Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Forum-ul
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 23:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa Padrino ia invatza-l programatorule Laughing Laughing



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 9 Iun 2005, 4:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru cei care nu mai vor sa introduca adresa completa a forumului http://forum.snookerforum.ro, acesta poate fi accesat si direct la adresa http://www.snookerforum.ro sau si mai simplu la http://snookerforum.ro.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Mie 28 Feb 2007, 20:35    Titlul subiectului: sal Răspunde cu citat (quote)

Mi se pare foarte buna ideea asta cu situ[/b]



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
magnum



Data înscrierii: 30/Oct/2007
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar 30 Oct 2007, 21:58    Titlul subiectului: just 4 snooker Răspunde cu citat (quote)

pai am eu o idee Smile iti fac o semnatura de forum cu redirect la acest forum,si va dau si eu codul html cu semnatura de la forumul meu.www.magnumsnooker.myforum.ro


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui magnum Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 31 Oct 2007, 2:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mhm. Laughing Laughing Oh yeaaaaaaa. Razz Puteai sa zici direct link-ul daca doreai sa ne arati un alt forum. Razz Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
magnum



Data înscrierii: 30/Oct/2007
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mie 31 Oct 2007, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Mhm. Laughing Laughing Oh yeaaaaaaa. Razz Puteai sa zici direct link-ul daca doreai sa ne arati un alt forum. Razz Laughing

pai daca vream asa ceva va dadeam numai linkul Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui magnum Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 2 Noi 2007, 1:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ocazie cu care îți atrag atenția, Magnum, că am văzut că s-a copiat fără permisiunea mea un material de pe forumul de față pe forumul tău (mai sus ai dat impresia că acel forum ți-ar aparține) ( http://www.magnumsnooker.myforum.ro/clasamentul-jucatorilor-cu-cele-mai-multe-break-uri-100-vt45.html ) Cu tot cu eroarea care se strecurase acolo și pe care am descoperit-o recent. Sunt bune și erorile - prin ele identifici persoanele care fură munca altora.

Te invit să citești acest anunț, http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=220 , să recomanzi "lectura" și administratorului (vladch_93) - vinovatul de furtișagul respectiv (comis la data de 26/09/2007, ora 14:04) și să vă considerați amândoi avertizați. Deocamdată, în mod amical.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
vladch_93
A super fan


Data înscrierii: 02/Noi/2007
Mesaje: 91
Locație: Cugir

MesajTrimis: Vin 2 Noi 2007, 20:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Ocazie cu care îți atrag atenția, Magnum, că am văzut că s-a copiat fără permisiunea mea un material de pe forumul de față pe forumul tău (mai sus ai dat impresia că acel forum ți-ar aparține) ( http://www.magnumsnooker.myforum.ro/clasamentul-jucatorilor-cu-cele-mai-multe-break-uri-100-vt45.html ) Cu tot cu eroarea care se strecurase acolo și pe care am descoperit-o recent. Sunt bune și erorile - prin ele identifici persoanele care fură munca altora.

Te invit să citești acest anunț, http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=220 , să recomanzi "lectura" și administratorului (vladch_93) - vinovatul de furtișagul respectiv (comis la data de 26/09/2007, ora 14:04) și să vă considerați amândoi avertizați. Deocamdată, în mod amical.


Vreau sa-mi cer scuze pentru greseala. Am crezut ca este ceva public, ce poate fi folosit de oricine. Am gresit ca nu am citit regulile formului inainte Zid , dar nefiind inregistrat, nu le-am dat atentie. Sper sa-mi fie acceptate scuzele Confused . Si as vrea sa te intreb daca pot posta in continuare materialele aparute pe acest forum, dar cu precizarea sursei ?
Inca o data, mii de scuze ! Am gresit !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vladch_93 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 2 Noi 2007, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scuzele sunt acceptate. Referitor la partea a doua, ca la Poșta redacției din revistele de literatură : "Deocamdată, nu." Ne mai gândim, mai analizăm, mai monitorizăm... Wink

Pâna una-alta, bine ai venit pe acest forum, Vlad ! (Mi-a plăcut semnătura ta de "dincolo". Wink ) Bine ai venit, Magnum !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 31 Iul 2008, 6:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca este o problema cu mesajele private; nu stiu daca numai mie mi se intampla, dar au fost cazuri in care mi-au ramas permanent in casuta cu "mesaje in curs de trimitere", desi utilizatorul era logat pe forum un timp mai indelungat si...nu facusem nimic sa mi se refuze mesajele. Razz
Multumesc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 1 Aug 2008, 16:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai mesajele raman acolo pana destinatarul le citeste. Destinatarul poate sa se logheze si fara sa citeasca mesajele. Eventual daca poti sa contactezi utilizatorul respectiv (prin E-Mail sau prin alta modalitate) si sa il rogi sa isi citeasca mesajele in cazul in care nu a facut-o dupa care sa te uiti daca mai ai mesajele acolo.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 1 Aug 2008, 20:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc, Zsolt. Smile
Toate bune.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Vlad Răzvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2010
Mesaje: 116
Locație: București

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 4:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare!

Aș vrea să-mi schimb nick-ul din razvla, în ceva mai clasic și serios, și anume Vlad Răzvan. Laughing

Știu că se poate face acest lucru din punct de vedere tehnic, nu cunosc însă dacă este și permis în cadrul acestui forum.

Mulțumesc frumos!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vlad Răzvan Trimite mesaj privat
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Dum 6 Feb 2011, 16:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK, razvla. Ai sa primesti un mesaj privat in cateva momente cu mai multe informatii.

LE: De astazi razvla este Vlad Răzvan.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 7 Noi 2012, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt probleme cu trimiterea mesajelor?? am trimis acum 1 saptamana un mesaj insa nu a ajuns la destinatar... a ramas in secutinea "in curs de trimitere" insa acum cateva minute am trimis alt mesaj catre o alta perosana si a mers fara probleme Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community