Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Lista breakurilor maxime realizate în competiții oficiale

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Calendarul competițional, clasamente, breakuri maxime
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 15354
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 19 Feb 2006, 3:36    Titlul subiectului: Lista breakurilor maxime realizate în competiții oficiale Răspunde cu citat (quote)

LISTA BREAKURILOR MAXIME REALIZATE ÎN COMPETIȚIILE PROFESIONISTE OFICIALE


TC - turneu de clasament
TV - televizat
TV* - marcat în fazele televizate (deci premiat), dar netransmis la TV
P - autorul breakului maxim a pierdut meciul în care l-a realizat


. 1. 11 ian 1982 Steve Davis (în meciul cu John Spencer) [arbitru Jim Thorpe] – Lada Classic – Civic Centre, Oldham – TV, Video 1 / Video2
. 2. 23 apr 1983 Cliff Thorburn (Terry Griffiths) [John Williams] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video
. 3. 28 ian 1984 Kirk Stevens (Jimmy White) [John Smythe] – B&H Masters – Wembley Conference Centre – TV, P, Video
. 4. 17 nov 1987 Willie Thorne (Tommy Murphy) [John Street] – Tennants UK Championship – Guild Hall, Preston– TC
. 5. 20 feb 1988 Tony Meo (Stephen Hendry) [Alan Chamberlain] – Rothmans Matchroom League – Winding Wheel Centre, Chesterfield – P
. 6. 24 sept 1988 Alain Robidoux (Jim Meadowcroft) [John Smythe] – European Open – Norbreck Castle Hotel, Blackpool – TC
. 7. 18 feb 1989 John Rea (Ian Black) Bill McKerron] – Scottish Professional Championship – Marco’s Leisure Centre, Edinburgh
. 8. 8 martie 1989 Cliff Thorburn (Jimmy White) [Martin Webb] – Matchroom League – Hawthorne Theatre, Crawley
. 9. 16 ian 1991 James Wattana (Paul Dawkins) Bruce Duncan] – Mita World Masters – National Exhibition Centre, Birmingham
10. 10 iun 1991 Peter Ebdon (Wayne Martin) [Dave Church-West – Strachan Open – Jimmy White Snooker Lodge, Aldershot – TC, P
11. 25 feb 1992 James Wattana (Tony Drago) [Bruce Duncan] – Pearl British Open – Assembly Rooms, Derby – TC, TV, Video
12. 22 apr 1992 Jimmy White (Tony Drago) [John Street] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video
13. 9 mai 1992 John Parrott (Tony Meo) [Roy Couch] – Matchroom League – Jimmy White Snooker Lodge, Aldershot
14. 24 mai 1992 Stephen Hendry (Willie Thorne) [Alan Shankland] – Matchroom League – Rhondda Sports Centre
15. nov 1992 Peter Ebdon (Ken Doherty) [Colin Brindet] – Royal Liver UK Championship – Guild Hall, Preston – TC
16. sept 1994 David McDonnell (Nic Barrow) [Howard Spencer] – British Open – Norbreck Castle Hotel, Blackpool – TC
17. 27 apr 1995 Stephen Hendry (Jimmy White) [Len Ganley] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video
18. 25 nov 1995 Stephen Hendry (Gary Wilkinson) [John Williams] – Royal Liver UK Championship – Guild Hall, Preston – TC, TV, Video
19. 5 ian 1997 Stephen Hendry (Ronnie O’Sullivan) [Alan Chamberlain] – Liverpool Victoria Charity Challenge – ICC, Birmingham – TV, Video
20. 21 apr 1997 Ronnie O’Sullivan (Mick Price) [Len Ganley] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video1 / Video2
21. 17 sept 1997 James Wattana (Pang Weiguo) [Jiang Zhen Yuan] – Catch China International – Beijing
22. 16 mai 1998 Stephen Hendry (Ken Doherty) [Alan Chamberlain] – Premier League – Diamond Centre, Irthlingborough – TV, P, Video
23. 10 aug 1998 Adrian Gunnell (Mario Wehrmann) [Dave Palmer] – Thailand Masters – Plymouth Pavilions – TC
24. 13 aug 1998 Mehmet Husnu (Eddie Barker) [Dave Baxter] – China International – Plymouth Pavilions – TC
25. 13 ian 1999 Jason Prince (Ian Brumby) [Pete Williamson] – British Open – Hazel Grove Snooker Club, Stockport – TC, P
26. 29 ian 1999 Ronnie O’Sullivan (James Wattana) [John Newton] – Welsh Open – Cardiff International Arena – TC, TV, Video
27. 4 feb 1999 Stuart Bingham (Barry Hawkins) [Derek Budde] – UK Tour Event 3 – Jesters Snooker Centre, Swindon
28. 22 mart 1999 Nick Dyson (Adrian Gunnell) [Pete Williamson] – UK Tour Event 4 – Hazel Grove Snooker Club, Stockport – P
29. 6 apr 1999 Graeme Dott (David Roe) [Haydn Parry] – British Open – Plymouth Pavilions – TC, TV
30. 19 sept 1999 Stephen Hendry (Peter Ebdon) [John Newton] – British Open (finala) – Plymouth Pavilions – TC, TV, Video
31. 21 sept 1999 Barry Pinches (Joe Johnson) [Pete Williamson] – Welsh Open – Norbreck Castle Hotel, Blackpool – TC
32. 13 oct 1999 Ronnie O’Sullivan (Graeme Dott) [Colin Brindet] – Grand Prix – Guild Hall, Preston – TC, TV, Video
33. 4 nov 1999 Karl Burrows (Adrian Rosa) [Graham Harding] – B&H Championship – Willie Thorne Sn. Centre, Malvern – P
34. 22 nov 1999 Stephen Hendry (Paul Wykes) [John Newton] – Liv. Vict. UK Championship – Bournemouth International Centre – TC, TV, Video
35. 21 ian 2000 John Higgins (Dennis Taylor) [Alan Chamberlain] – Nations Cup (Scoția-Anglia) – The Hexagon, Reading – TV, Video
36. 24 mart 2000 John Higgins (Jimmy White) [Colin Brindet] – B&H Irish Masters – Goff’s, Kill, Co. Kildare, Irlanda – TV, Video
37. 28 mart 2000 Stephen Maguire (Phaithoon Phonbun) [Stuart Bennett] – Regal Scottish Open – Aberdeen Exhibition Centre – TC, P
38. 5 apr 2000 Ronnie O’Sullivan (Quinten Hann) [Jan Verhaas] – Regal Scottish Open– Aberdeen Exhibition Centre – TC, TV, Video
39. 25 oct 2000 Marco Fu (Ken Doherty) [Peter Reinaldi] – Regal Scottish Masters – Motherwell Civic Centre – P, TV, Video (primul 147 transmis via streaming)
40. 7 nov 2000 David McLellan (Steve Meakin) [Stuart Bennett] – B&H Championship – Willie Thorne SC, Malvern
41. 19 nov 2000 Nick Dyson (Robert Milkins) [Alan Chamberlain] – Liv. Vict. UK Championship – Bournemouth International Centre – TC
42. 25 feb 2001 Stephen Hendry (Mark J. Williams) Paul Galea] – Malta Grand Prix – Mediterranean Conf. Centre, Valetta, Malta – TV
43. 17 oct 2001 Ronnie O’Sullivan (Drew Henry) [Eirian Williams] – LG Cup – Guild Hall, Preston – TC, TV, Video
44. 12 nov 2001 Shaun Murphy (Adrian Rosa)– B&H Championship – Towers Snooker Club, Mansfield
45. 28 oct 2002 Tony Drago (Stuart Bingham) [Alan Chamberlain] – B&H Championship – Towers Snooker Club, Mansfield – P
46. 22 apr 2003 Ronnie O’Sullivan (Marco Fu) [Jan Verhaas] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, P, TV, Video
47. 12 oct 2003 John Higgins (Mark Williams) [Lawrie Annandale] – LG Cup (finala) – Guild Hall, Preston – TC, P, TV, Video
48. 12 nov 2003 John Higgins (Michael Judge) [Pete Williamson] – British Open – Brighton Centre – TC, TV, Video
49. 4 oct 2004 John Higgins (Ricky Walden) [Pete Williamson] – Totesport Grand Prix – Guild Hall, Preston – TC, P, TV, Video
50. 17 nov 2004 David Gray (Mark Selby) – Travis Perkins UK Championship – Barbican Centre, York – TC, TV*
51. 20 apr 2005 Mark Williams (Robert Milkins) [Colin Brindet] – World Championship – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video
52. 22 nov 2005 Stuart Bingham (Marcus Campbell) [Pete Williamson] – Turneul de calificare pentru Masters – Pontin’s, Prestatyn
53. 14 martie 2006 Robert Milkins (Mark Selby) [Dave Palmer] – Calificări pentru Campionatul mondial Pontin’s, Prestatyn –TC, P
54. 23 octombrie 2006 Jamie Cope (Michael Holt) [Terry Camilleri] – Grand Prix, Round robin 2 – Aberdeen Exhibition Centre – TC, TV*
55. 14 ianuarie 2007 Ding Junhui (Anthony Hamilton) [Michaela Tabb] – Masters, runda 1 – Wembley Arena – TV, Video
56. 16 februarie 2007 Andrew Higginson (Ali Carter) [Dave Palmer] – Welsh Open, sferturi – Newport Centre TC, TV, Video
57. 19 septembrie 2007 Jamie Burnett (Liu Song) [Colin Humphries] – Grand Prix, calificări – Pontin's, Prestatyn TC
58. 14 octombrie 2007 Tom Ford (Steve Davis) [Andy Yates] – Grand Prix, Runda 1, Round robin – Aberdeen TC
59. 8 noiembrie 2007 Ronnie O'Sullivan (Allister Carter) [Colin Humphries] – Northern Ireland Trophy, Optimi – Belfast TC, TV, Video
60. 15 decembrie 2007 Ronnie O'Sullivan (Mark Selby) [Alan Chamberlain] – UK Championship, Semifinale – Telford TC, TV, Video
61. 29 martie 2008 Stephen Maguire (Ryan Day) [Eirian Williams] – China Open, Semifinale – Beijing TC, TV, Video
62. 28 aprilie 2008 Ronnie O'Sullivan (Mark Williams) [Eirian Williams] – World Championship, Optimi – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV Video
63. 29 aprilie 2008 Allister Carter (Peter Ebdon) [Terry Camilleri] – World Championship, Sferturi – Crucible Theatre, Sheffield – TC, TV, Video1 + Video2
64. 2 octombrie 2008 Jamie Cope (Mark Williams) [Deng Yueyuan] – Shanghai Masters, Optimi – Grand Stage, Shanghai – TC, TV*, P, Video
65. 29 octombrie 2008 Liang Wenbo (Martin Gould) [Andy Yates] – Bahrain Championship, Runda a 3-a a calificărilor– Pontin's, Prestatyn – TC
66. 8 noiembrie 2008 Marcus Campbell (Ahmed Al-Khusaibi) [Abdullah Jahauni] – Bahrain Championship, Runda wildcardurilor – Manama, Bahrain – TC, TV*, Video
67. 16 decembrie 2008 Ding Junhui (John Higgins) [Jan Verhaas] – UK Championship, Optimi – Telford – TC, TV, P, Video1 + Video2
68. 28 aprilie 2009 Stephen Hendry (Shaun Murphy) [Terry Camilleri] – Campionatul mondial, Sferturi – Teatrul Crucible, Sheffield – TC, TV, P, Video
69. 5 iunie 2009 Mark Selby (Joe Perry) [Shi Ming] – Jiangsu Classic, Faza grupelor – Wuxi Stadium, Wuxi – P, Video
70. 1 aprilie 2010 Neil Robertson (Peter Ebdon) [Michaela Tabb] – China Open, Optimi – Complexul sportiv al Universității de stat din Beijing – TC, TV*, P, Video
71. 25 iunie 2010 Kurt Maflin (Michał Zieliński) [Andy Yates] – Players’ Tour Championship 1, Runda 1 – Academia WSA, Sheffield – TC
72. 6 august 2010 Barry Hawkins (James McGouran) [John Pellew] – Players’ Tour Championship 3, Șaisprezecimi – Academia WSA, Sheffield – TC
73. 20 septembrie 2010 Ronnie O’Sullivan (Mark King) [Jan Verhaas] – World Open, Runda a 3-a a calificărilor – SECC, Glasgow – TC, TV, Video
74. 22 octombrie 2010 Th Thirapongpaiboon (Barry Hawkins) [Olivier Marteel] – EPTC 3, Șaisprezecimi – Walter Köbel Sporthalle, Rüsselsheim, Germania – TC, P
75. 23 octombrie 2010 Mark Williams (Diana Schuler) [Jaskula Tomasz] – EPTC 3, Runda 1 – Walter Köbel Sporthalle, Rüsselsheim, Germania – TC, Video
76. 19 noiembrie 2010 Rory McLeod (Issara Kachaiwong) [Berndt Sadleder] – EPTC 6, Șaisprezecimi – Arena Sparta, Praga, Cehia – TC, P
77. 17 februarie 2011 Stephen Hendry (Stephen Maguire) [Pete Williamson] – Welsh Open, Optimi – Newport Centre – TC, TV, P, Video
78. 26 august 2011 Ronnie O’Sullivan (Adam Duffy) [Thorsten Müller] – EPTC1 (Paul Hunter Classic), Șaisprezecimi – Stadthalle, Fürth, Germania – TC, TV, Video
79. 22 noiembrie 2011 Mike Dunn (Kurt Maflin) [Leo Scullion] – Mastersul german, Runda 1 a calificărilor – Academia World Snooker, Sheffield – TC
80. 27 noiembrie 2011 David Gray (Robbie Williams) [meci nearbitrat] – PTC 6 (10), Runda preliminară 2 – Academia World Snooker, Sheffield – TC
81. 29 noiembrie 2011 Ricky Walden (Gareth Allen) [Brendan Moore] – PTC 6 (10), Runda 1 – Academia World Snooker, Sheffield – TC, Video
82. 15 decembrie 2011 Matthew Stevens (Michael Wasley) [Hilde Moens] – EPTC 6 (12), Runda 1 – Academia World Snooker, Sheffield – TC
83. 15 decembrie 2011 Ding Junhui (Brandon Winstone) [Ben Williams] – EPTC 6 (12), Runda 1 – Academia World Snooker, Sheffield – TC
84. 17 decembrie 2011 Ding Junhui (James Cahill) [Hilde Moens] – EPTC 5 (11), Runda 1 – Academia World Snooker, Sheffield – TC, Video
85. 18 decembrie 2011 Jamie Cope (Kurt Maflin) [Pasi Jantti] – EPTC 5 (11), Șaisprezecimi – Academia World Snooker, Sheffield – TC
86. 14 ianuarie 2012 Marco Fu (Matthew Selt) [Andy Yates] – Openul mondial Haikou, Calificări, Runda 4 – Academia World Snooker, Sheffield – TC, Video
87. 11 aprilie 2012 Robert Milkins (Xiao Guodong) [Paul Collier] – Campionatul mondial, Calificări, Etapa a 2-a, Runda 4 – EIS, Sheffield – TC, Video
88. 21 aprilie 2012 Stephen Hendry (Stuart Bingham) [Zhu Ying] – Campionatul mondial, Șaisprezecimi – Crucible, Sheffield – TC, TV, Video
89. 1 iulie 2012 Stuart Bingham (Ricky Walden) [Brendan Moore]– Wuxi Classic, Finala – Wuxi, China – TC, TV, Video
90. 24 august 2012 Ken Doherty (Julian Treiber) [Walter Kunz] – EPTC 1 / Paul Hunter Classic, Runda 1 – Fürth, Germania – TC
91. 23 septembrie 2012 John Higgins (Judd Trump) [Michaela Tabb] – Mastersul de la Shanghai, Finala – Shanghai, China – TC, TV, Video
92. 16 noiembrie 2012 Tom Ford (Matthew Stevens) [Nico De Vos] – EPTC 4/ Openul bulgar, Șaisprezecimi – Sofia, Bulgaria – TC, TV, Video
93. 21 noiembrie 2012 Andy Hicks (Daniel Wells) [Olivier Marteel] – Campionatul Regatului Unit, Calificări – Sheffield – TC
94. 22 noiembrie 2012 Jack Lisowski (Chen Zhe) [Colin Humphries] – Campionatul Regatului Unit, Calificări – Sheffield – TC
95. 5 decembrie 2012 John Higgins (Mark Davis) [Terry Camilleri] – Campionatul Regatului Unit, Optimi – York – TC, TV, P, Video
96. 14 decembrie 2012 Kurt Maflin (Stuart Carrington) [John Twist] – EPTC 5 / Openul scoțian, Șaisprezecimi – Motherwell – TC
97. 16 martie 2013 Ding Junhui (Mark Allen) [Michaela Tabb] – PTC Turneul final, Sferturi – Galway – TC, TV, Video 1 / Video 2
98. 28 mai 2013 Neil Robertson (Mohamed Khairy) [John Pellew] – Wuxi Classic, Calificări – Gloucester – TC, Video
99. 15 noiembrie 2013 Judd Trump (Mark Selby) [Herman Francken] – ET 7 – Anvers – TC, Video
100. 7 decembrie 2013 Mark Selby (Ricky Walden) [Paul Collier] – UK Championship, semifinale – York – TC, TV, Video
101. 11 decembrie 2013 Dechawat Poomjaeng (Zak Surety) [Greg Coniglio] – Mastersul german, Runda 1 (a celor 128) – Barnsley – TC
102. 12 decembrie 2013 Gary Wilson (Ricky Walden) [Leo Scullion] – Mastersul german, Runda 1 (a celor 128) – Barnsley – TC
103. 8 ianuarie 2014Shaun Murphy (Mark Davis) [Paul Collier] – CLS 2, Runda 1 – Stock, Video
104. 9 februarie 2014Shaun Murphy (Jamie Jones) [Monika Sulkowska] – EPTC 8 (Gdynia Open), Optimi, – Gdynia, TC
105. 2 martie 2014Ronnie O'Sullivan (Ding Junhui) [Leo Scullion] – Openul galez, Finala – Newport, TC, TV, Video
106. 22 august 2014Aditya Mehta (Stephen Maguire) [Luise Kraatz] – ET 2 - Paul Hunter Classic, Șaisprezecimi – Fürth, TC
107. 23 octombrie 2014Ryan Day (Cao Yupeng) [Zhou Bingfeng] – AT 2 - Openul de la Haininh, Șaisprezecimi – Haining, TC
108. 23 noiembrie 2014Shaun Murphy (Robert Milkins) [Thorsten Müller] – ET 4 - Openul Ruhrului, Finală – Mülheim, TC, TV, Video
109. 4 decembrie 2014Ronnie O'Sullivan (Matthew Selt) [Jan Verhaas] – Campionatul Regatului Unit, Optimi – York, TC, TV, Video
110. 12 decembrie 2014Ben Woollaston (Joe Steele) [Marc Lauwers] – ET 5 - Openul Lisabonei, Runda 1 – Lisabona, TC
111. 5 ianuarie 2015Barry Hawkins (Stephen Maguire) [Rob Spencer] – CLS 1, Runda 1 – Stock, Essex, Video
112. 11 ianuarie 2015Marco Fu (Stuart Bingham) [Brendan Moore] – Masters, Optimi – Londra, Video
113. 6 februarie 2015Judd Trump (Mark Selby) [Marcel Eckardt] – Mastersul german, Sferturi – Berlin, TC, TV*, P
114. 10 februarie 2015David Gilbert (Xiao Guodong) [Maike Kesseler] – CLS 7, Runda 1 – Stock, Essex, P, Video
115. 6 decembrie 2015Neil Robertson (Liang Wenbo) [Jan Verhaas] – Campionatul Regatului Unit, Finala – York, TC, TV, Video
116. 11 decembrie 2015Marco Fu (Sam Baird) [Martyn Royce] – ET 5, Runda a 2-a – Gibraltar, TC
117. 19 februarie 2016Ding Junhui (Neil Robertson) [Brendan Moore] – Openul galez, sferturi – Cardiff, TC, TV, Video
118. 25 februarie 2016Fergal O'Brien (Mark Davis) [Marcel Eckardt] – CLS 6, RR – Stock, Essex, Video
119. 27 august 2016Thepchaiya Un-Nooh (Kurt Maflin) [Erik Amberg] – Paul Hunter Classic, Șaisprezecimi – Fürth, TC, Video
120. 20 septembrie 2016Stephen Maguire (Yi Chenxu) [Tang Xu] – Shanghai Masters, Runda wildcardurilor – Shanghai, TC
121. 28 septembrie 2016Shaun Murphy (Allan Taylor) [Rob Spencer] – Mastersul european, Runda a 2-a a calificărilor – Preston, TC, Video
122. 11 octombrie 2016Alfie Burden (Daniel Wells) [Tatiana Woollaston] – Seria națiunilor britanice : Openul englez, Runda 1 – Manchester, TC, P
123. 16 noiembrie 2016John Higgins (Sam Craigie) [Malgosia Kanieska] – Seria națiunilor britanice : Openul Irlandei de Nord, Runda a 2-a – Belfast, TC, TV, Video
124. 27 noiembrie 2016Mark Allen (Rod Lawler) [Marcel Eckardt] – Campionatul Regatului Unit, Runda a 2-a – York, TC
125. 8 decembrie 2016Ali Carter (Wang Yuchen) [Dave Palmer] – Mastersul german, Runda a 2-a – Barnsley, TC
126. 8 decembrie 2016Ross Muir (Itaro Santos) [Ingo Schmidt] – Mastersul german, Runda a 2-a – Barnsley, TC
127. 10 ianuarie 2017Mark Davis (Neil Robertson) [Brendan Moore] – CLS 3, Finala – Coventry, Video
128. 1 februarie 2017Tom Ford (Peter Ebdon) [Miłosz Olborski] – Mastersul german, Șaisprezecimi – Berlin, TC, TV
129. 2 martie 2017Mark Davis (John Higgins) [Rob Spencer] – CLS - Grupa campionilor, RR – Coventry, Video
130. 30 martie 2017Judd Trump (Tian Pengfei) [Marcel Eckardt] – Openul Chinei, Optimi, TC, TV, Video
131. 6 aprilie 2017Gary Wilson (Josh Boileau) [Dave Ford] – Campionatul mondial, Calificări - Runda 1, TC
132. 18 octombrie 2017Liang Wenbo (Tom Ford) [Rob Spencer] – Openul englez, Runda a 2-a, TC, Video
133. 31 octombrie 2017Kyren Wilson (Martin Gould) [Shen Yifei] – Campionatul internațional, Șaisprezecimi, TC, P
134. 12 decembrie 2017Cao Yupeng (Andrew Higginson) [Rob Spencer] – Openul scoțian, Runda 1, TC, TV*, Video
135. 26 ianuarie 2018Martin Gould (Li Hang) [Brendan Moore] – CLS 6, RR, Video
136. 26 martie 2018Luca Brecel (John Higgins) [Paul Collier] – CLS 7, RR, Video
137. 3 aprilie 2018Ronnie O'Sullivan (Elliot Slessor) [Peggy Li] – Openul Chinei, Runda a 2-a, TC, TV, Video
138. 4 aprilie 2018Stuart Bingham (Ricky Walden) [Zhang Yi] – Openul Chinei, Șaisprezecimi, TC, TV, Video
139. 12 aprilie 2018Liang Wenbo (Rod Lawler) [Ben Williams] – Campionatul mondial, Calificări, Runda 1, TC, Video
140. 24 august 2018Michael Georgiou (Umut Dikme) [Marcel Eckhardt] – Paul Hunter Classic, Runda 1, TC
141. 24 august 2018Janie Jones (Lee Walker) [Michael Schäfer] – Paul Hunter Classic, Runda a 2-a, TC, P



** La Travis Perkins UK Championship 2004, Jamie Burnett a marcat cel mai mare break văzut vreodată într-o competiție oficială : un 148, contra lui Leo Fernandez și arbitrat de Alan Chamberlain.



Notă. Majoritatea linkurilor cu înregistrările video au fost furnizate de Mircea. Au mai contribuit cu asemenea comori și Mrs Hendry, Gi0nel, Redboy, Snookerfan97, Mr. GloSs, Skorpyo, Vallentin, MihaiMese, Sevvilla și Dr. Killjoy.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018
"When I have to choose between a tactical shot and one from the heart, I will usually go for the heart..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Calendarul competițional, clasamente, breakuri maxime Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community