Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

TENIS
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 10:16    Titlul subiectului: TENIS Răspunde cu citat (quote)

e cineva de aici fan djokovici?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 10:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt fan Federer. Nu prea il plac pe Djokovic, cu toate ca este foarte talentat si e un tip simpatic.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 2 Mai 2011, 12:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DOAR ROGER FEDERER.

Insa,dupa ce se va retrage,trebuie sa am un favorit ,nu? SI l-am ales inca din 2009 pe Del Potro.
Insa da,imi place si Djokovic,si il vad viitor nr 1 mondial.SI pe buna dreptate.Dealtfel,daca ar fi dupa mine,ORICINE sa fie lider,dar nu nadal.Nu l-am suportat inca de cand s-a lansat,insa e doar o chestiune de perceptie personala,asta nu inseamna ca nadal nu e un mare jucator.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011


Ultima modificare efectuată de către zenart la Mar 3 Mai 2011, 9:30, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 9:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie imi place de Nadal pe locul doi Federer.
Deci sa terminat snooker-ul traiasca tenisul si Roland G. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 10:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, eu sunt o mare fana Novak Djokovic Majoreta! Sper sa se descurce la french open, tinanad cont ca nu este suprasfata lui preferata.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2011, 11:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AAA..IN SFARSIT O FANA! BRAVO! DJOKO E CEL MAI TARE!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 8 Mai 2011, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nole, este absolut impresionant, 32 de meciuri consecutive castigate, sau, altfel spus, niciun meci pierdut in acest sezon 2011!!! Applause Notworthy Applause Tot asa inainte!!! Majoreta



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 9 Mai 2011, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

34 dacă punem la socoteală și Cupa Davis. Un program foarte bine ales de echipa lui Nole (sunt curios dacă se va retrage cumva de la Roma Smile), iar ce a reușit în fața lui Nadal a fost fabulos (vorba domnului Banciu) pentru că Djokovic a controlat meciul de la un capăt la altul cu o ușurință care îmi aduce aminte de acea finală de Roland Garros în care Federer a „reușit” să-i ia lui Nadal 4 game-uri.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 9:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt foarte incantat ca vor juca finala din nou,Nole cu nadal.Si este evident ca il va invinge pe spaniol.Din nou.Mai astept Roland Garros-ul,nu de alta,dar sa il spulbere pe nadal,pe a lui suprafata favorita,zgura.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Shcarmens
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Mar/2011
Mesaje: 319
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Eu sunt foarte incantat ca vor juca finala din nou,Nole cu nadal.Si este evident ca il va invinge pe spaniol.Din nou.Mai astept Roland Garros-ul,nu de alta,dar sa il spulbere pe nadal,pe a lui suprafata favorita,zgura.


Mi-as dori sa-l bata Novak pe Nadal, dar nu stiu ce sanse are tinanad cont ca meciul din semifinale al lui Nole a tinut 3 ore, iar terenul de zgura este unul clasic, asa cum ii place ibericului. Ar fi extraordinar sa nu-si intrerupa seria de meciuri castigate in acest sezon, eu oricum il sustin Majoreta



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Haikou World Open 2013, China Open 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Shcarmens Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 13:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Si este evident ca il va invinge pe spaniol.Din nou.Mai astept Roland Garros-ul,nu de alta,dar sa il spulbere pe nadal,pe a lui suprafata favorita,zgura.

Se lasă Nadal de tenis dacă mai pierde o finală în fața lui Nole. Laughing

Și eu sunt de aceeași părere ca și Carmen - îi va fi foarte greu lui Djokovic astăzi, mai ales că Nadal va da totul, poate chiar un pic peste. Smile
Este un meci foarte important pentru moralul lui Rafa.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 14:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nu stiu cum a pierdut A. Murrray ieri...Avea meciul in mana dupa setul 2...Oricum vamos Rafa...Ai o revansa de luat Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 18:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum eu recunosc,sunt un anti nadal,inca de cand s-a lansat.Asta nu inseamna ca nu este un bun jucator,din contra.

Dar de la a fi un bun jucator,pana la a ajunge "mare",e cale lunga.Pentru mine,"mari " campioni in tenis,in afara de Roger Federer (pe care in ciuda contestatarilor sai,il recomanda performantele,in afara de alte simpatii) ar fi Ivan Lendl,Andre Agassi,Bjon Borg,Pete Sampras,Stefan Edberg,Boris Becker dar si Jimmy Connors sau John Mc.Enroe.Si ar mai fi si altii.
Asadar in opinia mea,rafa nadal,da,face parte din top 10 all time,dar exclus in primii 5.
Iar Nole,il va depasi lejer pe iberic.
A,si vedeti ca am pariat o suma mare pe victoria lui Nole.

Nu inseamna ca am si 100% dreptate,recunosc.In definitiv,fiecare e subiectiv cand are un favorit,nu? Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011


Ultima modificare efectuată zenart la Lun 16 Mai 2011, 11:06, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 20:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce se intampla cu meciul nadal-nole? nu se mai joaca? auzisem ca-l dau in direct cei de la digisport dar nimic

oricum bravo djoko pt victoria impotriva lui murray! greu meci...mi-era ca pierde nole



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 15 Mai 2011, 21:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum eu nu vreau sa fiu rau,mai ales ca mircea22,zic eu,imi este si amic. Insa,cum mai scriam,fiecare cu ai sai favoriti.
NOLE e NOLE.nadal....si el pe acolo.Cand joci 4 finale si le pierzi,in fata aceluiasi adversar,CONSECUTIV....parca nu mai conteaza doar suprafata de joc,ci si valoarea.Ori NOLE e peste rafa si asta se vedea inca de anul trecut.

Iar nadal nu se va lasa de tenis mircea,nici daca va pierde roland garros-ul (cum iarasi anticipez),acum pe bune,ca nu il sufar eu,e una,dar sincer,ar fi si pacat.nadal inca e un bun jucator.

off topic-Mircea tu stii ca ti-am zis inca de acum 2 luni ca prevad finala champions league,la fotbal MANCHESTER UNITED-barcelona si "dracii rosii"vor fi campionii Europei.

Doar la tenis nu am avut aceiasi favoriti,la fotbal stiu ca esti in asentimentul meu

Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011


Ultima modificare efectuată zenart la Lun 16 Mai 2011, 9:10, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 1 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community