Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Shanghai Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Întrebare cu apel la luciditate : nu cine ați dori să câștige, ci cine credeți că va câștiga turneul ?
Ryan Day
75%
 75%  [ 3 ]
Dominic Dale
25%
 25%  [ 1 ]
Voturi totale : 4

Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 7 Aug 2007, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Abia acum am vazut ca maine Stephen joaca cu Nigel Bond. Rolling Eyes Sper sa nu reediteze dramaticul meci anterior. Rolling Eyes Shocked



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Aug 2007, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Steve! Applause Sper sa il vedem cat mai sus pe tabloul principal pe Steve,mai ales ca meciul urmator va fi cu Dave Harold.Harold nu ar trebui sa-i puna probleme chiar daca l-a invins pe Ebdon.

Nu cred ca Stephen va ezita sa se revanseze in fata lui Bond Wink .De abia astept sa-l vad jucand.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 7 Aug 2007, 23:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

Ding : “M-am simțit bine în meci – cea mai mare parte a timpului. Totuși, spre sfârșit, am jucat destul de prost. Nu m-am mai putut concentra prea bine și am început să resimt efectele presiunii. Am avut nevoie de curaj ca să continui și să-mi asigur victoria. E o victorie care contează foarte mult, pentru că-mi dă încredere. Mi-aș dori ca în meciul următor să joc mai bine. Nu mi-am fixat obiective, nu mi-am pus în gând să câștig turneul, nimic de felul ăsta, pur și simplu mă bucur că am câștigat acest meci.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
2GooD4u



Data înscrierii: 08/Aug/2007
Mesaje: 1
Locație: Pitesti

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 1:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sal. Acum am observat acest forum cu toate ca ma uit la fiecare meci de snooker , recunosc nu de foarte mult timp dar sezonul 2005-2006, 2006-2007 l-am vazut . Am si eu o intrebare unde pot sa vad meciurile care se joaca si la ce ora de obicei ma uitam pe eurosport dar oboservat ca numai sunt asa intereseti de acesti sport, deci unde pot vedea in afara de Worldsnooker ora la care se joaca si cine cu cine ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui 2GooD4u Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 3:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit ! Orele transmisiunilor Eurosport le afli de pe site-ul lor ( www.eurosport.com ). Cine cu cine, vezi și aici Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=424 Acolo vezi meciurile de miercuri.

Joi, 9 august
Sesiunea 1
John Higgins – Mark Selby/Yang Qintian
Mark Williams/Stuart Bingham – Stuart Pettman
Dave Harold – Steve Davis
Shaun Murphy/Ian McCulloch – Ryan Day
Sesiunea a 2-a
Adrian Gunnell – Ken Doherty/Dom Dale
Stephen Maguire – Neil Robertson/Matthew Stevens
Stephen Hendry/Nigel Bond – Stephen Lee
Ding Junhui – Graeme Dott/Michael Holt

Vineri, 10 august - Sferturile
(ordinea meciurilor nu e sigură la această oră)
John Higgins/ Mark Selby/Yang Qintian – Mark Williams/Stuart Bingham/Stuart Pettman
Dave Harold/Steve Davis – Adrian Gunnell/Ken Doherty/Dom Dale
Shaun Murphy/Ian McCulloch/Ryan Day – Stephen Maguire/Neil Robertson/Matthew Stevens
Stephen Hendry/Nigel Bond/Stephen Lee – Ding Junhui/Graeme Dott/Michael Holt



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 9:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vorba ceea, dai incet pagina mai jos si vezi Mark J - Stuart Bingham 1-3... Citez... "awleuuuu..." Si dupa mai dai o data si vezi Shaun - McCulloch 0-4. Citez again "AWLEUUUUUUUUUUUUUU." Shocked Shocked Hai ma Shaun, mai da-o-ncolo... Sad Boo.. Sad

Thanks Clara pentru scoruri. Very Happy

Later edit 2: Si totusi... Haide MI-KEY! Sper sa nu jinx it.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 11:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Emotional post, excuse it please

Da... deci... Nu vreau sa mai vad asha ceva niciodata. CE MECI!!!!!!!!!!!!!! DRAMATIC???????????????????? Nu, nu dramatic. Of, ce penibil. Sad Sad Sad Sad

Initial calitatea a fost destul de slaba... Michael Holt face niste greseli nepermise pentru cat de frumos stie sa joace... Graeme n-a stralucit nici el la inceput... Michael a pierdut 3 jocuri pe mana lui si a castigat doua superb... Ce urat. Sad Urat a pierdut... Iar pana la 4-2 cred ca nici unul din ei n-a demonstrat ca merita sa castige. Sad NU mai vriau sa vad asha ceva. Of.. Rolling Eyes Doare.

p.s. Cu toate ca nu-l simpatizez pe Graeme, nu am ceva impotriva sa. Acum am insa ceva impotriva lui Michael Holt. Evil or Very Mad



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 12:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Modul in care a pierdut Holt este tipic pentru el. Mad Imi pare foarte rau ca a pierdut.
Ce sa mai zic de Mark Williams? Sad Probabil nu a fost nici acum prea interesat de inceputul sezonului.

*Pacat ca avem imagini de la o singura masa Evil or Very Mad .Vom avea in aceasta dupa-amiaza trei meciuri de exceptie.
Despre Stephen am spus deja ca vreau sa castige.Sper ca si Mathew si Dominic Dale sa faca acelasi lucru chiar daca au adversari de calibru. Ce ciudat este sa vedem in primul tur un meci Neil Robertson-Matthew Stevens. Confused Galezul va plati tot sezonul pentru modul in care a pierdut meciul cu Murphy de la Campionatul Mondial.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 13:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

*Bravo, Ian! Well done, mate! Si si cu 5-2. Majoreta Ce ma bucur!
*Unde-i emoticonul ala care trage pumni, sa-l adresez cu gratie lui Michael? Angry Nu voi putea intelege niciodata ca e cat se poate de posibil ca jucatorul ce forteaza decisivul sa il si piarda. Astea fiind zise, i-au reusit lui Dott niste lovituri maiestre in ultimul joc, mai ales aceea la ultima bila verde.
Asa...Haideti, domnilor "creditati cu sansa a doua!" Hai, Matt! Hai, Dom!Hai, Ian si - aparent paradoxal Laughing -hai si Ryan Day!
Sper sa reuseasca Ding sa se linisteasca suficient pentru a ne oferi un spectacol de calitate cu Dott. Ar fi timpul sa-si revina.
Era sa uit: Goooooooooooo, Selbs! Majoreta Am si eu o rugaminte la cine face jocurile, acolo sus in Olimpul snookeristic: vreu sa castige un outsider. Pretty please...
Si pentru ca nu am chef sa se zguduie prea tare punctajele in Top 5. Laughing Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
mihai_90



Data înscrierii: 25/Iul/2007
Mesaje: 3
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

meciul stephen hendry-nigel bond pare interesant.se pare ca hendry va impresiona din nou publicul.asa sper cum am mai spus



_________________
mihai_90
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihai_90 Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Mark (Selby)!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
vreu sa castige un outsider. Pretty please...


Bine, atunci sa castige Adrian Gunnel. Laughing Laughing Laughing

Ce ah-uri si oh-uri se aud pe-acolo. Ma intreb pentru care meci. E nitzel obositor deja.
Iar Dom Dale il conduce pe Kendo cu 2-0. Shocked Se pare ca si-a luat totusi vinul la el si promite un snooker cu cantec la turneul asta (promit ca e aproximativ ultima data cand zic de vin, dar nu ma pot abtzine). Razz
Plus meciuri identice ca scor la toate mesele acum. Very Happy Unde mai pui ca peste tot conduc my favourites. E o treaba.


Si... Go, Stephen! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 14:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

Graeme Dott, care nu de multă vreme s-a întors din vacanța de la Orlando, Florida, nu sconta pe șansa sa de a face o gaură-n ceriul Asiei : “E clar că Michael n-a fost foarte vigilent ! Nici măcar în frame-ul decisiv n-am fost convins că o să câștig. Nu înainte de a ajunge la bila verde. Aceea a fost o lovitură foarte riscantă și știam că dacă o reușesc, am șansa să închid masa, așa că am riscat. De la sfârșitul sezonului trecut, aproape că n-am pus deloc mâna pe tac și mă simt cam ruginit. De aceea și spun că rezultatul contează foarte mult. Sper că în meciul cu Ding o să joc ceva mai bine.”

Hai, Stephen ! Majoreta Sus drapelul Scoției !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 14:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Miss Chigwell a scris:
vreu sa castige un outsider. Pretty please...


Bine, atunci sa castige Adrian Gunnel. Laughing Laughing Laughing





Sa castige Gunnell, n-am nimic impotriva. Laughing
Mamaaaa, ce s-a 'niervat Matthew. Shocked 8) Asa, Mr. Stevens! Inca doua frame-uri! Hai ca-i bine. Daca iar pateste ce-a patit cu Murphy io...io...ma supar rau de tot. Sad
Si Stephen s-a infuriat. Laughing
Ce de polite se platesc pe la Shanghai acu'...

Later edit:
OMG! INCA UNU', MATT. WHEEEEEEEEEEEEE! Majoreta

Later-er edit:
Well done, Welsh Dwagin! Laughing
Si totusi, ce-o fi fost cu Neil? Confused Ce curioasa-s de scorurile de joc...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 8 Aug 2007, 15:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine, Massew!!!!!!!!!!!!! Revin later cu some more praise. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Shanghai Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Următoare
Pagina 2 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community