Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Campionatul mondial 2007
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va fi campionul mondial 2007 ?
John Higgins
41%
 41%  [ 10 ]
Mark Selby
58%
 58%  [ 14 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 12:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate m'a luat somnul si nu am reusit sa vad finala pana la sfarsit.
Bravo guys!!
[PS=Frumoasa familia Higgins Very Happy]


Well done Higgie!!



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 14:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari John Higgins pentru victorie, felicitari Mark Selby pentru un parcurs senzational!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si pentru ca a luptat ! Very Happy



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 18:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

declaratiile de presa de dupa finala mai apar ? Very Happy



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andolini
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2006
Mesaje: 108

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari pentru noul campion mondial!
Tot respectul si pentru Selby, care a reusit sa faca istorie la aceasta editie.Sper ca va confirma sezonul urmator aceasta performanta, mai ales ca ii va fi mult mai usor odata cu prezenta sa intre primii 16 jucatori.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andolini Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 18:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari John! Applause
Si felicitari din toata inima si lui Mark pentru ca a ajuns in finala, a luptat si a reusit sa-i tina piept lui John Higgins! Applause
S-a vazut totusi ca John Higgins are mai multa experienta!

*Si nu avem o vara chiar atat de lunga anul asta. Wink Acu' trec cele trei luni pana pe 3 august! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
adrianams
Fan


Data înscrierii: 04/Noi/2006
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

3 luni e prea mult Sad
o sa imi lipseasca mult snookerul...



_________________
Hendry the best!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui adrianams Trimite mesaj privat
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 20:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar ca o sa ne lipseasca snookerul 3 luni e prea mult ! Sad( oricum o sa ma mai uit la acest turneu ca l-am inregistrat aproape pe tot Smile



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
adrianams
Fan


Data înscrierii: 04/Noi/2006
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 20:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super de tine ca l-ai inregistrat ...
eu ma uit pe youtube... macar atata ...finala deja am vazut-o inca o data



_________________
Hendry the best!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui adrianams Trimite mesaj privat
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uuf s-a dus si campionatul asta...nici pe departe cum as fi crezut,dar s epare ca devine o obisnuinta sa fie cate o ciudatenie in fiecare an.cea de anul asta a fost categoric MaRK...tot respectul meu pentru pustiul acesta..incredibil..ambitia,stilul ofensiv,riscul asumat...combinatele de-a dreptul remarcabile, cele 12 breakuri peste 100...toate unt rezultatul unui efort imens si cu atat mai mult de apreciat la un 21 orfan....dupa ce pierduse Ronn, chiar nu vedeam cine ar mai fi putut oferi spectacol...shaun?? i don't think soooooo!!!!!!!! higgie????? categoric not my type!!!!! cand...apare Markutzu...inalt( cat 1,90 are???!!),rade,se simte bine,glumeste ( daca ati vazut faza in care il avertiza pe higgie ca vede o bila rosie in plin si daca nu o atinge va pierde jocul...la asa presiune!!! 8) Laughing ),tzopaie, are freza ( mai mult par decat Willie,cum si el a zis Very Happy Laughing ) ...am tinut cu el....si revenirea fantastica din finala a fost inca un punct in plus...n-as putea spune de ce nu m-a deranjat faptul ca nu se grabea...era totusi o tactica....dar nu asa cum Peter reusise sa-l faca pe Ronn sa se urce pe fotoliu, daca ne aducem aminte...
felicitari lui pentru tot ce a reusit anu asta!! sa fiu un punct de plecare pentru o vara de antrenamente si un viitor sezon plin de realizari..pentru ca vreau sa-l vad ridicand un trofeu deasupra capului( evident ca a 2a optiune daca Ronn are retineri.... Rolling Eyes
imi pare rau ca pana in august...stam pe bara....
intr-adevar,dragutzi micutzi higgies..
felicitari si lui john pt performanta asta... Applause the old guard is up there again!!i bet it feels great...si subscriu si eu lui zolt...chiar ca nu intelegi nimic din ce vb john...doaamneeeee....c stalceala de engleza Wink deci mai sunt scotieni ..au si ei accent,normal..DA' TOTUUUUUUUSI!!!!!Smile) sa-i puna un translator de acum...lumea aplauda..sper ca au inteles 30% din ce declara:))
eh...congrats mark again.......ai reusit sa dai sarea si piperul care lipsea...
Applause Yeah
ps : sorry pentru dimensiunile msg,dar recuperam daca in rest n-am putut ( simulari de bac si alte cele Mad Sad )..



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 20:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesant mesajul tau monik... chiar a fost tare faza cand mark il avertiza pe john cred ca a fost cea mai tare faza din finala si aceea din sesiunea a doua daca ai vazut cand avea numai ghinioane si a cazut in genunchi .... ce sa spun imi pare rau ca a pierdut Selby merita sa devina campion mondial John a mai fost odata sa mai lase si pe altii Laughing sper ca sezonul viitor Ronnie sa joace mai bine si sa nu fie judecat prea tare Neutral. Pauza aceasta de 3 luni sper ca toti jucatorii din top 16 sa se antreneze cat mai mult si sa dea roade acest sezon ! GO RONNIE !



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
monik_4_ronnie
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Iun/2006
Mesaje: 103
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 20:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,vazusem si faza aceea:(
si mie imi pare nespus de rau ca Mark nu a devenit campion..mi-a placut de el tocmai pentru expresivitatea asta, aici seamana cu Ronn....stiu ca john e un jucator talentat si munceste enorm...dar nu stiu daca merita locul printre cei cu mai mult de un trofeu..stiti voi, THE ONES...eh,faptul e consumat...pacat...si eu sper ca vara asta sa fie una de bun augur pentru Ronnie...o sa-i simt lipsa enorm snookerului...apropo....stiu ca Jo e insarcinatta,dar nu stiu pe cand bebelu...sau bebela,depinde:D
mrs. clara,some help?Very Happy Very Happy pretty pleeeeeease:D



_________________
RONNIE'S MY REASON NO MATTER WHAT!!MAY THOSE GREEN EYES OF HIS ALWAYZ SHINE SO DEEP AND SWEET...GO ROCKET! CONGRATS RONN&JO....!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui monik_4_ronnie Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 21:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kenvelo a scris:
John a mai fost odata sa mai lase si pe altii Laughing sper ca sezonul viitor Ronnie sa joace mai bine si sa nu fie judecat prea tare Neutral. Pauza aceasta de 3 luni sper ca toti jucatorii din top 16 sa se antreneze cat mai mult si sa dea roade acest sezon ! GO RONNIE !


Da' si Ronnie a mai fost. El de ce sa nu lase pe altii (mai precis ce rost are sa se mai antreneze pentru sezonul viitor? Twisted Evil
Am fost rautacioasa, ca de obicei... I love Ronnie, dar se preta sa zic asta, ca replica la ce-ai zis tu.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 22:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Razz Very Happy



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 8 Mai 2007, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

monik_4_ronnie a scris:
apropo....stiu ca Jo e insarcinatta,dar nu stiu pe cand bebelu...sau bebela,depinde:D
mrs. clara,some help?Very Happy Very Happy pretty pleeeeeease:D

Am sarit eu. Laughing Ala micu' sau aia mica e asteptat/a in iunie. Nici parintii n-au vrut sa stie ce e. Laughing Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2006-2007 » Campionatul mondial 2007 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Următoare
Pagina 40 din 42

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community