Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

FOTBAL
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mie 27 Iul 2011, 20:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristiPOLI a scris:
in curand incepe Premier League, de abia astp. o favorita?! 8)

Favorite pe hârtie sunt în fiecare an câte 3-4 echipe, dar rezultatele din ultimii ani ne spun că tot United și Chelsea se vor bate (probabil) pentru primul loc. Vedem după 12-15 etape cum stă treaba...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 20 Aug 2011, 16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristiPOLI a scris:
in curand incepe Premier League, de abia astp. o favorita?! 8)

Doar MAN.UNITED



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
bogdan93
Fan


Data înscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mar 23 Aug 2011, 8:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
CristiPOLI a scris:
in curand incepe Premier League, de abia astp. o favorita?! 8)

Favorite pe hârtie sunt în fiecare an câte 3-4 echipe, dar rezultatele din ultimii ani ne spun că tot United și Chelsea se vor bate (probabil) pentru primul loc. Vedem după 12-15 etape cum stă treaba...


da asa-i...dar anul acesta presimt ca si City au o vorba grea de sups Very Happy



_________________
Jocuri Online
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan93 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 23 Aug 2011, 21:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bogdan93 a scris:
dar anul acesta presimt ca si City au o vorba grea de sups Very Happy

Cât timp va fi Mancini pe bancă nu-i văd să facă mare lucru.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Joi 25 Aug 2011, 8:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai crezi ca strica mancini pe banca?...daca ar fi sa o luam la probleme, eu spun ca jucatorii sunt devina (prea multe vedete)...gen real madrid...nici ei nu prea fac mare lucru...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 28 Aug 2011, 8:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca viitoarea castigatoare champions league va fi Real Madrid.vom trai si vom vedea in mai 2012,daca va fi asa sau nu.

Cat despre antrenorul Mancini,draga Mircea,nu sunt de acord cu tine,dar de aceea suntem oameni,sa avem opinii diferite,nu?
Si eu cred ca City se va bate la titlu,desi e clar,o vreau doar pe Man.UTD campioana.
Oricum,Premier League e chiar de urmarit.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
bogdan93
Fan


Data înscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mie 31 Aug 2011, 9:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e bun si campionatul romaniei...(sa zicem) dar nu se compara cu anglia, germania, spania..sa fim putin serios Wink



_________________
Jocuri Online
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan93 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 15 Apr 2012, 8:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca o tragedie se petrece pe terenul de fotbal,are sau nu legatura cu "tratamentele"la care sunt supusi sportivii?
Mie imi ridica multe semne de intrebare!
R.I.P.,MOROSINI!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 15 Apr 2012, 20:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

„Tratamente” (mai bine le-am spune experimente) se făceau în fotbal încă din anii '70; în zilele noastre fiecare echipă serioasă din campionatele puternice are propria armată de nutriționiști și doctori.
Orice ar fi fost, destinul lui Morosini (și al familiei sale) este dramatic.
Dumnezeu să-l odihnească!



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Dantoma222



Data înscrierii: 06/Mar/2012
Mesaje: 9

MesajTrimis: Vin 11 Mai 2012, 11:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost vreunul dintre voi la Finala Europa League de pe National Arena ?



_________________
www.burracoonlinegratis.com - Burraco online gratis
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dantoma222 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristiPOLI
More than a fan


Data înscrierii: 20/Iul/2011
Mesaje: 46

MesajTrimis: Mar 29 Mai 2012, 12:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana la urma Man City ca castigat mult ravnitul trofeu din Premier League. Si da, eu am fost la finala Europa League. A fost de vis am stat in locul rezervat romanilor. De vis!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristiPOLI Trimite mesaj privat
mady
Vizitator





MesajTrimis: Mar 18 Sep 2012, 23:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vedem maine si poimaine ce fac romanii nostrii in Europa.. Sper sa bata ambele echipe, desi sansele sunt mici..


Sus
marmota
Vizitator





MesajTrimis: Lun 8 Oct 2012, 10:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

astept pareri:)) in legatura cu ce au facut romanii Smile)


Sus
ramona102
Vizitator





MesajTrimis: Mar 16 Oct 2012, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot respectul pentru baieti! Sper si diseara sa facem ceva bun.


Sus
aurash
Vizitator





MesajTrimis: Mar 30 Oct 2012, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joaca Steaua de zici ca-i Barcelona...


Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community