Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

cine credeti ca este cel mai in forma jucator al momentului?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 4 Dec 2004, 18:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stephen-cel-Mare da, Ronnie nu... Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 1:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie STRATAN O'Sullivan ia o dusca de "Ray Reardon" inainte de fiecare meci important. pentru ca merita Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 21 Feb 2005, 22:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa spun ca cel mai in forma jucator este batranu' dar odata cu trecerea timpului incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca asta nu se va mai intampla . Cred ca cel mai in forma este Ding Junhui chiar daca el nu face impresie el are cea mai mare urcare intermediara anul acesta , este un outsider si totusi reuseste sa ajunga in sferturi , iata ca , da , este in mare forma . Nu uitati ca el are experientza unui singur an in care a ajuns sa joace cu Ronnie Stephen Jimmy sau John.
Este in forma foarte buna si incet incet incepe sa creasca in ochii mei , oricum el este viitorul meu jucator dupa ce Steve nu va mai fi la masa dupa ce Jimmy nu va mai fi la fel . Imi place pentru ca la 16 ani ajunge sa joace cu monstrii Snookerului de 30+ si cu experientza de cate 10 ani in spate . El nu e asa . El are un singur an si reuseste sa bata pe altii cu 7 , e mai tare decat FAT-FRUMOS Laughing



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 1 Mar 2005, 22:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
e mai tare decat FAT-FRUMOS Laughing


Ma intreb cat de tare e Fat Frumos a snooker? Personal nu cred ca in castelul Imparatului Rosu, in garajul cu cai fermecati exista si o masa de snooker... Laughing Laughing Desi cred ca e o experienta relaxanta sa dai o bila intre doi zmei bagati pana la umeri in pamant si o curatare de cuptor la Sf Dumninica! Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Mar 2005, 22:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca inafara de povetea ta simpatica , ai inteles ideea . Oricum , NICE STORY Very Happy I'm sure Snow White would make a century with a bit of tarining . She could easily beat Cindireala !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 6 Mar 2005, 22:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

I donnow... that Cinderella girl... you never know which way she's gonna go... Asa cum nu au vazut surorile vitrege potentialul de consoarta de Print in ea, asa s-ar putea sa se pacaleasca si Alba ca Zapada... Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 8 Mar 2005, 20:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poi unu din cei mai in forma este Ronnie....shi asta deja nu se discuta...apoi pe mine m-au surprins Ding Junghui shi Graemme Dott....care au avut nijte meciuri formidabile! Iar John Higgins nici nu se mai pune problema...deoarece el este unul din ashii acestui sport, iar cand el intra in ,,ring' toata lumea shtie ca va fii un meci de nota 11 chiar Razz ! Chiar merita laurii...!
Oricum in final s-a vazut experientza shi spiritul de invingator....deoarece toata lumea shi-a dat seama ca atunci cand Ronnie joaca la adevaratul sau nivel....nici macar record-man-i ca Stevens nu-l pot opri! O singura suparare am shi eu....Hunter....care in ultimul timp a cam stagnat shi a lasat deoparte snookeru'! Dupa cum il shtiu pe el sigur va reveni ...dar va trebui sa aiba grija la Ronnie...cuz he's in shape this tour! Respect turturor jucatorilor de snooker...deoarece practica acest joc superb! Exclamation Exclamation Exclamation



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 8 Mar 2005, 23:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de acord ca Ding Junhui este un jucator bun dar nu este constant. Cred ca acelasi lucru e valabil si pentru Higgins sau Maguire. Despre Dott este alta poveste, care s-a mai discutat in alte thread-uri. Despre Hunter ce pot sa zic? Imi pare si mie rau ca nu mai joaca la fel de bine ca acum un an. Crying or Very sad



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20210
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 0:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lui Ding ii lipseste experienta marilor competitii. O data ce va acumula aceasta experienta, cred ca va deveni un jucator redutabil, de factura, as zice, hendryana.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 0:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma abtin.. pentru ca stiti care e singurul meu raspuns.. as vrea ca singurul jucator in forma sa fie Hunter.. bine bine.. si ca sa nu fiu egoista.. si White [ logic e idolu` lu` Hunter ] si ink cativa Razz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apropo de Higgins: nu cred ca neaparat "inconstant" e cuvantul. Adevarul este ca, asa cum remarcau multi jucatori, valul outsiderilor e mult mai consistent (am mai discutat), dar mai important de atat e faptul ca in snooker un turneu castigat te consuma mult (nervos, psihic, dpdv al muncii depuse) si competitiile sunt puse la distante destul de mici unele de altele. E intr-adevar greu sa ajungi intr-o finala (si eventul s-o mai si castigi) si dupa ce s-a terminat turneul respectiv ai nevoie de o perioada de respiro. Nu cred ca e inconstanta daca ai ajuns in finala unui turneu si peste cateva saptamani pierzi in primul tur in joc decisiv. Numai sa fii la apogeul formei sa poti castiga turneele unul dupa altul.

Ps: Ronnie a declarat ca "He can go unbeaten until the end of the season!"daca v-ati intrebat vreodata de ce are Ronnie nasul lung... pentru ca spune minciuni. Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat il priveste pe Ding, cu kinderii nu stii niciodata. Kinderi promitatori sunt la tot pasul. Numai cativa dintre ei ajung mari campioni. Dar Ding are un avantaj mai ... aparte. Datorita fizionomiei asiatice si a trasaturilor mai "imobile" ale fetei, nu stii niciodata de gandeste si ce simte. Nu ii poti citi reactiile pe chip aproape deloc. Ceea e un atu impotant.



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 13:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da intr-adevar ...asta am observat shi eu....atunci cand joaca Ding este constant pe tot parcursul jocului...deci nu potzi sa spui dak este multzumit de vreo lovitura sau nu! Acest lucru este desigur un avantaj deoarece adversarul ashteapta ca tu sa intri in panik....shi Ding nu ofera nici un fel de informatzie de genu acesta! Oricum acest lucru pune o presiune imensa pe adversarii lui! Eh ca jucator profesionist probabil deja trebuia sa se fii obishnit adversari! Anywayz....GO HUNTER(sorry couldn't help my selfe Very Happy )



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
GO HUNTER(sorry couldn't help my selfe Very Happy )


As vrea sa zic si eu asta ... dar . . . Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad mai bine ma abtin ca sunt sad... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 22:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Luiza tzi-am spus ca nu trebuie sa fii sad...trebuie sa fii optimista ...ca mine Wink
Anywayz Hunter are nevoie de incurajari pozitive din partea fanilor adevaratzi(ca de exemplu noi doua Razz ) asha ca itzi repet ...shterge supararea aia de pe fatza shi baga un zambet mare ...de dragul lui HUNTER!

Shi ca sa incerc sa te binedispun:

HUNTER LOVER 4 EVER!!! Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 4 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community