Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cei mai antipatici/stresanti/putin preferati jucatori
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 17:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea mai devreme sau mai tarziu toata lumea ishi schimba parerea despre un jucator sau altul. La inceput nici eu nu'l agream pe Hendry...dar am inceput sa ma obishnuiesc cu ideea ca nu intotdeauna cashtiga cel cu care tzi tu! Smile De exemplu inainte n'aveam nici o parere despre Dottie...acum in schimb...imi este extrem de simpatic. Un jucator calculat la care'mi face mare placere sa ma uit! Shi ar fi multe cazuri de genul acesta...but I don't want to bore anybody. Smile
Acum merg pe ideea ,,may the best man win'' indiferent dak acela este sau nu preferat de mine. [Desigur momentele de nostalgie in care ma gandesc ca putea sa fie alt jucator acolo sunt nelipsite Razz]. Cat timp la masa este spectacol shi snooker de calitate...eu spun ca toata lumea are de cashtigat. [mai mult sau mai putzin...cel care pierde o pozitzie in defavoarea altui jucator , care iese din Top16 sau Top32 probabil n'o sa fie de acord cu mine Laughing ]. Dar in final spectatorii au de cashtigat.. Wink [Asta numai dak Ebdon reusheshte sa nu adoarma pe toata lumea Razz ]



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 22 Apr 2006, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Cat timp la masa este spectacol shi snooker de calitate...eu spun ca toata lumea are de cashtigat. "-sint de acord cu tine. Very Happy Wink
si adaug-chiar dc.favoritul pierde, Sad imi voi aminti cu placere de acel meci. Very Happy



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady, nu toata lumea isi schimba parerea mai devreme sau mai tarziu. Very Happy Eu, de exemplu! Very Happy Cei preferati au ramas preferati, cei antipatizati au ramas asa, la fel si cei care nu ma impresioneaza. Mark, Ronnie si Doherty raman preferatii mei + Higgins pe care, intr-adevar, acum il plac mai mult decat la inceput. E mult prea scumpic. Very Happy Cel mai fair-play, iar cand vorbeste cu accentul lui scotian e absolut savuros. Very Happy

Profit de ocazie pentru a-l avertiza pe Day ca, daca va indrazni sa ridice tacul impotriva lui Ronnie, nu va mai exista pentru mine. Twisted Evil
Asa cum ii detest pe aia de la Animal X, asa si pe el.
Ziceti voi, nu seamana? (e ala ultimu')




_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Higgins pe care, intr-adevar, acum il plac mai mult decat la inceput. E mult prea scumpic. Very Happy Cel mai fair-play, iar cand vorbeste cu accentul lui scotian e absolut savuros. Very Happy


Vaaaaaii...aici m'ai lovit la punctul sensibil.. Razz Ador , pur shi simplu , accentul lui...



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon, esti tare!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Razz Embarassed Embarassed



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"iar cand vorbeste cu accentul lui scotian e absolut savuros."-ai dreptate,imi place si mie accentul scotian Laughing Wink
ryan chiar seamana cu cel de la animal x-antipatici amindoi Mad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seamna, inca daca gaseam o poza cu Day in care era incruntat (asa cum e pe parcursul meciului), asemanarea ar fi fost si mai izbitoare. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 24 Apr 2006, 14:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:
Posseidon, esti tare!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Posseidon rullzzz!!!! 8) 8) 8) Un zambet binevenit urmand unei dupa-mese dezamagitoare. Multam fain, stapanitor al marilor!!! Laughing Laughing 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 25 Apr 2006, 8:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Profit de ocazie pentru a-l avertiza pe Day ca, daca va indrazni sa ridice tacul impotriva lui Ronnie, nu va mai exista pentru mine. Twisted Evil


Shi probabil a stat Ryan sa se gandeasca ce'i mai avanatajos pentru el...shi a decis ca mai bine pierde meciul impotriva lui Ronnie decat sa nu existe pentru Posseidon! Laughing Laughing Laughing Cine ar vrea un asha lucru?!? Razz Cred ca acea bila alba saltata peste bila roz a fost cu dedicatzie pentru Posseidon...Razz Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 25 Apr 2006, 9:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 25 Apr 2006, 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:


Shi probabil a stat Ryan sa se gandeasca ce'i mai avanatajos pentru el...shi a decis ca mai bine pierde meciul impotriva lui Ronnie decat sa nu existe pentru Posseidon! Laughing Laughing Laughing Cine ar vrea un asha lucru?!? Razz Cred ca acea bila alba saltata peste bila roz a fost cu dedicatzie pentru Posseidon...Razz Laughing Laughing


Laughing Laughing Anul asta a scapat. Bine ca am scapat si noi de el pentru ca era trist sa se duca in sferturi si sa ne priveze de un duel Ronnie vs. Mark. Incredibil cum a ratat la bila aia roz, n-am vazut niciodata lovituri chiar in halul ala la jucatorii profesionisti.



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 25 Apr 2006, 14:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Incredibil cum a ratat la bila aia roz, n-am vazut niciodata lovituri chiar in halul ala la jucatorii profesionisti.


eee...tzi'am spus ca a fost dedicatzie pentru tine. Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 26 Apr 2006, 18:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

New entry Marco Fu - hongkongolezul a comis-o. Si inca rau de tot. A aratat ca e lipsit de fair-play si asta impotriva lui Ken, deci, circumstanta agravanta. Mad Laughing Nu se poate sa comiti fault-uri si sa nu ai bunul simt de a le recunoaste. OK, sa spuneam ca in confruntarea din turul al 2-lea cu Maguire nu a observat, dar cand se repeta in turul imediat urmator, deja nu-l mai putem crede ca nu a observat. Cel mai mult ma deranjeaza ca in conferinta de presa de dupa meciul cu Maguire a negat din toti rarunchii (daca pot sa ma exprim asa) ca ar fi observat comiterea faultului. Acum o sa puna aceeasi placa? Sa fim seriosi, jucatorii de snooker simt foarte bine astfel de faze, iar daca va nega din nou (asa cum sigur cred ca o va face in conferinta daca va fi intrebat), ne va dovedi o data in plus caracterul dubios.



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community