Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HELLO, SNOOKERFORUM !
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 29 Noi 2005, 19:44    Titlul subiectului: HELLO, SNOOKERFORUM ! Răspunde cu citat (quote)

v-am descoperit intimplator navigand pe net in cautarea unor articole despre ronnie cam cu cateva zile inainte de emisiunea la care a fost invitat domnul Marius Ancuta si am bagat de seama ca acest forum exista de un an dar din pacate eu n-am stiut nimic. Oricum, niciodata nu e prea tirziu, asa ca m-am delectat citind din urma articolele si comentariile voastre referitoare la snooker si la toti cei implicati in acest fenomen.
Jucatorul meu preferat ramine ronnie, in ciuda celor declarate in ultima vreme. Sper sa fie doar o "deviere" temporara, iar ultimele lui prestatii din Premier League ma fac sa ma gandesc ca poate totusi asa e. Oricum, pina la campionat nu mai e e mult si vom vedea atunci daca e intr-adevar motivat si decis sa continue. Pina atunci, s-auzim numai de bine!


P.S. Stiti cumva daca meciurile din Premier League se transmit si pe la noi pe undeva?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 29 Noi 2005, 19:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Ruxi ! Very Happy Nu, meciurile din Premier League nu se transmit la noi. Despre Ronnie poți scrie la subiectul deja deschis Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=14&start=375



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 27 Feb 2007, 19:08    Titlul subiectului: HELLO, SNOOKERFORUM ! Răspunde cu citat (quote)

Bun venit noilor membri ! Very Happy

Acesta este locul unde sunteți invitați să vă prezentați și să ne spuneți cum ați descoperit acest forum.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dee
A super fan


Data înscrierii: 11/Oct/2006
Mesaje: 69

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 13:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hmmm... nu sunt chiar atat de "noua" pe aici, dar merita o incerkre.
sunt Dee, am 18 ani, Bucuresti, fana Matthew Stevens si am descoperit forumul prin prietena mea, Irina. Very HappyVery HappyVery Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dee Trimite mesaj privat
helly



Data înscrierii: 19/Feb/2007
Mesaje: 8

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 14:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare. Sunt Elena, am 17 ani (desi prefer sa am 7 ani in minus) si sunt fana Dott. Smile
Am aflat prima oara de snooker de la o prietena foarte buna care ma innebunea cu Paul Hunter. Pacat ca nu am prins perioada lui de forma maxima. Crying or Very sad Macar am vazut o parte dintr-o finala la Masters, o reluare.



_________________
"Au!..." Sir Isaac Newton


Ultima modificare efectuată de către helly la Sâm 3 Mar 2007, 22:46, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui helly Trimite mesaj privat
Raul_Madrid
Fan


Data înscrierii: 27/Feb/2007
Mesaje: 18
Locație: Republica Moldova

MesajTrimis: Vin 2 Mar 2007, 20:02    Titlul subiectului: sal Răspunde cu citat (quote)

salut
ma numesc cezar am 18 ani si sint din rep moldova
de snooker am aflat prima data de la un prieten si pe urma de la ronnie



_________________
Respect Ronnie O'Sullivan
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Raul_Madrid Trimite mesaj privat
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Lun 5 Mar 2007, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut,
Silviu
21 ani
nascut in RM, student in Timisoara...
Primul meci de care imi amintesc este sfertul de finala Hunter - Ebdon de la campionatul mondial in 2003...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 25 Apr 2007, 13:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alina Luminița a scris :


Sunt fan snooker si doresc sa primesc raspunsul la toate intrebarile in ceea ce priveste acest sport, de la domnul Marius Ancuta sau de la membrii acestui forum. Va multumesc! Revin cu intrebari! Embarassed



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 25 Apr 2007, 13:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Alina Luminița ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ZoliLori



Data înscrierii: 04/Mai/2007
Mesaje: 8
Locație: Turda

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 15:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hello Folks! Wink
Sunt Zoli 37 ani,Turda, Avetzi doi baetzi simpatici la Eurosport ,Smile ei mi-au
shoptit de acest forum.Nu sunt dependent de snooker sau pool(sper sa fiu..lol...jok doar online pe Etiumsoft-ma gasitzi acolo cu acest Nick-) dar ma linisteste enorm,si ma simt bine...Smile nota 10 pentru comentaru Majoreta
Sper sa intalnesc oameni dragutzi aici...Cya


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ZoliLori Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, ZoliLori ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutare .... am 16 ani sunt fan Ronnie O'Sullivan si imi place la nebunie sportul acesta , ma relaxeaza... si joc destul bine (cred eu). Am aflat de acest sport de pe eurosport si de acest forum prin cei doi baieti comentatori ... spunand de un anume forum... am cautat pe google si am gasit acest forum foarte bun, chiar mai bun decat cel de pe EUROSPORT !



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kenvelo a scris:
... chiar mai bun decat cel de pe EUROSPORT !


Chiar mai bun ?!?!?!... Shocked Twisted Evil Mă faci să râd, Kenvelo ! Laughing Laughing Laughing Comparația este hai să spun doar atât : nostimă. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin 4 Mai 2007, 18:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa mi se pare Smile



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Sâm 5 Mai 2007, 3:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Chiar mai bun ?!?!?!... Shocked Twisted Evil Mă faci să râd, Kenvelo ! Laughing Laughing Laughing Comparația este hai să spun doar atât : nostimă. Laughing

Nostima? Mai degraba ofensatoare... Evil or Very Mad



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Următoare
Pagina 1 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community