Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » UK Championship
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Campionatul Regatului Unit ?
Stephen Hendry
50%
 50%  [ 10 ]
Peter Ebdon
50%
 50%  [ 10 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Dec 2006, 14:37    Titlul subiectului: of doamne Răspunde cu citat (quote)

in ce emotzii am stat cu Ronnie..parca se joaca asa cu sufletele fanilor:) tipic:) wow,si ce declaratii...cred ca si Ricky a jucat bine,dar Ronnie a condus cu 3-0 in sesiunea de dupa amiaza! important e ca a trecut de primul hop.sunt foarte suparata pe cei de la televiziune care ne refuza aceasta placere,atatea meciuri frumoase cu break-uri mari si tot tacamul.ieri spre exemplu,era reluarea finalei Robertson-Cope...in locul transmisiunilor in direct.dar asta e.speram ca de sambata sa se rezolve,sa respecte Uk champs si pe jucatori,care merita sa fie urmariti de fanii lor evoluand la masa.Pe durata meciului lui Ronnie,stateam pe net la un livescorebord, in tensiune,uitandu-ma doar la niste cifre mult prea putin graitoare despre multe meciuri.pacat ca mai sunt si astfel de momente,dar asta e riscul celor adicted to snooker,right?Smile
inca o data BV Ronnie,un prim meci castigat, mai urmeaza 4...chiar daca a fost dificil din start,tine-te bine!!
aa...sa nu uit.felicitari si celor doi ( King si Gray), cu break-urile acelea:)
apropo...ce meciuri se vor transmite sambata??



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 8 Dec 2006, 17:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Azi nu se joacă pentru că se reamenajează arena. Se demontează cele 5 boxe în care au avut loc meciurile de până acum și se pregătește "decorul" pentru rundele în care se vor desfășura simultan doar două meciuri.

* Transmisiunile directe atât BBC cât și Eurosport au început întotdeauna la câteva zile după disputarea meciurilor din rundele 1 (și 2).

Sunt amânate pentru a fi televizate doar meciurile primilor 4 capi de serie, care sunt : deținătorul titlului (Ding), campionul mondial (Dott) + numerele 1 & 2 (Hendry și Doherty).

* Meciurile de sâmbătă Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=12492#12492

* Azi, la Eurosport 2, ora 21.30 - Jocurile Asiatice de la Doha (Qatar): Finala turneului individual. Meciul Ding Junhui - Liang Wenbo.

* Am completat declarația lui Ronnie O'Sullivan de pe pagina anterioară.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 8 Dec 2006, 19:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Putin a lipsit sa nu il vad nici macar o secunda pe Ronnie la UK. Evil or Very Mad Este ciudat cum reuseste rezultate atat de bune in Premier League,iar in Main Tour are probleme cu jucatori ca Ricky Walden Confused .Dar din moment ce el s-ar fi simtit mai bine daca pierdea...
Surprinzatoare,cel putin pentru mine, eliminarea lui Robertson in fata lui Robin Hull,care a avut atatea probleme de sanatate.Ma bucur insa pentru finlandez.
Sunt curios ce va face Ding,care trebuie sa fie destul de obosit dupa adevaratul maraton de la Jocurile Asiei. Din pacate,sansele sale de a-si apara titlul sunt mult mai mici acuma.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 9 Dec 2006, 5:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Înainte de meci

Azi, Dave Harold împlinește 40 de ani. Nu se știe ce cadouri va primi – în nici un caz nu are de așteptat vreunul de la Stephen Hendry. Ceea ce nu-l împiedică pe Dave să declare în The Staffordshire Sentinel de ieri : „Abia aștept să joc cu Hendry în chiar ziua mea de naștere. Pentru mine o să fie ceva foarte special. O să ies în arenă și o să mă bucur de meci. Lumea își amintește mai ales de victoria mea din 1993 (când Dave aiurise socotelile caselor de pariuri care-l cotau cu o șansă la 500 și, pe drumul către trofeul Openului Asiei, îl eliminase pe scoțian – adică pe campionul mondial en titre – în runda a doua, cu scorul de 5-2 ), dar se uită faptul că pe Hendry l-am mai bătut de încă vreo 5 sau 6 ori de atunci încoace. E clar că nu are un sezon prea bun – în clasamentul provizoriu e pe locul 11 – și, la urma urmei, e și el om ca toți oamenii. Știu că așa ceva pare de neconceput, totuși există posibilitatea ca el să iasă din Top 16, așa că o să se lupte cu disperare pentru victorie. Dacă, însă, o să joc la fel de bine ca acum 13 ani, sunt convins că pot să câștig meciul. Spre deosebire de el, eu nu voi fi sub presiune, pentru că în ceea ce mă privește, însuși faptul că am ajuns până aici constituie o performanță. Prin urmare, o să mă simt relaxat și, după ce-l înving, o să-mi sărbătoresc a 40-a aniversare. Dacă Stephen ar mai fi pe locul 1 în clasamentul provizoriu și ar fi câștigat ultimele trei turnee, mi-ar fi fost într-adevăr teamă, dar așa, când îi vezi și pe cei mai mari jucători cum ajung să se chinuie, te mai încurajezi singur și te folosești de necazurile lor ca să-ți sporești încrederea în tine însuți... Dar, în fond, de asta jucăm – ca să ne confruntăm cu cei mai buni din lume. În afară de asta, mă bucur că o să apar într-un meci televizat, fie și numai ca să mă mai vadă lumea și să le arăt unora și altora că încă mai sunt și eu pe-aici... ”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 9 Dec 2006, 15:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Înainte de meci

Scott MacKenzie : “În fiecare zi am jucat fie cu John Higgins, fie cu Stephen Maguire. Până acum n-am prea profitat de prezența lor, dar hai să nu mă-mbăt cu apă rece : mai mult am cules bilele din buzunare ca să le așez din nou pe masă !!!... Tot e bine – chiar și așa ai de învățat de la unii ca ei.

Pe Graeme îl cunosc de pe când eram amândoi puști de 9-10 ani. Am crescut împreună și jucăm la același club. Am avut câteva meciuri, dar nu prea multe.
(Cei doi se întâlnesc abia acum pentru prima dată într-un meci oficial !) Timp de 3-4 ani, tot tata l-a antrenat și pe el. Pe urmă, i-a fost manager, iar când Graeme a început să se califice în fazele finale ale turneelor, tata a zis că nu mai are ce să-l învețe și s-a concentrat doar asupra mea. Pe mine încă mai avea ce să mă învețe ! Acum o să stea pe margine și o să fie mândru că fiu-său a ajuns să joace cu campionul mondial. Incredibil cât de departe a putut ajunge Graeme ! Nimeni nu-l respectă mai mult ca mine – poate că n-o fi el cel mai talentat jucător din lume, dar se numără printre cei mai curajoși și mai muncitori.”

Scott mai lucrează și în măcelăria familiei : „Fac cârnați și hamburgheri, iar tata mă mai pune să fac și puțină curățenie. Așa, treburi mai ușoare. Totuși, aș vrea să-mi găsesc un sponsor, astfel ca el să nu-mi mai plătească toate cheltuielile...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 9 Dec 2006, 16:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dea, dea, "Hendry nu iarta." Dragutzul de iel. Very Happy Vorba ceea... Hai, honey, da-i bice! Very Happy Vroiam sa zic si "'ca-l-ar mama", dar rog a se considera ca m-am abtzinut si n-a aparut asha ceva aici. Razz
Me likee. Laughing Laughing Majoreta

*odios ce se intampla acum, la ora 23.27. Mai devreme ma durea capul, iar acum deja ma pufneste rasul... Ma abtzin de la alte comentarii, pana la sfarshit... Rolling Eyes Zid

*later edit... ora 23.40. A castigat... Cu greu. Chinuit. GOD! Sunt tare curioasa in privintza declaratziilor (personal nu cred ca vor exista sau poate vor fi sumare). Nu mai spun de nervi... Angry
Si ce pumn aruncat in aer ca ultima culme a stresului de azi. As prefera sa nu-mi reamintesc acest meci. Sper sa-si revina pana la urmatorul. Desi emotiile au fost complet diferite, cred ca acest meci a fost chiar mai trist decat cel pe care l-a pierdut in compania lui Nigel Bond. Cat de odios! Ce joc de doi lei! Rolling Eyes I'm guessing ca va fi foarte suparat pe sine insusi. Ce sa-i faci, no man's a machine, nici macar omu' record. Nu mai zic nimic. Nu e bine sa vorbesti cand ai nervi. Mai asteptam.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 1:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs Hendry, uite că în comparație cu "datina", Mr Hendry a fost chiar gureș !... Laughing Cu toate că tușește destul de rău. Și nici prea supărat pe sine nu pare. Smile

După meci (3)

Stephen Hendry : „De când scorul era 7-3 și până când a ajuns 7-7, n-a fost în arenă decât Dave. N-am avut nici o șansă. Credeam că e un meci pe care nu-mi era dat să-l câștig. Nici nu mi-a venit să cred când l-am văzut ratând acea bilă roșie la buzunarul din mijloc – nu ratase nimic timp de o oră și jumătate ! Am reușit totuși să rămân calm și concentrat, așa că pe urmă am putut să fac două breakuri excelente în două jocuri excelente.

Am început sezonul destul de prost, dar n-au fost până acum decât două turnee. Bineînțeles, n-am făcut mare lucru în niciunul dintre ele, totuși mai urmează încă altele cinci, așa că, în ceea ce mă privește, nu sună nici un clopoțel de alarmă – vreau să reîncep să câștig meciuri și titluri.

Am avut întotdeauna rezultate bune aici, la Campionatul Regatului Unit. Este unul dintre cele două sau trei turnee pe care țin foarte mult să le câștig. Abia aștept meciul cu Mark, va fi o luptă fantastică. Cred că vor mai fi câteva asemenea meciuri mari în optimi și asta e foarte bine.”


Graeme Dott a arătat ieri un stil de joc fluent și rapid – era și un meci care nu-i punea probleme : „Am jucat bine, mai bine decât de o bună bucată de vreme încoace, dar Scott este un jucător cu mult mai bun decât s-a văzut azi. A fost debutul lui într-un meci televizat și nu s-a simțit deloc bine. O să învețe să facă față și acestui stress. Îmi plac foarte mult meciurile lungi. Totuși, la York n-am avut niciodată rezultate prea grozave. Mâine mă așteaptă un meci greu : dacă Robin l-a eliminat pe Neil Robertson înseamnă că este în formă. Oricum, n-a ajuns în optimile acestui turneu din întâmplare – sigur că-și merită locul pe tabloul principal.”

În The Observer de azi, Phil Yates îl numește pe Graeme "revelația" turneului, pentru că a jucat așa cum a jucat și i-a fost necesar doar un pic mai mult de o oră ca să-și asigure un avantaj de 6 jocuri, marcând totdată și multe breakuri solide (83, 91, 100 și 76 în prima sesiune, 107, 92 și 112 în cea de-a doua).

Ding a ajuns vineri, la miezul nopții și a intrat la masă după vreo 18 ore. S-a descurcat remarcabil.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Mar 12 Dec 2006, 0:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 15:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks, Ken ! 8) Bine că nu-l mai văd pe slujitorul lui Walker încurcând locul pe la Barbican Centre ! Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte aproape a fost Harold aseara sa isi ofere o aniversare cum nu se poate mai placuta.Adevarul este,insa, ca Stephen a jucat destul de slab. Oricum este important ca el nu si-a pierdut dorinta de a castiga,asa cum au facut altii. Rolling Eyes Meciul cu Mark va fi unul foarte interesant.Anul trecut s-au intalnit tot in optimi,insa galezul nu isi incepuse revenirea in prim plan, asa ca intalnirea nu a avut istoric.
Foarte bine a jucat Ken,insa adevarul este ca nici nu prea a avut cu cine juca. 8)
Si pentru ca mai este putin si va incepe meciul lui Ronnie,sa speram ca isi va da silinta sa joace cat mai bine si sa nu faca figuratie in fata lui Maguire.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc mult pentru declaratii, Clara! Very Happy
Foarte interesant ce-a spus... Am sa zic, doar in gluma, ca poate a vazut alt meci decat mine. Sau poate m-am uitat numai cand intra el la masa. Defect care nu apare la toate meciurile, pe cuvant. Laughing Laughing Laughing Cu toate astea... Auzeam ce zice Sandi si nu mi-a ajuns des la urechi "acest fabulos Dave Harold." Poate o data, la un break mai mare... In fine, perceptia fiecaruia e individuala, nu? Razz

p.s. Oricum, trebuie sa recunosc ca felul in care a reusit sa se adune, in acele ultime doua frame-uri, a fost totusi remarcabil. Mai bine mai tarziu decat niciodata. Pentru aia, well done.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 17:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRAVO, DING ! Well done, my boy ! 8) Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 17:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haide Ronnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Majoreta Majoreta Majoreta



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 17:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Breakurile de 146 marcate de David Gray & Mark King nu sunt cele cu numerele 6 și 7 din întreaga istorie a snookerului profesionist, ci cele cu numărul 7 și 8.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 18:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie pare a se descurca foarte bine. Very Happy Cmmon!
De Graeme Dott nici nu mai zic... Saracu' a jucat si ieri, joaca si azi, si o face de parca participa la olympics. Very Happy Sa fie doar o iluzie? Astept sa vad ce va face mai departe. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Dum 10 Dec 2006, 19:12, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 10 Dec 2006, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci (4)

Ken Doherty : “Nu voiam decât să termin meciul cât mai repede : am de urmărit ceva fotbal în după-amiaza asta !” E vorba despre meciul Arsenal – Chelsea. Atunci când nu joacă Manchester United, Ken îi susține pe băieții de la Arsenal. „Eu am început bine și sesiunea de ieri, dar Mike n-a intrat în ritm absolut deloc – asta e diferența între a juca bine în fazele netelevizate și a face față cu succes presiunii suplimentare a camerelor TV. Avantajul clasării între primii patru în constituie tocmai faptul că nu trebuie să joci în aceste faze netelevizate. Mă bucur că am încheiat lupta devreme și că am jucat destul de bine, deși sunt cam dezamăgit că ieri am ratat breakul maxim după ce trimisesem în buzunar 10 bile roșii cu bila neagră. Mă simt pregătit din punct de vedere strict tehnic. Acum este doar o chestiune de pregătire mentală și de concentrare. Urmează să-l întâlnesc pe Joe Perry, care la Aberdeen a jucat excelent și m-a făcut praf cu un scor clar : 5-0. Ăsta este însă un turneu pe care mi-aș dori să-l câștig, dar între timp mă gândesc la fiecare meci ca la o posibilă finală. Știu ce spun : am pierdut aici trei finale, așa că pot să mă autointitulez ... finalistul prin excelență ! Mai toți jucătorii de top au câștigat trofeul ăsta - eu nu. Parcă aș fi o domnișoară de onoare care nu mai ajunge să fie mireasă !!!...”

Ding Junhui : “Sunt foarte obosit și așa m-am simțit tot meciul. N-am sosit la York decât vineri noaptea și n-am putut să mă odihnesc deloc. În timpul primelor jocuri, am fost destul de îngrijorat, pentru că la Doha nu am fost într-o formă prea bună și nici nu am avut o evoluție cu adevărat constantă. Nu eram deloc sigur că aici pot da mai mult decât în Qatar. Mă bucur că m-am hotărât să atac acea bilă roșie din ultimul joc, dar trebuie să recunosc că m-am simțit sub o mare presiune, așa încât sunt foarte bucuros că am câștigat. Nu vreau să mă gândesc la trofeu : acum vreau doar să mă odihnesc și, ca de obicei, nu-mi pun decât problema meciului care urmează.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Mar 12 Dec 2006, 0:08, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » UK Championship Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare
Pagina 3 din 22

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community