Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Fotografii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vizitator






MesajTrimis: Vin 2 Dec 2005, 12:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi trimite si mie careve poze (care sunt mari si au calitate), doresc si pozele de la german open la zaiclopz@gmail.com


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 3 Dec 2005, 13:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Bună ziua/Hi/Bonjour (variante...), sunt Cutărică, forumul vostru e interesant (aici se pun cât mai multe laude), aș avea și eu o rugăminte, deși ar trebui să am obrazul ca mai întâi să mă înregistrez, că doar nu-mi închipui că lumea de pe aici abia așteaptă să discute cu anonimii ba încă să le mai și îndeplinească dorințele în materie de poze." Rolling Eyes Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paul ras în căpușor !!! Arrow http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res05_6/05UK_gallery2.htm



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 19:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.................................... Sad ..........................................Asta mi-a cam frant inima............... Crying or Very sad



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 19:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Paul ras în căpușor !!! Arrow http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res05_6/05UK_gallery2.htm

ras Shocked Sad Sad Sad Sad .....din blondinul meu pletos...ras...... Crying or Very sad Crying or Very sad........Hunter lover 4 Ever...orice ar fi...



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 20:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fotografiile astea sunt cele mai recente?? Doamne, mi s-a rupt inima!!! Cred ca chimioterapia e de vina, nu? Dragul de el... Crying or Very sad



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
The Rocket
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Oct/2005
Mesaje: 133
Locație: Bucuresti/Militari

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 22:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sad...sper sa isi revina cat mai repede, sa invinga odata boala asta Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui The Rocket Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 18:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

The Rocket a scris:
Sad...sper sa isi revina cat mai repede, sa invinga odata boala asta Sad


si eu imi doresc asta din tot sufletul



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 16:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

me 2 ... si eu imi doresc asta ..... sa treaca .. peste aceasta faza ... si sa-l vedem din nou .... mai are putzin si bebelu Wink... hihihihihi



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 12 Dec 2005, 20:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum aici despre poze e vorba (pentru că Paul are topicul lui Wink Laughing ), iată unele din recentele meciuri de la Barbican Centre Arrow http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res05_6/05UK_gallery_osull-king.htm
http://www.globalsnookercentre.co.uk/files/Results/res05_6/05UK_gallery_last16.htm



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 13 Dec 2005, 14:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Super poze, thanks Very Happy



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 5:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

m-am uitat si eu la cateva poze asa din curiozitate Smile cam gay sa te uiti la poze cu alti baieti dar eram si eu curios sa vad la ce poze se uita fetele... daca erau si jucatoare de snooker, probabil ca era alta treaba...mie imi pare rau ca nu sunt si jucatoare...stiu ca exista alt circuit dar eu vroiam sa le vad aici...jucand cu baietii...imi place sportul asta....daca ar mai fi si fete frumoase care l-ar practica atunci ar fi chiar super... Smile dar cred ce tare s-ar oftica unii misogini sa ia bataie de la o fata... ah... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 5:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O să râdeți, dar procentul lesbienelor din rândul jucătoarelor de snooker este sensibil mai mare decât cel să-l numim "obișnuit", rezultat din raportarea la populația straight... Ce mană cerească pentru scotocitorii prin cele idei freudiene !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Yogi The Rocket
More than a fan


Data înscrierii: 25/Noi/2005
Mesaje: 33
Locație: Suceava

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 5:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu rad, plang pt. ca n-am vazut niciodata un meci de snooker cu fete...imi plac lesbienele...sunt genul meu preferat de femei. Smile pt. voi fetele snookerul este un deliciu...dar pt. noi baietii...cand l-am vazut pe Stuart Bingham m-am speriat si am schimbat canalul...

Ultima modificare efectuată de către Yogi The Rocket la Lun 19 Dec 2005, 4:49, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Yogi The Rocket Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 6:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa ramânem la discuția despre fotografiile din domeniul snookerului.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Următoare
Pagina 4 din 59

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community