Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Paul Hunter
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 18:50    Titlul subiectului: fana declarata hunter...!!! Răspunde cu citat (quote)

asa cum mi-au spus si comentatorii....eu sunt fana declarata hunter....h3h3...ce bine ma simt... Embarassed Embarassed ....hihihi ...kiss all }}}{{{



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
aurash??...hihi.... ce fel suna.... de ce iti urasti numele???
hunter rulZzZzZzZzz


Nu numele..diminutivul Rolling Eyes



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 19:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parca ati avea 13 ani.... moderatoooori??? inchideti va rog topicul Twisted Evil



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 19:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Embarassed Pai, nu cred ca as plinge... Twisted Evil



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 19:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si-asa mai sunt inca trei pe aceeasi tema. Confused



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Vin 26 Noi 2004, 0:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Laughing Nu zau !... Mi-e DRAG Hunter exact asa cum mi-s dragi toti snookeristii ( cu exceptia UNUIA, care mi-e mai mult decit drag...), dar ma simt datoare fatza de mine insami sa calific drept ... incalificabila "oferirea" propriei logodnice, propriului amic!... Shocked Shocked Shocked ( vezi amicitia cu Matthew Stevens ). Ce fel de gentleman e Paul ? Cum de nu i-a dat Lindsay cu sandalutza-n cap ?!... Beats me ! Shocked Shocked Shocked Dar nu vreau sa incurajez discutiile off-snooker, asa ca... ( Vai, cite dusmance imi fac!...) E mai CLEAN sa raminem la snooker...


Mai fetelor si mai baieti... haideti sa lamurim o chestie.
In declaratiile de presa trebuie sa stii sa citesti printre randuri. Sigur, sunt foarte haioase toate, dar lucrurile sunt putin mai subtile:
daca Hunter, de exemplu, spune "Daca Matt[hew] va castiga titlul mondial ma va face foarte bucuros si va face pe toata lumea foarte fericita bla bla bla... oricum, nu stiu ce sa ii promit ca sa il motivez, decat sa ii spun ca, in eventualitatea castigarii titlului, Linsday ii va oferi o noapte pe care cu siguranta n-o va uita usor", asta inseamna, in traducere libera, ceva de genul: "You know I love you, pal, dar la tura asta m-ai caftit de poamana: Oricum nu pupi tu titlul mondial, sa fii convins!!!! Twisted Evil And, by the way... in case not everybody has noticed.... yes, my fiancee IS extremely HOT!!!"

Asta daca interpretam in stilul asta... La urma urmei, sunt o groaza de chestii pe care poti sa i le faci unui om intr-o noapte cat sa nu te uite prea usor Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Dar cred ca intr-adevar Paul se referea la chestii cu implicatii cat se poate de sexuale...

ps: Daca va amintiti bine, tot in conferinta aia de presa, intrebat cum se simte ca a pierdut, stimabilul Mr Hunter a zis foarte optimist: "E doar un alt meci pierdut, voi trece peste el pentru ca asa si trebuie.... (exemplara atitudine.. i don't know how much he meant it though.... Rolling Eyes ) But i do intend to get seriously drunk soon." Very Happy Very Happy Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 26 Noi 2004, 1:52    Titlul subiectului: Ma simt nevoita sa revin Răspunde cu citat (quote)

Clara, mesajele tale sunt amazing. Le citesc cu o mare placere... Ash vrea sa inchin un toast in cinstea ta si sa-tzi urez spor la cat mai multe mesaje. Aplauze. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 26 Noi 2004, 2:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy Thank you ! Very Happy Very Happy Very Happy So glad to be here ! Pace si prietenie in Snookerland !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Vin 26 Noi 2004, 16:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:

Mai fetelor si mai baieti... haideti sa lamurim o chestie.
In declaratiile de presa trebuie sa stii sa citesti printre randuri. Sigur, sunt foarte haioase toate, dar lucrurile sunt putin mai subtile:
daca Hunter, de exemplu, spune "Daca Matt[hew] va castiga titlul mondial ma va face foarte bucuros si va face pe toata lumea foarte fericita bla bla bla... oricum, nu stiu ce sa ii promit ca sa il motivez, decat sa ii spun ca, in eventualitatea castigarii titlului, Linsday ii va oferi o noapte pe care cu siguranta n-o va uita usor", asta inseamna, in traducere libera, ceva de genul: "You know I love you, pal, dar la tura asta m-ai caftit de poamana: Oricum nu pupi tu titlul mondial, sa fii convins!!!! Twisted Evil And, by the way... in case not everybody has noticed.... yes, my fiancee IS extremely HOT!!!"

Asta daca interpretam in stilul asta... La urma urmei, sunt o groaza de chestii pe care poti sa i le faci unui om intr-o noapte cat sa nu te uite prea usor Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Dar cred ca intr-adevar Paul se referea la chestii cu implicatii cat se poate de sexuale...

ps: Daca va amintiti bine, tot in conferinta aia de presa, intrebat cum se simte ca a pierdut, stimabilul Mr Hunter a zis foarte optimist: "E doar un alt meci pierdut, voi trece peste el pentru ca asa si trebuie.... (exemplara atitudine.. i don't know how much he meant it though.... Rolling Eyes ) But i do intend to get seriously drunk soon." Very Happy Very Happy Very Happy


Tare mesaj Smaranda... Imi place cum gandesti!! Wink



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 26 Noi 2004, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oky oky........



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2004, 12:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
oky oky........


adica vrei sa spui ca his fiancee isn't extemely HOT?? Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 27 Noi 2004, 18:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

I LUV HUNTER .......ihhh....& I like Hendry & Ronnie



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 12:51    Titlul subiectului: imi cer mii de scuze Răspunde cu citat (quote)

imi pare foarte rau.....dar in perioada asta .. nu am avut net.. si sunt in perioada tezelor...si net-ul..imi vine tocmai sambata viitoare.. nu am reusit sa pun acel mic eseu..Sad Confused imi cei inca o data scuze...mi de scuze.. atunci cand voi avea net acasa .. atunci sper sa reusesc sa pun eseul Razz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MAriana
Fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 14

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 17:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MDA ... AL CINCILEA TOPIK INCHINAT LUI HUNTER MI SE PARE...!! nU-I NIMIK!!!
MAI FACETS.. K NAM NIMIK INPOTRIVA!!


I LoooooooooooooooooooooooVeeee HUNTER !!! AND HIS PLAN B!! Twisted Evil Razz Very Happy Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MAriana Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paul Hunter nu are ochii albastri.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Următoare
Pagina 3 din 37

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community