Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Premier League 2007
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Premier League 2007 ?
John
40%
 40%  [ 4 ]
Ronnie
60%
 60%  [ 6 ]
Voturi totale : 10

Autor Mesaj
vash
Fan


Data înscrierii: 27/Noi/2007
Mesaje: 17
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 16:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pana sambata, va arat si cu ce ma ocup. Chiar daca nu are eleganta snookerului, eu zic ca e totusi interesant. Sper sa va placa

http://www.youtube.com/watch?v=aGuTkE2gDYI

Gasiti mai multe si pe www.trickshot.ro

mersi, bine v-am gasit!




Ultima modificare efectuată de către vash la Mar 27 Noi 2007, 16:22, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vash Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 16:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cool, Vash! Le-am pus si eu la link-uri utile. Noi acolo punem de obicei link-urile. Wink



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Mar 27 Noi 2007, 16:43, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Applause Applause Applause Excelent ! În acest caz, sper să te și vedem jucând nu numai să te auzim comentând. Wink 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
vash
Fan


Data înscrierii: 27/Noi/2007
Mesaje: 17
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in cazul asta voi anunta si aici cand mai am spectacole, dar e destul de greu de gasit locatie, transportat masa, etc. Poate de sarbatori, sau daca nu, in ianuarie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vash Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 19:51    Titlul subiectului: Re: bine v-am gasit Răspunde cu citat (quote)

vash a scris:
Salut tuturor,

Eu sunt gabi visoiu, mai devreme nu aveam cont si l-am rugat pe fatman sa posteze pt mine. Nu am fost rautacios si criticile pt promo sunt chiar intemeiate. M-am referit doar la "break-ul maxim cu toate bilele rosii dintr-o lovitura". Acum, practic eu si trickshot-ul, dar nici chiar asa!! Pana una alta nu aveati de unde stii cine sunt comentatorii, iar despre stiri si promo ma abtin. Si spectacolul meu difuzat de ei s-a numit "gauri si bile", asa ca.....
Pana una alta e f bine venita transmisiunea asta, asa ca va astept. Daca vreti sa ma cunoasteti inainte sunt vineri de la 3 pe chatul sport.ro.


Bine ai venit, Gabi! Very Happy Ma bucur ca va comenta cineva care se pricepe la snooker. 8) Mai ales ca aveam motive de teama dupa ce citisem pe sport.ro Laughing .

Imi place foarte mult site-ul tau, in special partea cu "lovitura Dica". Wink

Mult succes, ca jucator si comentator! Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
vash
Fan


Data înscrierii: 27/Noi/2007
Mesaje: 17
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 21:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mersi. Incercam sa comentam cat mai bine, dar e primul live, asa ca greseli vor fi. Asteptam sfaturi si critici dupa.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vash Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
vladch_93
A super fan


Data înscrierii: 02/Noi/2007
Mesaje: 91
Locație: Cugir

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 21:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mult succes, Gabi ! Very Happy
Sper ca Sport.ro sa ne ofere cat mai multe programe din categoria sporturilor cu bile si tac. Nu se aude nimic despre alte turnee ( in special de snooker ) care vor fi transmise ?



_________________
A te enerva inseamna a te pedepsi pentru prostia altora !

Go Ian McCulloch !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vladch_93 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 21:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

GOOD LUCK, Gabi !

WSA are contract cu Eurosportul, dar dacă Sport.ro ar putea pune gheruța și pe Premier League 2008 ar fi grozav. 12 seri de snooker la toamnă, da, ar fi frumos. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
vladch_93
A super fan


Data înscrierii: 02/Noi/2007
Mesaje: 91
Locație: Cugir

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 22:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca WSA are contract cu Eurosportul. Eu ma gandeam la gale de meciuri demonstrative sau la ceva turnee invitationale, cu a fost Open Paul Hunter al Germaniei, Openul Elvetiei, Openul Olandei, Campionate Nationale... Numai ca majoritatea nu sunt televizate Sad .



_________________
A te enerva inseamna a te pedepsi pentru prostia altora !

Go Ian McCulloch !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vladch_93 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
vash
Fan


Data înscrierii: 27/Noi/2007
Mesaje: 17
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 27 Noi 2007, 22:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deocamdata alte turnee de snooker nu sunt programate, dar voi aduce in atentia "conducerii" si alte evenimente care ar merita transmise Wink Intre timp se da biliard in fiecare luni seara (nu stiu exact ora, 8 cred)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vash Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 29 Noi 2007, 18:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Dar...dar...cine-i turmentatul care-a scris articolul asta?http://www.sport.ro/?module=website&page=stire&itemId=21266
A, da, comentariile sunt perfect adaptate elegantei sportului pe care il iubim. Twisted Evil Si scrise corect gramatical. Twisted Evil


Am citit si eu articolul! Laughing Laughing Laughing

Succes, Gabi! Smile Abia astept meciurile de sambata si duminica!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 30 Noi 2007, 22:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am uitat in aceasta seara la stiri pe Sport.ro. Astfel am aflat ca maine Ronnie O'Sullivan( Rooney O'Sullivan) il va intalni in semifinale pe Stephen Hendry( Stevan Hendry) iar Ding Junhui pe John Higgins ( Hingis). Shocked LOL
Mai mult, conform Sport.ro ,Ding a doborat toate recordurile in acest an fiind primul asiatic care ajunge intr-o finala si cel mai tanar jucator din toate timpurile care reuseste break-ul maxim. Zid LOL

Nici un cuvant insa despre Tom Ford. Mr. Green


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Dec 2007, 8:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL Shocked oh man....nu se poate Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 1 Dec 2007, 12:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:

Mai mult, conform Sport.ro ,Ding a doborat toate recordurile in acest an fiind primul asiatic care ajunge intr-o finala si cel mai tanar jucator din toate timpurile care reuseste break-ul maxim. Zid LOL



Cu breakul maxim al lui Ding au fost la un cm de buzunar, in sensul in care el este cel mai tanar autor al unui 147 reusit intr-o competitie profesionista, la 19 ani si 288 de zile, in cadrul Mastersului 2007. Si si componenta semifinalelor au nimerit-o.
Majoreta Mr. Green
Altfel, Judd Trump s-ar putea simti ofensat rau "die tat". Mr. Green Cat despre restul...saracul Marco, a avut si el o finala de puncte acum 9 ani si au uitat toti de ea. Rolling Eyes
Eu zic mersi ca am unde vedea meciurile. Razz Si ca echipa care a comis promo-urile si stirile nu va face si comentariul. Mr. Green


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
vash
Fan


Data înscrierii: 27/Noi/2007
Mesaje: 17
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Dec 2007, 13:55    Titlul subiectului: e, hai Răspunde cu citat (quote)

Semifinalele le-au nimerit, iar rooney (fotbalistul) e un nume des folosit in redactie, asa ca se poate gasi o scuza Razz. Pt ei e primul contact cu snookerul si nici eu nu i-am consiliat corespunzator pentru ca sunt cam ocupat cu antrenamentele pt c m de biliard artistic. va astept disearaaaa!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vash Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Premier League 2007 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 4 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community