Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Sarituri cu schiurile
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Vin 22 Iul 2011, 14:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

So... Urmariti si competitia de vara ? (nu mai suportam sa vad ciclismul "on top")

Nu prea ma atrage sportul asta minunat, pe timp de vara, dar mai trag cu ochiul...

Diseara, competitia pe echipe la Zakopane (21:30).



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 23 Iul 2011, 10:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu are acelasi farmec vara,astept competitiile hibernale!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 10:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmaresc acest sport si doar iarna imi place.Favoritul meu Amman Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 13:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Esti de-al meu. Wink Cu Martin Schmitt m-am lamurit de ceva timp, asa ca de la Simon Ammann am incredere ca o sa mai vad cate ceva bun... Austriecii continua sa nu-mi placa, poate doar sa ma plictiseasca. Nu se ridica ei la inaltimea elvetianului... Laughing (si la figurat, dar mai ales la propriu... pana si acum reuseste sa ma uimeasca prin zborul asta)



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 14:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai dreptate Wink si pe mine ma plictisesc austrieci dar Amman mereu are prestati foarte bune Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 15:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt fan Amman,dar imi place tare mult si de "noul Malisz" asa ca am sa-l bifez printre favoriti alaturi bineinteles si de Morghi ,Kofler si Schlieri.
Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 16:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap... si eu am incredere in Kamil Stoch. De atins performantele lui Malysz, nu poate fi vorba, dar sunt de urmarit sclipirile sale.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mihai_112
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Dec/2010
Mesaje: 195
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu tin cu Morghi,si asta e clar . Smile Tin si cu recordmenul mondial(dupa ce zboruri a facut )
Dar inca imi pare rau de moarte lui Pavel Karelin.Era speranta Rusiei Sad



_________________
GO MARK ALLEN!!!!!!!!!!!!!!!
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihai_112 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 19:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe bune ca e prima oara cand aud... Crying or Very sad Se vede ca in ultima vreme nu prea am mai fost la curent cu ce se intampla in 'sarituri'. Dintre rusi, tocmai Karelin imi placea cat de cat. Urata veste.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2011, 19:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

R.I.P Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2011, 9:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte trista veste,intradevar un talentat saritor cu schiurile ,din pacate ne-a parasit mult prea devreme.Am gasit articolul asta:
http://sport.hotnews.ro/stiri-alte_sporturi-10366948-campionul-rus-sarituri-schiurile-pavel-karelin-murit-intr-accident-rutier.htm



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 9:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iata ca si echipa Austriei a fost batuta si nu oricum ci la diferenta destul de mare de puncte!Cine ar fi crezut?
Ma bucur totusi pentru aceasta victorie a Norvegiei si sper ca si la individual se vor gasi saritori care sa se bata pentru primul loc cu austriecii,nu de alta dar devine prea monoton sa avem aceeasi castigatori in fiecare etapa.Dixit!
P.S. Japonezul Itto a fost la un pas de victorie etapa trecuta si cred ca a sperat ca va reusi, dar era nevoie si de mult ghinion care sa-l afecteze pe austriacul Schlieri ,ceea ce nu s-a intamplat din fericire pentru acesta din urma!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 11 Dec 2011, 12:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Competitia individuala de azi, numai bine, incepe de la 14:25 ... se termina cand incepe finala UK Championship. Very Happy

Ca tot vorbeam de el mai sus... Vad ca Simon Ammann a inceput aproape dezastruos WC-ul. Sper sa mai recupereze... Momentan, doar pe vreo 2 saritori din top 10 pot spune ca-i si sustin.

later edit : Culmea, calificarile dinaintea etapei de azi, au fost castigate tocmai de Ammann, printr-o saritura de 137m. Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 2 Ian 2012, 8:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va castiga Schlierenzauer toate cele 4 etape si marele premiu de 1 000 000 de franci elvetieni?
Pe jumatate a reusit,dar mai e mult pana departe daca tinem cont de forma incredibila aratata de saritorii japonezi si pentru ca trebuie sa recunoastem ca a avut parte din plin de noroc pana acum !
Sa-i tinem pumnii ,pentru ca ar fi frumod sa avem din nou dupa 10 ani un astfel de rezultat remarcabil !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 2 Ian 2012, 15:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi pare rau, dar mie saritorii austrieci mi-au devenit mai antipatici ca oricand, ba mai nou am inceput sa vad si conspiratii, mai ales dupa prima etapa a turneului cand dupa ce sarisera aproape toti inclusiv Schliri si Morgenstern care au sarit slab, s-a gandit Hoffer, tot austriac, sa restarteze prima mansa ca, nu-i asa, nu erau sanse egale pentru toti Surprised.

Asa ca le-a dat sanse mai mult austriecilor si mai putin lui Ito care era bine merci pe primul loc inainte de restartare Mad Ma bucura revenirea norvegienilor si sper sa avem o intrecere cat de cat echilibrata, nu numai podiumuri austriece ca asta ar fi chiar urat. Crying or Very sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 5 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community