Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Masters-ul (atenție : nu cine ați vrea să-l câștige !) ?
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
47%
 47%  [ 9 ]
Stephen Hendry
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
52%
 52%  [ 10 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go Ronnie! Majoreta Cu doua centuries cu tot! Laughing
Off-topic: mi-a picat cablul! Taz Angry Zid GRrrrrrrr!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pana acum este o finla exact cum mi'am dorit...daca se va incheia si cu o victorie superba a lui Ronnie , cum stie el sa joace snooker adevarat , atunci va fi o finala de vis! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Superb joc, Ronnie! Majoreta O adevarata placere sa-l vezi la masa!!!!! Tot asa!!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce chestie! Mie imi dispare semnalul la tv, pac mai face Ronnie un century! Laughing Pai daca asta trebuie facut... Laughing iaca, nu ma mai uit diseara. (Presupunand ca isi revine semnalul.)
Hai ca a crescut nivelul jocului. Cunosc pe cineva care e in sala... Crying or Very sad
Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

foarte frumoasa prima sesiune... simpatic si urcatul lui ronnie p masa - trebuia sa faca el ceva Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Destul de bine dupa prima sesiune... Very Happy
V-am spus sa aveti incredere in Ronnie pentru ca ieri s-a menajat pentru meciul de astazi. Laughing
Serios vorbind,este un meci senzational iar Ronnie este la inaltime Smile .M-a suparat un pic ca a pierdut jocul 7 cand l-a avut in mana pe Ding. Mad Dar m-a bucurat breakul senzational ce a urmat.Amuzante inchiderile sale de masa,mai ales in jocul 4. LOL
Si pentru sesiunea a 2-a:

Majoreta GO RONNIE! Majoreta


Cat de mult m-a enervat acea mizerie de mesaj pe care domnul Ancuta a fost nevoit sa o citeasca. Mad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Cat de mult m-a enervat acea mizerie de mesaj pe care domnul Ancuta a fost nevoit sa o citeasca.

Din pacate nu este un caz singular.Sad
Noi care suntem iubitori de snooker am inteles aceasta situatie ingrozitor de dificila...de a pierde nu numai un jucator de snooker valoros , ci si un om cu un suflet urias , un caracter extraordinar! Si cu totii am fost atinsi de toata aceasta poveste...
Dar...am auzit o gramada de pareri care mi s'au parut total insensibile. Fiecare reactioneaza la anumite lucruri diferit , si fiecare are dreptul de a isi exprima parerile si simtirile cum doreste. Moartea lui Paul a adus comentarii de genul : ,,Era si timpul!'' [asta am citit'o pe un forum - nu stiu care este acel forum pentru ca am dat peste el din greseala]. ,,Ce va plangeti atat , e doar un om.'' Aceste reactii nu mi se par normale. Dar nu mai are rost sa comentez....
Oricum , sa numesti toata povestea ,,o telenovela'' [daca am inteles eu bine] mi se pare ridicol! O atitudine aroganta si total nepotrivita! Evil or Very Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Luminati-ma si pe mine, va rog, tv-ul meu a facut figuri. Ce urcat pe masa? Si mult mai important, ce mesaj?
Multam.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

^ m-a suparat rau toata discutia aceea. A stricat frumusete de joc...eram si eu vesela si cand am auzit, m-am ofilit la cat de insensibili pot fi unii oameni. Poate ca nu stia exact despre ce e vorba, dar gestul baiatului respectiv te lasa fara cuvinte. Foarte urat!


In alta ordine de idei, sa le pun pe fetele astea sa topaie: Majoreta Majoreta , ca la mine se supara vecinii Laughing Laughing

Frumos joc, Ronnie!!! Laughing
GO RONNIE!!!! Yeah


p.s: ce mi-ar placea o poza cu pozitia lui ronnie la sf jocului 4 Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie a facut o ,,planare'' pe masa de joc....cand a bagat in buzunar ultima bila neagra...se suise cu burta pe masa si nu atingea cu nici un picior pamantul. Razz Astfel nu s'a contabilizat break'ul de peste 100 de puncte fiind un fault. Smile
Mesajul a fost adresat unuia din comentatori de catre unul din utilizatorii forumului eurosport.com care spunea ca toata povestea lui Paul Hunter este tratata ca o telenovela. Din pacate nu mai retin exact mesajul dar avea un ton arogant si total nepotrivit! Evil or Very Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca in jocul de ieri Ronnie a avut intentia de a se pastra pentru cel de azi...cred ca a jucat prost ieri, insa meciul cu Ding de pana acum ii dovedeste valoarea.
imi plac "iesirile" lui...desi uneori sunt nepotrivite.
urcarea pe masa de azi a fost una...zic eu..fireasca si asta numai pt ca vine din partea lui Ronnie. cred ca a dovedit faptul ca se simte bine la masa de joc si ca este intr-o stare buna de a face un snooker de calitate in seara asta.
va doresc vizionare placuta!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Poate ca nu stia exact despre ce e vorba

Ma indoiesc! Shocked

Citat:
ce mi-ar placea o poza cu pozitia lui ronnie la sf jocului 4

O sa gasim noi! Wink

Citat:
cred ca a dovedit faptul ca se simte bine la masa de joc si ca este intr-o stare buna de a face un snooker de calitate in seara asta.

Si eu cred acelasi lucru!
Snooker de calitate este ceea ce asteptam cu totii. Wink



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:



p.s: ce mi-ar placea o poza cu pozitia lui ronnie la sf jocului 4 Laughing

Am eu una similara de la Sheffield anu' trecut. Dar pana o gasesc dureaza...din motive de arhiva asa ca...un bob zabava. Laughing Ca la Fotografii ajunge. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am gasit mesajul pe forumul Eurosport insa nu il voi reproduce pe aici.
Pe scurt individul care l-a scris isi batea joc de Paul Hunter (Pol Hantar cum ii spunea el),numindu-i pe cei care il regreta pe Paul "public telenovisto-snucarist ".


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Snucaristii de noi ! Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Următoare
Pagina 14 din 17

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community