Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Mark Williams
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 16:23    Titlul subiectului: Mark Williams Răspunde cu citat (quote)

Cine e fan Mark Williams sa posteze aici Smile
Eu sunt fan de cativa ani al lui. Pacat ca o fost eliminat din competitie si nu prea isi mai revine la forma care lo consacrat. Oricum ii un mare jucator Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 18:01    Titlul subiectului: Re: Mark Williams Răspunde cu citat (quote)

Rony a scris:
Cine e fan Mark Williams sa posteze aici Smile
Eu sunt fan de cativa ani al lui. Pacat ca o fost eliminat din competitie si nu prea isi mai revine la forma care lo consacrat. Oricum ii un mare jucator Smile

Uite ca postez aici, chiar daca nu ma consider un fan al lui Mark J. Daca ar fi sa vorbim doar despre jucatorii pe care ii iubim, forumul ar deveni o succesiune de monologuri, iar ideea unui forum e tocmai dialogul, nu-i asa?!... Mark este, ca si multi altii din aceasta elita, un jucator demn de tot respectul. Ronnie a zis cindva un lucru extrem de adevarat ( ba chiar si frumos exprimat ) : "CLASA este permanenta, FORMA e cea care se poate schimba". ( Citat din memorie, dar asta era ideea...) Am incredere ca si Mark J. isi va reveni, chiar daca, asa cum spune el insusi, pentru moment, prioritatile lui s-au cam schimbat. Sa-i traiasca micul Connor si sa-l vedem din nou jucind la valoarea sa reala !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt un mare fan al lui Williams. Sunt fan din momentul in care a revenit de la 16-14 pt Stevens si ii trebuia 3 snookere pt a castiga jocul 31 in finala campionatului mondial. Pacat ca forma lui e cam slaba in momentul asta. Dar sunt sigur ca isi va reveni si va ajunge din nou cel mai bun.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmin a scris:
Eu sunt un mare fan al lui Williams. Sunt fan din momentul in care a revenit de la 16-14 pt Stevens si ii trebuia 3 snookere pt a castiga jocul 31 in finala campionatului mondial. Pacat ca forma lui e cam slaba in momentul asta. Dar sunt sigur ca isi va reveni si va ajunge din nou cel mai bun.


Ejti si fan Liverpool? (Ca fapt divers Very Happy)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da. Formatia mea preferata din Anglia. De asemenea fan Steaua. Ca fapt divers.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 15:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum sa nu prinda. Isi revine Cisse si sa vezi ce retur de campionat au. Poate ca Marky Mark nu tea impresionat pe tine, dar pe multi i-a impresionat. Nu degeaba i se spune The Machine.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 15:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mad E la 9 pct de Liverpool, cu un joc mai mult. Oricum ei nu conteaza. Ce conteaza e ca Liverpool e la 4 puncte de Man. United si are mari sanse sa ajunga la 1 pct. Eu astept meciul de diseara cu Monaco. Cand Williams castiga campionatul mondial Ronny iesea din primul tur.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

World Professional champion 2000, 2003
World Professional Championship runner-up 1999
United Kingdom champion 1999, 2002
Grand Prix champion 1996, 2000
British Open champion 1997, 2003
Welsh Open champion 1996, 1999
Thailand Masters champion 1999, 2000, 2002
Irish Open champion 1998
China Open champion 2002
Benson & Hedges Masters champion 1998, 2003
Nations Cup winner 1999 (Welsh team)
Benson & Hedges Championship winner 1994
Pontins Professional champion 1998
Pontins Open champion 1995

Cam asta a castigat Williams pana acum. Eu zic ca nu e putin.

PS: Stiai ca a practicat boxul inainte sa se apuce de snooker? SO he can kick Ronnys ask. La propriu.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi plac duelurile dintre voi Very Happy Oricum mi-o placut de Williams, la vremea lui, stilul de joc si cum baga tot. Asta ma atras cel mai mult la el Smile

Iar Liverpool mai are de asteptat sa ii ajunga pe MU ca acuma sunt in forma baietii. Oricum diseara tin cu Live ca am pus pariu cu unu de la scoala pe Live Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Break maxim 144. Era Ronnys ass. Scuze de greseala.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rony a scris:
Imi plac duelurile dintre voi Very Happy Oricum mi-o placut de Williams, la vremea lui, stilul de joc si cum baga tot. Asta ma atras cel mai mult la el Smile

Iar Liverpool mai are de asteptat sa ii ajunga pe MU ca acuma sunt in forma baietii. Oricum diseara tin cu Live ca am pus pariu cu unu de la scoala pe Live Very Happy


Good bet. Smile Cum am spus Liverpool e la 4 puncte de Man si are un meci mai putin cu Portsmouth. Pe astia trebuie sa ii bata, mai ales ca Baros pare in forma. Totusi sa revenim la Mark, ce se intampla cu el? Anul trecut am inteles de ce juca prost, dar acum?



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmin a scris:
Break maxim 144. Era Ronnys ass. Scuze de greseala.


patetic Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Vizitator






MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apropo, daca Williams isi schimba numele in Maguire il bate pe Ronny?


Sus
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="Cosmin"]
Rony a scris:
Good bet. Smile Cum am spus Liverpool e la 4 puncte de Man si are un meci mai putin cu Portsmouth. Pe astia trebuie sa ii bata, mai ales ca Baros pare in forma. Totusi sa revenim la Mark, ce se intampla cu el? Anul trecut am inteles de ce juca prost, dar acum?


De ce juca prost anul trecut?



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai Williams face un an foarte bun dupa care unul prost. Asa a fost cand a castigat prima oara campionatul mondial.

PS: Eu eram vizitatorul. Uitasem sa mah login.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare
Pagina 1 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community