Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Grand Prix 2007
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

GO RONNIE!!! Majoreta Majoreta Majoreta



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 15:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
sevvilla86 a scris:
Acum la 3-1 tare imi e frica ca s-a cam terminat meciul. Crying or Very sad

E mult prea devreme ca să te temi că s-a rupt meciul, Sevvilla. Wink Nu e o diferență de nerecuperat.

Sunt de parerea lui Sevilla.
Ii iese si lui Ronnie una de distanta si zbarceste bila de joc. De fapt i-au iesit doua din 5 sau 6. Tipic.
Eu cred ca s-a rupt. La cum joaca Shaun si la ce nu joaca Ronnie...io-s multumita ca a luat jocul 3. Whitewashes suck.
Si facuse 11 rosii 11 negre.
Aproape ca parea finala Mastersului, prima sesiune.
Aproape.
Ugh..

Cine m-a pus sa prezic 3-1?Smile Mi-am gasit si io cand sa fiu exacta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 15:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iar eu rămân la părerea că o diferență de scor de doar două frame-uri n-ar trebui să fie de nerecuperat. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 16:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai Ronnie cand e condus...si dupa asa greseala stupida... Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 16:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de acord cu Clara. E nevoie de o doza de optimism pe aici....si daca totusi pierde, ceea ce nu e sfarsitul lumii, macar we stood behind him and cheered him. Ronnie nu e previzibil...
"Daca nu ar fi gresit bila aia...", "Trebuia sa..."...nahhh. Eu zic GO RONNIE Majoreta



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 16:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un frame recuperat, dar și aici ar fi trebuit să fie un 100(+)...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumos break de 98. Very Happy Dar primul joc l-a castigat Murphy Sad . Poate totusi... Go Ronnie! Yeah Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 16:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bre, eu sunt multumita de ce-am vazut. Un meci frumos, cu breakuri mari, fluent..
Nu avea cum sa invinga Ronnie din ce-am urmarit saptamana asta. Nu avea cum. De aia nu-s suparata. Ca nu avea cum.
A luptat, i-au iesit niste snookere de toata frumusetea, i-au reusit si doua lungi minunate dar...nu mai are stralucirea de alta data. Are...o varsta, are copchii, poate nici nu mai vede asa bine, cica si-a dorit sa-si reconstruiasca jocul dupa Welsh Open...
Si Murphy joaca bine. Iete cum face century dupa century. Foarte bine joaca individul.
Ma temeam ca o sa arunce prosopul. Nu s-a intamplat.
Bravo, Ronnie.
Desi e urat rau sa-l vad in fotoliul din dreapta. Tre' sa ne obisnuim cu asta.
Plus ca a mai pus mana pe niste puncte. Desi cred ca asta nu-l incalzeste acum.

Later edit:
Ce tusa fantastica are, superb! Finut si eficient. Lovely, lovely...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asa Ronnie....de la 5-2 la 5-4. Go, baby, go!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joc decisiv....go ronnie, go!!!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Abel



Data înscrierii: 19/Dec/2006
Mesaje: 3
Locație: Sf. Gheorghe

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie a castigat!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Abel Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FELICITAAAAAAAAAAARIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!! Energie pozitiva catre Ronnie and it worked !!!!!!!!!!! HOOOORAAAAAAAAAY!!!!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravooooooooooooooooooooooooo!!!!! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi vine sa cred!!! Very Happy Ronnie recupereaza de la 2-5 si castiga! Applause Bravo, Ronnie! Majoreta
La 5-2 pentru Murphy credeam ca s-a terminat. Il vedeam deja pe Shaun in finala! Bine ca n-a fost asa. Uf!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 20 Oct 2007, 17:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca ma mai prindeti ca fac previziuni alarmiste si il dau pe Ronnie terminat va rog eu mult sa-mi adresati pagini peste pagini de cuvinte din afara fondului lexical principal, ca nu ma supar.
Sincer.
Cel mai fain meci de la turneul asta!!!!!! Sa revii de la 3-1 si 5-2 contra unui Murphy care a jucat foarte bine...sa-ti intre alea de distanta, sa ai asa touch delicat in bile si...
Ma scuzati. Sunt euforica. Embarassed
N-am crezut intr-o mie de ani ca poate sa invinga. N-am crezut dupa ce-am vazut prima sesiune.
Bai tata!
Si Murphy pare emotiv.
Jos palaria, Ronnie! There's still some fight left in the old dog.
Eh...si cum a zis Dott dupa ce l-a batut pe Stevens in semifinala Worlds 2004..."asta a fost finala mea". Fie ce-o fi!
Wow.
Thank you, Mr. O'S. Superb meci si superba atitudine.

*MC da submit inainte sa mai scrie balarii


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » Grand Prix 2007 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Următoare
Pagina 9 din 12

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community