Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

cine stie jocul online isnooker ?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rrsae
Fan


Data înscrierii: 04/Noi/2006
Mesaje: 14

MesajTrimis: Sâm 4 Noi 2006, 10:54    Titlul subiectului: cine stie jocul online isnooker ? Răspunde cu citat (quote)

salutare ! am descoperit de cateva zile forumul asta si am ramas f placut impresionat de ceea ce discutati voi pe aici Wink

si in loc de bine v-am gasit , va adresez o intrebare: "rasfoind" threadurile , nu am vazut pe niciunde vorbindu-se de jocul online isnooker

nu cred ca poate fi considerata reclama, pt cei care nu au auzit de el, il pot gasi la www.isnooker.net sau www.thesnookerclub.com


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rrsae Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 6 Noi 2006, 2:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit! Very Happy

Jocul pare bunicel, dar daca vrei un joc de snooker adevarat iti recomand World Snooker Championship 2005.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
andolini
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2006
Mesaje: 108

MesajTrimis: Mar 7 Noi 2006, 10:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

isnooker are o grafica foarte buna,si cel putin este mai bun decat alte site-uri unde se poate juca snooker online(flyordie.com; gamedesire.com etc.)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andolini Trimite mesaj privat
rrsae
Fan


Data înscrierii: 04/Noi/2006
Mesaje: 14

MesajTrimis: Mar 7 Noi 2006, 20:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e nasol ca tre' sa platesti 20 lire st. pe an pt a avea cont , altfel joci ca guest Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rrsae Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Sâm 3 Mar 2007, 20:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am world champions 2004. Grafica e bunisoara, dar e cam vechi . jucatorii acum arata cu totul altfel. ronnie acolo e cu plete. jocul e prea simplu arata unde se duce bila alba si cea care bati.



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 3 Mar 2007, 20:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vrei poti sa pui pe Advanced si atunci nu mai e asa de simplu. Nu mai vezi unde se duce bila alba.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu snooker joc cel mai mult online (e mai real decat cu PC-ul) pe gamedesire.com va faceti cont si puteti juca Smile
Eu joc GD snooker, arata ceva mai bine, si exista varianta de a paria diverse sume(virtuale)
Daca cineva isi face cont poate ne organizam sa jucam Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
ZoliLori



Data înscrierii: 04/Mai/2007
Mesaje: 8
Locație: Turda

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cel mai bun e de la Etiumsoft....mai ales 8 ball pool


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ZoliLori Trimite mesaj privat
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda, dar e cu $ 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu joc World Snooker Championship 2004 e prea marpha jocu are vreo 1 gb dar nu este online... joci cu computerul tau Smile



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 19:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apropo de World Snooker CHampionship, a aparut si versiunea 2007, dar mai nou mai intai se scot pentru PS3, XBOX si dupa pentru PC Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 22:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.... versiunea 2005 o ai ... ? ca la mine da o eroare adica aproape la toti care il au miau spus ca da eroarea aceea cand intrii in joc iti apare bara aia de loading... si dupaia da o eroare cu dont send Sad . Abia astept sa joc 2007 am vazut niste imagini arata superb ! Very Happy



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 5 Mai 2007, 14:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine merge World Snooker Championship 2005. Nu-mi da nici o eroare. Si eu sunt curios cum e WSC 2007. Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm 5 Mai 2007, 16:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ZoliLori



Data înscrierii: 04/Mai/2007
Mesaje: 8
Locație: Turda

MesajTrimis: Lun 7 Mai 2007, 20:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Numai Computerul e destul de nasol, nu tu chat,nu tu gg,gs,...si altele...nare farmek


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ZoliLori Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community