Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Hunter - Carter

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Credeti ca a meritat Ali Carter sa castige?
Da.
75%
 75%  [ 6 ]
Nu.
25%
 25%  [ 2 ]
Voturi totale : 8

Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 17:45    Titlul subiectului: Hunter - Carter Răspunde cu citat (quote)

Nu ash fi facut un topic special pentru meciul asta daca nu s-ar fi terminat asha.

"Ce meci frumos... Very Happy Sincer, imi pare rau pentru Ali. A muncit mult si ar fi trebuit sa castige."
Asta am vrut sa scriu inainte sa vad ca Hunter a ratat... Very Happy OH MY GOD. Ce meci... Ce meci... De mult n-am mai vazut un meci cu atata presiune in el. Very Happy YAAAAAAAA. OH MY GOD, cat de frumos... Pe de o parte a fost de o calitate exceptzionala, pe de alta parte au existat multe gresheli "de incepator" cum le spunea acum ceva vreme dl. Ancutza. Very Happy
Oricum, mi-a placut mult mult... Am revenit la... Go, Ali! Go, ALI!!!! Very Happy Asha cum era in vremurile bune cu... Go Ronnie! Go Stephen! Smile Go Mark! Cmmon Jimmy! (Pentru altzii) Hihihihi... Sa fie intr-un ceas bun si la mai multe asemenea meciuri!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
meci de meci
Vizitator





MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da intr-adevar meciul a fost cu adevarat incredibil, deci... Meritul a fost de partea lui Hunter , dar Ali cum ii spune lumea a avut noroc; in ultimul joc, ratarea lui Paul la bila maro a fost dezastroasa, imi pare asa de rau ca a pierdut , nu merita , a muncit mult sa castige si chiar merita. In fine asta este a castigat Carter poate vom mai vedea un meci intre cei doi mai incolo si sper ca Hunter sa-si ia revansa.


Sus
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 0:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Twisted Evil Meciul asta nu face decat sa demonstreze cat de sadic e snookerul ca sport individual si cata tarie de caracter trebuie sa ai ca sa-l practici la nivel inalt. Nu pot sa-mi imaginez cum ar fi sa stau o iarna intreaga cu gandul la o singura bila maro care, daca ar fi intrat... cine stie cum mi-ar fi putut schimba viata... Asta e: prima regula nescrisa a acestui sport ar treui sa fie "Never ever say never!!!"
Cat despre meci in sine, cred, cu parere de rau pt Hunter, pe care il prefer in mod normal, ca Ali l-a meritat mai cu prisosinta. Ok, Hunter a avut stil si clasa (in joc)... dar asta are oricum un no3 mondial si, in plus, un jucator atat de talentat: nu este destul pentru a merita victoria intr-un meci in fata unui jucator intr-o forma atat de buna ca cea demonstrata de Carter astazi. Hunter a ratat majoritatea loviturilor de distanta, cateva lovituri de siguranta in mod copilaresc si s-a lasta influentat de tesiunea meciului, lucruri care nu ii stau in fire si care demonstreaza ca nu este in forma.
Mi-a lasat un gust dulce Smile datorita calitatii jocului si a suspansului meciului si un gust amar datorita infrangerii lui Paul Hunter care, pentru a 3 000 000a oara face mai putin decat poate.... Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:06    Titlul subiectului: Hunter-Carter Răspunde cu citat (quote)

Meci frumos... jos palaria. M-a tinut intr-o tensiune de zile mari, care m-a facut sa traiesc meciul la maxim si as fi preferat sa castige Hunter. Pacat ca nu isi poate stapani emotiile si rateaza la o bila mai usoara decat precedenta.

La mai multe (...meciuri ca asta).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 14:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stai linistita Smaranda, are cine sa-l consoleze Wink



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 16:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper sa ajunga in finala Carter ca merita parerea mea Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi frumos daca ar si castiga Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 15:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi mai frumos daca ar castiga John Parrott...



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 5:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Ar fi mai frumos daca ar castiga John Parrott...


WHY THE HELL NOT ?!... ( Sorry, mama imi spune mereu ca limbajul meu ar face sa roseasca orice matroz care mai are o urma de self-respect!!!...)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community