Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Joc Online

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Bad B0y



Data înscrierii: 08/Mar/2006
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 8 Mar 2006, 16:21    Titlul subiectului: Joc Online Răspunde cu citat (quote)

Cel mai tare joc online http://www.best-klan.ro . (Bad B0y)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bad B0y Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 1 Aug 2007, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt de parere ca www.sokker.org e cel mai tare Razz



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Joi 28 Iun 2012, 12:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

amandoua sunt faine, le-am jucat pe amadoua si sunt okay Very Happy, asa ca fara hara intre voi Wink)Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
george93
Vizitator





MesajTrimis: Lun 17 Sep 2012, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie tot al doilea imi place mai mult, fara nici un fel de hara:))


Sus
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 19 Sep 2012, 14:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am renuntat demult la jocul pe care l-am postat mai sus. Nu prea mai sunt eu amator de jocuri, dar mereu am fost interesat de "manageria" virtuala in fotbal. Very Happy Momentan, am cont pe un singur site de acest gen, si anume... http://dugout-online.com .

In acelasi timp, nu pot sa nu remarc acesti useri (clone, cine stie...) care promoveaza remi-ul online. Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
valicretu
Vizitator





MesajTrimis: Lun 24 Sep 2012, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am jucat si eu pe facebook. Nu am intrat vreo 2 luni si nu am facut nici o schimbare, transfer, nimic. Cand am intrat eram pe primul loc in campionat.. Era o porcarie:))


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Mie 26 Sep 2012, 10:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sokker e foarte tare!


Sus
chriss
Vizitator





MesajTrimis: Joi 27 Sep 2012, 22:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alte jocuri online mai stiti?


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Vin 28 Sep 2012, 10:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

depinde care iti plac..oricum e plin internetul;)


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community