Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Lectii snooker

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
IonuTTss



Data înscrierii: 25/Oct/2007
Mesaje: 3

MesajTrimis: Joi 25 Oct 2007, 20:41    Titlul subiectului: Lectii snooker Răspunde cu citat (quote)

Nu stie nimeni in Targu Mures un loc unde sa pot invata snooker sau biliard ? Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IonuTTss Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 29 Oct 2007, 15:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am auzit ca e un club tare in Targu Mures. Nu stiu mai multe amanunte, dar daca te duci si intrebi pe-acolo ar trebui sa gasesti pe cineva. Nu prea stiu de jucatori/antrenori de acolo, dar ar trebui sa existe macar unul care sa-ti arate bazele. Si daca nu... Apai, daca vrei sa joci, ia si tu informatii de pe Internet (sau carti, daca doresti sa investesti) si incearca sa le pui in aplicare la masa. Very Happy "Daca vrei poti, dar numai cu adidasi Torsion." Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community