! Și se spune că fără pasiune nu iese! Smile

Nu sunt membru decât de vreo 4 ani... dar cel mai adesea pentru informații despre snooker am intrat în primul rând aici! Smile Pentru că mi-a fost simplu.

LA MULȚI ANI FORUMULUI și să rămână și peste ani același loc plăcut și plin de informații despre ceea ce mă interesează în snooker.

LA MULȚI ANI! Majoreta Party Notworthy Notworthy Notworthy



_________________
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Golan Trevize Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Următoare
Pagina 23 din 25

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community