Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HOT SHOTS 8 BALL OPEN
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 20:03    Titlul subiectului: HOT SHOTS 8 BALL OPEN Răspunde cu citat (quote)

And so it went…

Pana la urma au venit 6 persoane (pe numele lor Andrei, Baseka, Cold, Mrs. Hendry, Octav si Sch).
S-a tras la sortzi pentru a ramane ca 4 persoane sa joace sferturi iar doua sa ajunga direct in semifinala. Very Happy
Sferturile au fost jucate pe sistemul “cel mai bun din 9, altfel spus primul la 5,” semifinalele pe sistemul “cel mai bun din 11, altfel spus primul la 6,” iar finala pe “cel mai bun din 13, altfel spus primul la 7.”


Rezultate:

Sferturi de finala:

Baseka 2
Mrs. Hendry 5

Cold 1
Andrei 5

Semifinale:

Mrs. Hendry 6
Andrei 5

Octav 6
Sch 1

Finala:

Mrs. Hendry 3
Octav 7


WINNER OF HOT SHOTS 8 BALL OPEN's 1'st EDITION: Octav

Congratulations to all participants!!! Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Sâm 14 Ian 2006, 20:51, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 20:30    Titlul subiectului: And... Răspunde cu citat (quote)

Declaratie "la cald" (desi ea ar trebui sa vina mai intai din partea campionului, dar nu mai am rabdare - probabil o voi sterge dupa ce posteaza el si am sa o pun in continuare Very Happy):

Una "oficiala" ar suna in felul urmator (evident in ceea ce priveste finala si-atat):
Octav a aratat clasa si a jucat minunat! La un moment dat chiar mi-am dorit sa castige, pentru ca era evident ca o merita (desi, oarecum normal, speram si intr-o revenire a mea). Nu sunt suparata deloc pentru ca am pierdut. A fost really fun and I had a great time atat playing cat si watching him play! Si, pe langa asta, I'm a learner si voi incerca sa-mi imbunatatzesc jocul in continuare! Very Happy

Una "simply friendly" (in ceea ce priveste intregul mini-turneu) ar fi:
I for one had a great time! Au fost si momente tensionate si lovituri superbe!
Tzin sa le multzumesc pe aceasta cale tuturor celor care au luat parte la acest "event" si sa imi declar sperantza intru existarea altora de acest fel, dar si a unora imbunatatzite.
Laughing Laughing Laughing


In incheiere, pentru moment: S-a jucat biliard de la 11 la 16.20 and I'm quite tired.
Voi reveni maine cu cateva poze si mai multe impresii and details. Very HappyVery Happy

Have a good night y'all!

p.s. De-abia astept sa-nceapa The Masters. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 21:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari si din partea mea lui Octav, inca o data!!!

Vreau sa intaresc si eu ce a zis Mrs.Hendry, si anume ca a fost o intalnire excelenta, iar meciurile foarte interesante( si asta o zic eu, care am luat-o cu 6-1 de la Octav...). Cei care nu ati fost....aveti de ce sa va muscati degetele:)

Din cate am vb la final, peste vreo 2 luni e planificat un "Hot Shots 9-Ball Open", cand sunt sigur ca vor fi mult mai multi!

ps: sper sa nu se supere cei in cauza, dar nu pot sa ma abtin sa nu ma laud ca, in afara turneului, am reusit un 3-2 cu Octav(9Ball) si un 4-3 cu Andrei(8Ball)...deci mare grija data viitoare:)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FELICITĂRI ORGANIZATORILOR ! FELICITĂRI TUTUROR PARTICIPANȚILOR ! SUPERFELICITĂRI ÎNVINGĂTORULUI !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 10:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari si din partea mea, in primul rand invingatorului, dar si organizatorilor si tuturor participantilor!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 11:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost un turneu foarte frumos si interesant . Sper ca nu este nimeni suparat ca nu a castigat . Multumesc si pentru felicitari dar mie nu mi-a placut cum am jucat tot timpul (prea multe greseli nefortate)Very Happy. Participantii au fost super tari si de abia astept sa urmeze urmatorul turneu care o sa fie de 9 ball. Finala a fost foarte frumoasa(joci chiar bine mrs hendry:D) precum si semifinala(sch a jucat mult mai bine dupa ce s-a terminat meciul) Smile .
Am vazut si filmul pe care l-am primit ca premiu(super tare-nu il vazusem:D) .
Si acum de abia astept sa vina urmatorul turneu



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 14:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O completare despre premiul pt locul 1: acesta a fost compus dintr-o caseta video cu filmu "Poolhall junkies"(2002) si o diploma.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 16:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari invingatorului si tuturor participantilor! Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FELICITĂRILE MELE LUI OCTAV ... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 0:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

So... Am promis ca revin cu a few pics si a few more details...
Doua poze (pentru ca nu mi-a traznit ideea sa fac poze cu tot grupul si cand ne-am gandit sa facem 2-3 poze unii deja plecasera) cu cei doi finalisti si una cu diploma invingatorului (pentru ca nu mi-a venit ideea, de asemenea, sa fac poze si cu invingatorul singur with his diploma. Imi cer scuze, pe aceasta cale). NEXT TIME THERE'LL BE MORE! Very Happy


Ele pot fi vazute aici:

http://endlessrow.blogspot.com/

In rest... In ceea ce priveste detaliile... Nu prea mai stiu ce sa zic. A fost very nice! Very Happy Atat, deocamdata (poate voi reveni sa mai spun cate ceva)! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 0:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very nice! Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 1:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

THIS IS SO CUTE !!! Very Happy 8) Very Happy Am stat mult și bine și m-am uitat la poze. Very Happy Very Happy Very Happy Mi-au plăcut foarte mult ! Mi-a plăcut la fel de mult și diploma. Bravo, Mrs Hendry ! Bravo amândurora !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 1:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks for the nice thoughts, you guys! Very Happy
Totushi imi pare rau ca n-au fost mai multe poze (cu toti participantii). Imi cer scuze din nou! Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 8:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar super diploma...abia acuma am vazut-oSmile. Bravo creatorului( si bravo detinatorului normal).
Si mie imi pare rau ca mi-am uitat ap foto acasa...ramane tot pe data viitoare!Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Lun 16 Ian 2006, 13:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte frumoase pozele.. cum imi statea tricoul Laughing .. zici k aveam ditai bidonu:)).. sunt misto.. bine ca ti-a venit ideea sa facem poze mrs hendry:) Data viitoare vin si eu cu aparatul neaparat:D (si multumim si lui cold k el ne-a facut the pics:D)..we're cute , aren't we RazzRazz?



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » (mini)Campionat de biliard Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community