Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Pot Black Cup
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 7 Sep 2006, 21:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sper sa se termine meciul dinainte 6-0 6-0 6-0 si sa fie majoritatea punctelor castigate prin asi. Laughing Wink Pot spera, nu? Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 7 Sep 2006, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai am vorbit cu Marius Ancuța. Snookerul intră imediat după meciul de tenis - posibil la 23.30 și vom avea 2 ore.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 8:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu am putut sa mai stau pina la 23.30 sau cind s-o fi transmis. Sad
a fost dat sau nu?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 9:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici eu nu m-am mai uitat...i forgot Sad



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 10:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am incercat sa stau, dar la ora 12.15, ora noastra, inca se juca tenis live. Intrasera in setul 4 si nu erau sperante ca termina prea repede, asa ca am adormit. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 10:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

incep sa urasc eurosp. Evil or Very Mad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 10:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Eu am incercat sa stau, dar la ora 12.15, ora noastra, inca se juca tenis live. Intrasera in setul 4 si nu erau sperante ca termina prea repede, asa ca am adormit. Wink

My case too! Laughing
N'am mai rezistat , ca am adormit [desi ma bucur ca a castigat Davydenko...cu el tineam...aaa...GO FEDERER!...sorry , back to snooker Laughing ]



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 13:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi-au cazut ochii pe ..Davydenko,FEDERER...credeam ca sint noi jucatori si ei nu-i stiu Shocked Laughing apoi mi-am dat seama ca vorbeai de tenis Laughing Laughing



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 14:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda. Eu am rezistat. =)))))
A inceput pe la 1.30 (poate chiar doua) daca nu ma inshel... Habar n-am. Oricum muuuuuuuult mai tarziu decat trebuia... Ce tzi-e si cu tenisul asta.
Oricum, a fost dragutz. Zambete peste zambete ca de obicei. Most precious... Poate are cineva niste shots cu John al lui Higgins caci tare a mai zambit la soare in bonomul stil caracteristic lui deja. Very Happy Si domnu' Hendry s-a hlizit (a fost mai mult decat un suras) la adversar cum numai 'mnealui stie sa o faca in putzinele datzi in care poate Twisted Evil (poate exista sh-acolo shots Laughing). Very Happy Cu totzii erau numa' un zambet si o gluma. Very Happy Very romantic. LaughingLaughingLaughingLaughing
Altfel, calitatea jocurilor per total a fost buna, parerea mea. Very Happy Ash mentziona aici cel putzin doua lovituri fulgeratoare ale lui Kendo. Teribil. Trebuiau sa le masoare viteza, ca la tenis. Si poate si o bila data de Higgins si intrata, din gresheala, in buzunarul cu acelashi nume. Very Happy Twisted Evil Si nu in ultimul rand o alta bila a lui Higgins stearsa spre gaura cu un efect absolut criminal. Apai... That is class. M-a facut sa-mi doresc sa o incerc si eu. Again and again and again. Very Happy
Oricum, si aici inchei, trebuie sa mentzionez din nou ca este al naibii de placut sa-i vezi destinsi si friendly si... Si playful.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 15:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumiri pt. rezumat,mrs. hendry! Smile
dar ora 1.30? Sad -chiar ca sint nesimtiti Mad

o reluare nu exista? sau niste poze? Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 15:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand am vazut ca Davydenko castiga setul al treilea mi-am dat seama ca lucrurile vor dura foarte mult asa ca am renuntat sa mai astept.M-am enervat la un moment dat cand am vazut ce transmitea Eurosport 2: hochei pe iarba Mad
Inteleg ca va mai fi transmis saptamana viitoare(desi si eu mi-am pierdut de mult increderea in Eurosport).Oricum,multumim pentru lamuriri,Mrs. Hendry! Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim pentru rezumat, Mrs. Hendry! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 8 Sep 2006, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh, scuze, you guys... A fost mai mult un rezumat asha... Mai "personal". EmbarassedLaughingLaughingLaughing.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 9 Sep 2006, 12:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Eh, scuze, you guys... A fost mai mult un rezumat asha... Mai "personal". EmbarassedLaughingLaughingLaughing.

Mi'as fi dorit si eu sa vad. Sad
Poate exista undeva pe net...adica poate , se poate download'a de undeva. Sad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 13 Sep 2006, 14:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru cine nu a reusit sa vada Pot Black...Eurosport'ul il are anuntat pe data de 14 Septembrie la ora 18:30! Desigur , cum ne'am obisnuit ora se poate schimba...dar macar o sa putem vedea si noi Pot Black la o ora rezonabila! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Pot Black Cup Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community