Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Caut partener de antrenament

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Mar 19 Dec 2006, 1:20    Titlul subiectului: Caut partener de antrenament Răspunde cu citat (quote)

Mi-ar placea sa imi gasesc un prieten, partener de antrenament. Pur si simplu mi s-a acrit sa joc snooker de unul singur cate 8-9 ore pe zi Laughing . Reusesc break-uri de 50-60 destul de des, iar break-ul maxim este de 112.
De preferat ar fi cineva care sa ma invete cate ceva despre break-building. Daca exista o asemenea persoana in aceasta comunitate de fani/privitori/jucatori mi-ar face o deosebita placere sa ne antrenam impreuna. Ii pun la dispozitie masa mea de acasa de marimi competitionale si buzunare competitionale nu chestiile care sunt prin cluburile bucurestene.... Rolling Eyes .
Va multumesc.



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 19 Dec 2006, 3:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uuuuu... Lovely! Sper sa gasesti ce cautzi! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Dum 15 Apr 2007, 21:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai gasit persoana potrivita?!

Daca nu...te-ar interesa un partener incepator? (jucator amator de pool, care ar vrea sa joace si snooker...) Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Denis
More than a fan


Data înscrierii: 20/Dec/2005
Mesaje: 33
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 16 Apr 2007, 17:16    Titlul subiectului: Re: Caut partener de antrenament Răspunde cu citat (quote)

Ronnie147 a scris:
Mi-ar placea sa imi gasesc un prieten, partener de antrenament. Pur si simplu mi s-a acrit sa joc snooker de unul singur cate 8-9 ore pe zi Laughing . Reusesc break-uri de 50-60 destul de des, iar break-ul maxim este de 112.
De preferat ar fi cineva care sa ma invete cate ceva despre break-building. Daca exista o asemenea persoana in aceasta comunitate de fani/privitori/jucatori mi-ar face o deosebita placere sa ne antrenam impreuna. Ii pun la dispozitie masa mea de acasa de marimi competitionale si buzunare competitionale nu chestiile care sunt prin cluburile bucurestene.... Rolling Eyes .
Va multumesc.


Am ceva experienta in domeniu iar in afara de asta si eu caut un partener de antrenament, da-un mail (denis_sbz@yahoo.com) sa mai discutam, poate ne si vedem in vederea unor partide amicale sau de antrenament.

Toate cele bune.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Denis Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2007, 4:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@Sch si Denis
Dragi prieteni, deocamdata, cu parere de rau spun ca imi doresc o pauza bine meritata Very Happy . Vom tine legatura si poate ne putem intalni la niste partide de snooker. Multumesc



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Sch
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Ian/2006
Mesaje: 119
Locație: Belgia

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2007, 11:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga Ronnie...iti doresc o vacanta placuta! Iar cand o sa fii gata sa te intorci la masa de snooker, doar da un PM sau un email....si sunt al tau Razz

Intre timp eu n-o sa stau degeaba...pt ca nu vreau sa te dezamagesc total cand o sa ne intalnim Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Sch Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community