Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HELLO, SNOOKERFORUM !
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 10 Mai 2011, 16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ați venit, Florin și Costy ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
florin1626



Data înscrierii: 02/Mai/2011
Mesaje: 5
Locație: Iasi

MesajTrimis: Mar 10 Mai 2011, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am cautat si pe nenea google dar am vazut ca exista la bucuresti un club de snooker insa in iasi nimica...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui florin1626 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
sentence
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 21 Mai 2011, 23:37    Titlul subiectului: Re: salut Răspunde cu citat (quote)

ivanpop2005 a scris:
s-a realizat vreodata un joc cu peste 147 de puncte?pentru ca este posibil


cu peste 147 puncte da...dar niciodata break mai mare de 147 de puncte intr-un meci oficial. Si da este posibil.


Sus
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 22 Mai 2011, 18:05    Titlul subiectului: Re: salut Răspunde cu citat (quote)

sentence a scris:

dar niciodata break mai mare de 147 de puncte intr-un meci oficial.

Ești chiar așa de sigur? Fără supărare, dar eu zic să mai cauți... Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 24 Mai 2011, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bună ziua, sunt membru al forumului de peste 2 ani, dar nu mi-am făcut încă "intrarea oficială": mă numesc Mihai, am acum 30 de ani și mă ocup cu dezvoltarea de aplicații web. Practic atât privitul la snooker cât și jocul real, la un nivel amator/hobby (în medie cam 10 frame-uri pe săptămână în una sau două "sesiuni") De acest forum nu mai țin minte exact cum am aflat, cred că din întâmplare, căutând pe internet sfaturi (sau "tips"-uri, depinde ce gugăleam) legate de tehnică sau strategie. De plecat nu mai plec, pentru că îmi plac atât design-ul site-ului, organizarea thread-urilor cât și calitatea și promptitudinea informațiilor.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 24 Mai 2011, 17:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mă bucur că ești printre noi, forumiștii, Mihai. Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
spptimisoara



Data înscrierii: 31/Iul/2011
Mesaje: 4
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 31 Iul 2011, 13:05    Titlul subiectului: va saluta SPP Răspunde cu citat (quote)

salutari numele meu este Mihai am 24 de ani sunt din Timisoara imi place f mult snooker biliardul , jucatorul meu preferat este :

Ronnie O'Sullivan as vrea sa stiu daca se pot organiza meciuri online pe acest forum stiu ca cel mai utilizat simulator este isnooker


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui spptimisoara Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 31 Iul 2011, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Mihai ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
spptimisoara



Data înscrierii: 31/Iul/2011
Mesaje: 4
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Dum 31 Iul 2011, 15:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine va-m gasit mi-as dori sa faceti ceva competiti sa jucam membri intre noi online


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui spptimisoara Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Martin
A super fan


Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 65

MesajTrimis: Lun 1 Aug 2011, 10:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spptimisoara a scris:
bine va-m gasit mi-as dori sa faceti ceva competiti sa jucam membri intre noi online

They don't make 'em like they used to.
/troll


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Martin Trimite mesaj privat
bogdan93
Fan


Data înscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mie 3 Aug 2011, 9:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salut, Bogdan din TM, si sunt bucuros sa ma aflu printre voi si sa avem o singura pasiune, SNOOKER!



_________________
Jocuri Online
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui bogdan93 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 4 Aug 2011, 0:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Bogdan ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 954
Locație: constanta

MesajTrimis: Dum 18 Sep 2011, 20:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc,Clara!
Prietenii de pe aici nu stiu de ce!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 2 Oct 2011, 12:23    Titlul subiectului: salut Răspunde cu citat (quote)

Salut ma numesc cristi si am 13 ani


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20212
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 2 Oct 2011, 12:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Cristi ! Smile

Ți-am răspuns la întrebare Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=850&start=135



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 16 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community