Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » UK Championship
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Campionatul Regatului Unit ?
Stephen Hendry
50%
 50%  [ 10 ]
Peter Ebdon
50%
 50%  [ 10 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 14:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum am mai spus,in finala voi tine cu Ebdon.Mi-a placut cum a jucat si Stephen aseara.Dott incepuse extraordinar a 2- a sesiune,la 7-5 credeam ca nu se mai poate intampla nimic,dar ma bucur ca pana la urma Hendry m-a contrazis.Sper sa fie o finala cat mai frumoasa,macar pe masura semifinalelor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu snooker-ul asta n-am apucat sa fac aproape nimic in week-end. Si aveam o gramada de treaba. Shocked Sper sa nu ma dea afara.. Rolling Eyes

In finala de azi nu tin cu nimeni. Oricine va castiga, important e sa fie spectaculos. Parca as tine o idee mai mult cu Ebdon. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ca nu s-a facut 4-1. Nu de alta, insa aveam impresia ca Ebdon ar fi calcat pe urmele lui Ronnie. Laughing Laughing



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am vazut prea mult,dar mi-au placut amindoi...iar peter a reusit niste lovituri super! ...totusi....gooooooo hendry!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Amandoi au jucat foarte bine, dar sper sa castige Stephen!

Go Stephen! Majoreta



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 20:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi-ar fi placut daca cei doi s-a fi miscat ceva mai repede.Asa nu am fi pierdut nici 135-ul lui Peter.Jocul 2 a fost interminabil.Cred ca a durat aproape o ora.
Stephen mi s-a parut mai precis pana acum,dar cred ca Peter poate castiga aceasta finala.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 21:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Jocul 2 a fost interminabil.Cred ca a durat aproape o ora.


dap, a inceput cu cateva lovituri de siguranta f frumoase, dar dupa cateva minute bune vroiam sa bage cineva prima bila in buzunar... oricine. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 23:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

No offence dar mie mi se pare ca finala nu se ridica la nivelul seminfinalelor. Ambele au fost superbe, alerte, cu breakuri mari, cu jocuri furate pe final...E intr-un fel normal, miza e enorma, dar spectacolul nu prea l-am observat. Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de aceeași părere și cred că cel mai frumos meci al turneului a fost semifinala Peter Ebdon - John Higgins.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 23:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt de aceeasi parere. Pacat ca nu avem parte de o finala asa frumoasa. Sad



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Dum 17 Dec 2006, 23:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mama, ce a injurat hendry... ar trebui sa se calmeze daca vrea sa isi treaca numele pe trofeu in anul asta. Confused Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
... cred că cel mai frumos meci al turneului a fost semifinala Peter Ebdon - John Higgins.


Semifinala Hendry-Dott, pe locul 2.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 0:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sir Rodney Walker- Mânecă Scurtă vrea să-și exhibe foștii mușchi de fost aruncător de greutate ! Twisted Evil Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 1:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done, Peter!
Imi pare rau ca Stephen nu si-a mai regasit loviturile de distantza... Speram oricum ca dupa acel break sa-si fi regasit ceva din forma... A fost superb. Very Happy
In fine... Dragutze emotziile astea ale lui Ebdon, de la sfarshit, ca de obicei.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Lun 18 Dec 2006, 1:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca si Hendry isi dorea mult sa castige si pe de o parte imi pare rau pt el, dar Ebdon a avut un joc mai bun, mai precis si, intr-adevar mai rapid decat de obicei (cu exceptia catorva lovituri). A fost impresionant sa il vad atat de emotionat cand a ridicat trofeul, a dat interviul si, in special cand l-a dedicat familiei.
Felicitari Peter!!!!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » UK Championship Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Următoare
Pagina 21 din 22

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community