Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cei mai antipatici/stresanti/putin preferati jucatori
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 20:19    Titlul subiectului: Cei mai antipatici/stresanti/putin preferati jucatori Răspunde cu citat (quote)

Am remarcat ca nu exista un asemenea topic si eu zic ca e absolut indispensabil sa vedem care-s jucatorii pe care nu-i urmarim cu placere la masa de snooker.

O sa incep eu, of course. Very Happy
Stephen Lee - pentru ca nu se potriveste in decor. Very Happy A nu se intelege ca am ceva cu obezii (si Shaun e cam grasut, dar imi place foarte mult). Pur si simplu iti piere toata buna dispozitie de a urmari un meci in care evolueaza el. Mai rau e ca uneori sunt nevoit. Very Happy Pentru ca joaca impotriva numelor mari (din fericire destul de rar in ultima vreme, prin 2003 era chiar un jucator de top). Are fata aia mereu incruntatata si fundul ala imens. Mi-e frica sa nu se incline masa cu tot cu bile atunci cand se asaza sa loveasca o bila mai dificila. Very Happy

Barry Pintches - sau cum s-o scrie, mi-e lene sa caut. Nu-l suport! Cand il vedeam cu vesta aia galben-verde plecam subit din fata TV-ului.

Peter Ebdon - plictiseala intruchipata la masa de snooker. Te culci cu Ebdon, te trezesti cu Ebdon (la figurat vorbind Smile ) si iti dai seama ca el inca joaca frame-ul pe care l-a inceput cand te culcai. Din punctul meu de vedere, a devenit campion folosind tactica pustiirii si a otravirii fantanilor, adica, in traducere, a sabotat mereu adversarii prin faptul ca prelungea nepremis durata loviturilor. Nu mai intra in vigoare regula aia cu durata maxima admisa pentru a-si gandi lovitura?

New entry! Nigel Bond - l-am vazut prima si ultima data jucand snooker in fata lui Hendry. Cum spuneam si in alt post, costeliv si clapaug, aspectul unui cocktail server intr-un club gay friendly de prin Occident care n-are nicio treaba cu snooker-ul la nivel inalt.

Cred ca daca ar fi vreodata sa se ajunga la semifinale Bond vs. Pintches si Ebdon vs. Lee la un mare turneu, ar avea cele mai slabe audiente.

Nu-i agreez nici pe:
Steve Davis
Dave Harold
Alan McManus
David Gray,

..insa nu ii displac asa cum se intampla cu primii patru. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 20:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu spun pentru ca se vor supara pe mine anumite persoane....and i don't want that.



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 21:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Satisfactia creatorului acestui thread conteaza mai mult decat prezumtiva suparare a anumitor persoane. Very Happy
Curaj. Surprised



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon,frate,esti super tare!!! Very Happy Esti foarte amuzant !!!! Laughing
Am ris cu lacrimi de caracterizarile tale. Laughing Laughing Laughing
Sint de acord cu tine :nici mie nu-mi plac:
s.lee-"Mi-e frica sa nu se incline masa cu tot cu bile atunci cand se asaza sa loveasca o bila mai dificila" Laughing
b.pinches-"papagalu’", harold, mcmanus,
n.bond- "aspectul unui cocktail server intr-un club gay friendly de prin Occident" Laughing
Nici de ebdon nu-mi place prea mult ,dar este un jucator bun-"Te culci cu Ebdon, te trezesti cu Ebdon (la figurat vorbind ) si iti dai seama ca el inca joaca frame-ul pe care l-a inceput cand te culcai." Laughing
Gray imi este simpatic,cu mutra lui de "broscuta"Wink ,chiar dc. l-a invins acum pe jimmy. Sad
Iar de steve nu mai zic nimic,imi cunosti opinia. Embarassed Wink
Nici eu nu voiam sa deschid acest subiect-nu vreau sa-i supar pe fanii lor de pe forum,dar …felicitari pt.umorul tau nebun!hi,hi,hi Very Happy
.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2006, 23:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tentant, teribil de tentant topic, Posseidon! Mr. Green S-a deschis cutia Pandorei acum! Wink
Faptul ca admir stilul unui jucator nu ma face sa-l si agreez; in categoria asta intra Murphy, Lee (mai nou, de cand a reintrat sub reflectoare), Maguire. Apoi sunt cei care ma exaspereaza pur si simplu, din motive extrem de subiective. (Daca nici la topicul asta nu pot sa-mi manifest subiectivitatea... Rolling Eyes Laughing ) Pinches e lider detasat. Mr. Green
Acum incep sa dezvolt o antipatie fata de Ryan Day. Mr. Green Sper sa nu tina mult. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 13:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru mine de departe cel mai nesuferit este "rapidul" jucator Peter Ebdon(Parca asa se considera dupa meciul cu Ronnie de anul trecut). Mad Mad Mad Urmeaza Barry Pinches-pare un spiridus cu pene pe spate, Alan McManus,Lee si Maguire. Nici Ken Doherty nu se numara printre favoritii mei insa parca nu ma streseaza la fel de tare ca ceilalti.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 13:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok...jucatorii care imi sunt complet antipatici sunt: Maguire, Ebdon, Williams si Hendry.
there...i've said it.....don't hate me.



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 14:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:
ok...jucatorii care imi sunt complet antipatici sunt: Maguire, Ebdon, Williams si Hendry.
there...i've said it.....don't hate me.


Laughing Wow, ce pleiada, mai lipsea Ronnie si era perfect. Laughing Laughing

Nu te uram, Irina, nu cred ca e genul de forum in care sa-ti sara lumea-n cap. Sunt chiar interesante optiunile. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 14:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing i don't hate ronnie. din contra.... Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am incercat sa ocolesc subiectul..dar tastatura nu m'a lasat.. Razz

O sa incep cu Stephen Lee [poate parea un cliseu] dar asta e...he doesn't have anything special.
Barry Pinches n'ash spune ca'l antipatizez ca n'am avut ocazia sa'l vad prea mult la masa...

In schimb foarte simpatici imi sunt [in afara de ,,the obvious''...you know...PAUL! , Higgie , Ronnie]... Nigel Bond [mare figura Razz]...Ryan Day [are ceva ce ma face sa'l plac Smile ] , Neil Robertson [mai trebuie sa explic? Laughing ] , Alan McManus , Steve Davis...

Mai sunt shi jucatori care'mi sunt indiferentzi [adik sunt momente cand ii sipmatizez , momente cand nu'mi sunt asha simpatici] <--nu vreau sa supar pe nimeni :
Jimmy , Stephen Hendry sau Mark Williams sunt doar un exemplu. Nu pot sa spun ca's mare fan al lor dar prin joc uneori ma fac sa ador cum evolueaza la masa. Smile

Eu spun ca Peter Ebdon e categorie speciala! Laughing Laughing Laughing Nu shtiu exact unde sa'l incadrez! Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 15:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa ce m-am mai gandit putin, am mai gasit 2 jucatori pentru lista mea neagra: Ian McCulloch(l-a invins cu 5-1 pe Ronnie la Welsh Open) si Mark King(dupa meciul cu el Ronnie a pierdut prima pozitie si este si destul de lent).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Dupa ce m-am mai gandit putin, am mai gasit 2 jucatori pentru lista mea neagra: Ian McCulloch(l-a invins cu 5-1 pe Ronnie la Welsh Open) si Mark King(dupa meciul cu el Ronnie a pierdut prima pozitie si este si destul de lent).


Aaa...deci lista ta neagra cuprinde jucatori care....au ,,interactzionat'' mai mult sau mai putzin cu Ronnie! Razz Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 15:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu neparat.McCulloch si King au si alte pacate dar acestea sunt capitale Twisted Evil Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Nu neparat.McCulloch si King au si alte pacate dar acestea sunt capitale Twisted Evil Wink



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Fain



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 16:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Aaa...deci lista ta neagra cuprinde jucatori care....au ,,interactzionat'' mai mult sau mai putzin cu Ronnie! "
si eu aveam la inceput o lista neagra a celor care au interactionat cu jimmy,adica care l-au invins-primul pe lista fiind hendry Evil or Very Mad (nu mai e cazul sa explic de ce Wink ). dar dupa ce l-am vazut jucind pe hendry,dupa ce am citit cite turnee a cistigat,mi-am dat seama ca gresesc:poate hendry este cel mai bun jucator de snooker,tinind cont de cele 7 cm cistigate, Very Happy iar acum imi face chiar placere sa-l urmaresc evoluind. Smile Wink



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community