Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

HELLO, SNOOKERFORUM !
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Lun 10 Oct 2011, 11:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum imi fac un avatar Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 10 Oct 2011, 17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cristian99 a scris:
Cum imi fac un avatar Crying or Very sad


Cu grija si bagare de seama. Smile

In pagina "Profile" ai o sectiune unde poti uploada o fotografie, fie de pe calculatorul tau fie de pe Internet.

"Mărimea ei nu poate fi mai mare de 80 pixeli ca înalțime și 80 ca lățime și mărimea fișierului poate fi cel mult de 6kb." Asta inseamna ca fie trebuie sa ai un program gen AcdSee (sau altul care iti permite sa schimbi marimea pozelor si sa tai din ele pentru a face un avatar cat mai bun) fie poti cauta un site unde poti modifica pozele direct pe Internet (cum ar fi asta: http://www.freeonlinephotoeditor.com/). Sau pur si simplu poti cauta direct o imagine de tip avatar cu Google.

Succes !



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dragosh



Data înscrierii: 31/Dec/2011
Mesaje: 3

MesajTrimis: Sâm 31 Dec 2011, 12:32    Titlul subiectului: Snookerul romanesc merge din ce in ce mai bine!!! Răspunde cu citat (quote)

Salutari dragilor iubitori ai snookerului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui dragosh Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 31 Dec 2011, 14:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Dragoș ! Smile

Cum nu putem posta același mesaj de două ori, cred că e preferabil ca aici (unde e locul prezentărilor, nu al dezbaterilor) să rămână doar primele cuvinte, iar restul textului să fie la acea secțiune a forumului care se referă la sezonul național Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=771&start=45



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
paul1978



Data înscrierii: 20/Feb/2012
Mesaje: 1

MesajTrimis: Lun 20 Feb 2012, 16:20    Titlul subiectului: Re: HELLO, SNOOKERFORUM ! Răspunde cu citat (quote)

buna,sunt Paul,e usor de ajuns aici,mai ales daca iubesti snooker-ul.Eu il iubesc pentru rafinament,tehnica si inteligenta,mi-a parut bine Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui paul1978 Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Lun 20 Feb 2012, 16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut sunt Valentin , is de ceva timp pe forumu acesta :X dar de vreo cateva zile m-am hotarat sa mai particip si eu . Bine v-am gasit .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 20 Feb 2012, 18:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Valentin ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2012, 10:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare! Numele meu este Bogdan am 18 ani sunt din Braila si iubesc snookerul. Favoritul meu este Neil Robertson, dar mai am un favorit "putin" mai apreciat de mine si anume Stephen Hendry.Sunt membru de vreun an si am descoperit forumul dupa Eurosport, din vremea cand colaborati cu ei.

Off: Tin sa ii multumesc Clarei si sa-i spun ca o apreciez si o respect pentru munca depusa pe forum pentru ca noi sa avem informatii "calde". Felicitari si succes in continuare !



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2012, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bogdan, nice to meet you și așa, oficial, că pe la Oscue deja ne-am întâlnit. Very Happy Laughing Mulțumesc pentru apreciere.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CosminP



Data înscrierii: 16/Apr/2012
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2012, 17:49    Titlul subiectului: salutare Răspunde cu citat (quote)

hello snooker freaks Smile am vazut ca m-ati salutat in alte sectiuni ale forumului asa ca tin sa va salut si eu oficial Smile neoficial "ne stim" sau va stiu de mult de cand frecventez forumul Smile

off topic: sunt indignat totusi sa vad ca nimeni nu-i da nici-o sansa lui Luca la sectiunea pronosticuri Smile eu zic ca o sa fie printre cele 2-3 surprize din aceasta runda


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminP Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 18 Apr 2012, 19:49    Titlul subiectului: Re: salutare Răspunde cu citat (quote)

CosminP a scris:
hello snooker freaks Smile am vazut ca m-ati salutat in alte sectiuni ale forumului asa ca tin sa va salut si eu oficial Smile neoficial "ne stim" sau va stiu de mult de cand frecventez forumul Smile

off topic: sunt indignat totusi sa vad ca nimeni nu-i da nici-o sansa lui Luca la sectiunea pronosticuri Smile eu zic ca o sa fie printre cele 2-3 surprize din aceasta runda


asta daca vine Maguire beat la meci .... e o performanta ca a ajuns aici dar mai departe nu poate momentan poate pe viitor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
calinraul



Data înscrierii: 07/Mai/2012
Mesaje: 2

MesajTrimis: Lun 7 Mai 2012, 21:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,sunteti niste comentatori care nu ma plictisesc,doar un mic defect.NU V-A MAI CONTRAZICETI.de ficere data tre sa caut pe google sa vad care are dreptate si pierd momente din joc. in rest sunteti ok amindoi.scuze daca v-am suparat!!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui calinraul Trimite mesaj privat
Gabriel



Data înscrierii: 19/Mai/2012
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Mai 2012, 13:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare. Mie imi plac Ronnie O'Sullivan si Neil Robertson; pacat ca nu s-au intalnit in finala, ar fi fost un meci mult mai interesant decat Ronnie-Ali Carter.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Gabriel Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Mai 2012, 14:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit, Gabriel ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
chitu90
More than a fan


Data înscrierii: 06/Iun/2012
Mesaje: 35

MesajTrimis: Lun 18 Iun 2012, 8:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare!
A inceput in ultima vreme sa ma uimeasca Neil Robertson. Imi place mult stilul sau de joc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui chitu90 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 17 din 20

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community