Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Masters-ul (atenție : nu cine ați vrea să-l câștige !) ?
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
47%
 47%  [ 9 ]
Stephen Hendry
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
52%
 52%  [ 10 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Presupunand prin absurd ca individu' citeste si forumul acesta eu ii voi ura cu gratie sa testeze feluritele utilizari ale unui paianjen - de snooker, evident - asupra propriei persoane.
Back to snooker!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

referitor la cel care a postat pe forumul eurosport...cred ca are dreptul sa-si exprime parerea (desi nici eu, la fel ca si voi, nu sunt de acord cu ea) si probabil crede ca se exagereaza pe tema asta
de un lucru sunt sigura insa... daca Paul nu era jucator de snooker si o persoana destul de mediatizata nu s-ar fi plans atat de mult moartea lui
in orice caz... Dumnezeu sa-l ierte!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este a 2-a si ultima oara cand ma uit pe acel forum.Specimenul continua si aseamana tragedia lui Paul cu "tom si geri" Mad Mad Mad .Ceea ca ma mira este ca nimeni de acolo nu-l taxeaza.Unul chiar spune:"sa ne aducem aminte de paul hunter dar sa nu facem o obsesie din asta" Shocked .Ma opresc aici pentru ca mi se face greata.




Miss Chigwell a scris:
Back to snooker!

Asa e cel mai bine.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
sa ne aducem aminte de paul hunter dar sa nu facem o obsesie din asta"

mi se pare corect


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu n-am vazut sesiunea de dupa amiaza, deci nu-mi pot da cu parerea. Dupa ce-am citit insa ce-ati scris voi nu-mi vine sa cred ca cineva a putut face o asemenea mizerie. Imi amintesc si eu intr-adevar de un articol care tot asha... Facea o anume prostie imensa, legata de acelasi eveniment.
Nu sunt eu lupul moralizator, dar consider a fi o totala idiotenie sa ai tupeul sa scrii asa ceva despre ce s-a intamplat cu Paul. Ce gandesti, ce simtzi, gresit sau nu, intentionat sau nu, e problema ta... Dar sa te apuci sa impartasesti cu ceilalti o astfel de opinie... E de neacceptat. Daca e chiar asha cum spunetzi atunci: Nu poate fi vorba decat despre UN IDIOT SAU O IDIOATA. End of story. Duca-se. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

alice a scris:
sevvilla86 a scris:
sa ne aducem aminte de paul hunter dar sa nu facem o obsesie din asta"

mi se pare corect


Alice,fraza aceea nu-mi apartine mie,eu doar am citat un user de pe acel forum.Nu vreau sa se inteleaga ca as crede asa ceva.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, stiu..am vazut ghilimelele
vorbele ii apartin celui cu "tom si geri" Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Presupunand prin absurd ca individu' citeste si forumul acesta eu ii voi ura cu gratie sa testeze feluritele utilizari ale unui paianjen - de snooker, evident - asupra propriei persoane.


ouch... Twisted Evil sper sa-l doara

eu sa zic sa nu mai discutam de "dasteptul" ala...ca nu merita atentia noastra. Meciul asta, da. So, vorba lui miss c, back to snooker.



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit cateva pareri de pe acel forum , si ce'am constatat este diferenta URIASA de gandire fata de acest forum. Fara a fi subectiva spun ca pe acest forum nu am gasit decat oameni pasionati de un sport minunat! Oameni educati si pareri pe cat de diferite , pe atat de bine argumentate si neofensive! O comunitate stransa! Smile
Nevrand sa jignesc pe nimeni spun ca acel forum mi se pare un amalgam de pareri , mai mult sau mai putin corecte sau justificate , persoane care nu au o ,,experienta'' in a urmari acest sport dar carora le face placere sa declare nenumarate lucruri. Asa ca parerile lor nu ar trebui sa ofenseze pe nimeni. Dar nu vreau sa fiu rautacioasa , chiar daca probabil ce'am spus o sa para rautacos. Parerea mea!

Over and out from this subject! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alice
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2007
Mesaje: 18
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
O comunitate stransa! Smile

ma bucur ca v-am gasit...ma intrebasem de multe ori care este acel forum despre care mai pomenesc din cand in cand comentatorii
....si era atat de simplu de gasit Embarassed


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alice Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 20:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si pe mine m-a deranjat la fel de mult tonul acelui individ care vorbeste despre ceva ce nu intelege si nu ar putea,asta dupa exprimarea puntului de vedere sarcastic dar ridicol...de fapt,singurul care s-a facut de ras este el,asa cum a spus si d-l Ancutza.ideea e ca daca ar fi sa ne luam dupa unii,toti se pricep la politica si mai nou la snooker Rolling Eyes

yeah right...tot ce mai conteaza acum,dupa ce Paul nu mai este,ca macar sa-i cinstim memoria si sa ramanem cu un sentiment cald in suflet de cate ori ne amintim de el..
hai ca ma intristez iar..
pana una alta,HAI RONNNNNNNIEEEEEE!! Yeah ce sesiune frumoasa..deci as fi preferat sa fie 6-2 ( in loc d 4-3 trebuia sa fie 5-2 ),dar conteaza cine conduce si cine se simte la fel de bine la masa ca Ronn,pt ca era evident ca a pus pasiune in joc si a facut si spectacol,tipic lui!! cum sa nu-l iubim??? cum sa nu-i fim alaturi? cand se mai intreaba cineva de ce are atatia fani,pur si simplu sit back and enjoy un meci ca asta...si e usor de inteles Very Happy 8) Wink
sper ca diseara sa adorm linistita( dupa ce il vad pe Ronn ridicand trofeul...)nu vreau sa para ca zic hop pana nu sar,dar asa simt si asa ar trebui sa fie!!!SUCCES MULT si sa vedem o sesiune finala la fel de frumoasa ca prima! Very Happy



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 22:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Am gasit mesajul pe forumul Eurosport insa nu il voi reproduce pe aici.


Foarte bine ai făcut, Sevvy, că nu l-ai reprodus aici. Nu, nu cred că fiecare e liber să-și dea drumul la gură/tastatură după cât îl duce capul, fără bun simț și fără respect față de ceilalți. Ca să nu mai vorbim de politețe.

Nu aprob nici citirea mesajului în cadrul emsiunii. De ce să ne stricăm dispoziția cu toate inepțiile ieșite din creierașe sărăcuțe și din inimi zbârcite de invidie, acreală și negativitate ?!... Evil or Very Mad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos break de 143!!!! Majoreta Go Ronnie!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce-a patit Ronnie dom'le? Laughing GAWD! Laughing Cat poate fi de frumos meciul! Si jocul 10 furat la doua puncte...
Majoreta

A cedat Ding presiunii. M-am temut ca ar fi putut abandona, sper ca nu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20153
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Ian 2007, 23:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Copchilu' a început să plângă !... Shocked Indiferent ce a fost, e foarte frumoasă atitudinea lui Ronnie.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Dum 21 Ian 2007, 23:03, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » The Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Următoare
Pagina 15 din 17

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community