Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

cine credeti ca este cel mai in forma jucator al momentului?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
bender
More than a fan


Data înscrierii: 20/Feb/2005
Mesaje: 27

MesajTrimis: Vin 11 Mar 2005, 21:39    Titlul subiectului: ronnie here we go! Răspunde cu citat (quote)

Ronnie este cel mai bun si va fii mereu cel mai bun, tot cea ce trebuie sa faca este sa se faca bine si sa vorbeasca in continuare cu Ray, oricum Ronnie e cel mai bun!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bender Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2005, 22:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Lui Ding ii lipseste experienta marilor competitii. O data ce va acumula aceasta experienta, cred ca va deveni un jucator redutabil, de factura, as zice, hendryana.


I've said that too Clara Very Happy !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20209
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 12 Mar 2005, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK, gind la gind cu bucurie !... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andolini
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Ian/2006
Mesaje: 108

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dupa ultimele evolutii se pare ca jocul cel mai economic este al lui john higgins.alaturi de k. doherty , tacticianul circuitului, cei doi par sa controleze , cel putin pentru moment , snookerul actual.as conta si pe o revenire a lui ronnie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andolini Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andolini a scris:
as conta si pe o revenire a lui ronnie.


Same here...
...nu o sa'i scape primul loc al clasamentului fara lupta. Twisted Evil



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ronnie si....higgins...as zice....hm....



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 18:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Irina a scris:
ronnie si....higgins...as zice....hm....

La fel cred si eu.Contez insa mai mult pe dorinta de revenire a lui Ronnie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Feb 2006, 18:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu!!! Very Happy Forza Ronnie!!!, Wink Very Happy ca sa zic asa,desi e o expresie mai mult fotbalistica.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 9:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Very Happy Forza Ronnie!!!, .


Ce ciudat a sunat Razz Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 12:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu Wink ,dar .....mi-a placut! Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 17 Feb 2006, 15:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Stiu Wink ,dar .....mi-a placut! Smile


Laughing ...hi hi



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 21:06    Titlul subiectului: sal Răspunde cu citat (quote)

Da cred ca ronnie este cel mai in forma. Depinde de dispozitia care o are inainte de meci. Am vazut ca renunta usor la unele meciuri , ultima data lam vazut cind a renuntat la meci impotriva lui hendry. Mi-a placut foarte mult atunci cind la sprijinit moral pe ding , era finala nu mai tin minte ce turneu nu demult a fost. Atunci ding sa intors cu ronnie si au mai jucat un frame pe care ronnie la luat , ding isi stergea lacrimile cu un prosop.
Ultima data ding a pierdut foarte usor , nu si-a revenit. Ding are viitoru inainte ,e un jucator talentat.
Da na-i ce-i face e greu impotriva lui ronnie de jucat.



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 21:18    Titlul subiectului: s Răspunde cu citat (quote)

Acest ultim turneu a venit cu surprize. Higginson a jucat foarte bine , la cistigat pe higgins cind pierdea cu 3-0 pina la urma 5-3. Si in finala cu robertson pierdea 6-3 si a facut 9-7 . Sa nu mai zic acel break de 147 in meciul cu carter, a fost primul sau break in snookerul profesionist ,altii cite tacuri au ros pina acum si nau realizat nici unul.



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Joi 1 Mar 2007, 21:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar suportul moral al lui Ronnie a fost de admirat atunci. Nu cred ca Ronnie este cel mai in forma jucator. Chiar daca ii sunt fan, pana nu isi descompune jocul cum spunea, nu va ajunge din nou la forma care l-a ajutat sa castige cele doua titluri mondiale. Very Happy

Raul, in partea din dreapta-sus ai un buton "edit". Sa incercam sa evitam double post-urile pe cat posibil. Daca vrei sa adaugi ceva, o poti face in post-ul precedent.



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
mihai_90



Data înscrierii: 25/Iul/2007
Mesaje: 3
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Mie 25 Iul 2007, 19:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parerea mea mark selby,dar mai sunt si alti jucatori buni:de pilda shawn murphy,care in ciuda grasimii sale enorme este un fel de Vasili Zaitev al snooker-ului



_________________
mihai_90
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihai_90 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community