Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cei mai antipatici/stresanti/putin preferati jucatori
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 26 Apr 2006, 18:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincera sa fiu n'am observat acest moment. Dar dak e sa se fi intamplat asha , este foarte grav...pentru ca dak ar fi fost alt jucator in locul lui Marco[orice alt jucator!!] nu ar fi facut acest lucru. Pana acum n'am vazut nici un jucator care sa comita un faul deliberat sau accidental shi sa incearca sa ascunda acest lucru. Dar dak Marco a facut acest lucru..a dat dovada de MARE lipsa de fair'play.
Nici arbitrul n'ar fi de exclus din aceasta ecuatzie...pentru ca el nu avea voie sa ,,doarma pe el''!![Posseidon mie mi'a placut exprimarea]. Mai ales ca este shi prima participare a maltezului la o editzie de Campionat Mondial....Nu cred ca putem s'o luam ca pe o ,,emotzie''...pur shi simplu n'a fost atent cand trebuia.
Dar sa vedem ce va spune Marco Fu la conferintza...desi este cam evident care va fi raspunsul lui... Smile [Ar fi fost tare ca Marco sa atinga bila roz in modul in care a atins'o Neil cu sprijinul de tac , atunci cand a mishcat'o de pe loc , iar el sa declare ca n'a atins nici o bila...shi ca n'a vazut nimic Laughing Laughing Laughing Laughing ]



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community