Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » The Masters 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga Mastersul ?
Ken Doherty
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
50%
 50%  [ 7 ]
Stephen Lee
42%
 42%  [ 6 ]
Marco Fu
7%
 7%  [ 1 ]
Voturi totale : 14

Autor Mesaj
Razvan TM
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Feb/2007
Mesaje: 120
Locație: Timisoara

MesajTrimis: Sâm 5 Ian 2008, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ceva noutati pentru Masters...?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan TM Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 5 Ian 2008, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu e chiar o noutate : Mr Wildcard 1, adică adversarul lui Ryan Day, este Barry Hawkins, iar Mr Wildcard 2, adică adversarul lui Steve Davis este Marco Fu. Știm că Hawkins a câștigat turneul de calificare al cărui premiu era tocmai participarea la Masters, iar Fu a primit celălalt wildcard. Problema era doar care cu cine urmează să joace.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 7 Ian 2008, 2:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici eu nu prea mai am răbdare... Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=437 Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 7 Ian 2008, 18:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu una sunt exagerat de curioasa de efectul demolarii de la Telford asupra lui Maguire. (Lupta de la Rovine, batalia de la Hastings, demolarea de la Telford... Laughing ) Pentru ca daca nu reuseste Maguire sa si joace oarece, la Londra, in fieful lui O'S, campionul, facand fata atmosferei tipice de Masters...nu-l vad in foarte clar.
Om trai si-om vide'. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 12 Ian 2008, 18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru ziua de maine Eurosport are in program snooker de abia incepand cu ora 22:00. Evil or Very Mad Asadar meciul lui Ronnie iese din calcule. Cel putin asta arata acum pe site, pentru ca stim ca la ei programul se modifica de la o clipa la alta. Rolling Eyes
In orice caz, acum spre deosebire de alti ani, avem si alte alternative la dispozitie. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 12 Ian 2008, 18:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ba ma tem ca o sa strig sa nu impuscati mesagerul! Dar, deocamdata, nici suedezii nici nemtii eurosportisti (m-am uitat si la italieni, francezi, spanioli si rusi si e la fel) NU AU in programul transmisiilor online nici un minut de snooker maine. [ insulte, imprecatii si expletive]
Poate se schimba ceva maine. Ai ca e 13, zi cu noroc. Wink Ca tare rau ne-am invatat...
Wink

Later edit:
Ma scuzati. S-a mutat butonul de Live.
http://video.eurosport.se/video.shtml
Ian uitati-va la Sondag, Snooker Masters London direkt, in dreapta paginii. Yeeeeeeehaaaaaaaaaaa! Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 10:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Ba ma tem ca o sa strig sa nu impuscati mesagerul! Dar, deocamdata, nici suedezii nici nemtii eurosportisti (m-am uitat si la italieni, francezi, spanioli si rusi si e la fel) NU AU in programul transmisiilor online nici un minut de snooker maine. [ insulte, imprecatii si expletive]
Poate se schimba ceva maine. Ai ca e 13, zi cu noroc. Wink Ca tare rau ne-am invatat...
Wink

Later edit:
Ma scuzati. S-a mutat butonul de Live.
http://video.eurosport.se/video.shtml
Ian uitati-va la Sondag, Snooker Masters London direkt, in dreapta paginii. Yeeeeeeehaaaaaaaaaaa! Laughing


M-am uitat!!! Very Happy Uraaaa! Avem snooker live!!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 12:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu inteleg de ce eurosportul s-a suparat asa pe noi.Eu inteleg ca e anotimpul sporturilor de iarna dar parca exagereaza rau cu ele.Cel putin la ora asta nu au afisat programul pentru asztazi.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:

yeye Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 16:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La voi se vede ceva ca la mine se tot conecteaza...........



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 17:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rooniefan a scris:
La voi se vede ceva ca la mine se tot conecteaza...........

Daca nu merg suedezii, incercati jos in dreapta paginii de start alte Eurosporturi nationale.
Eu, de pilda, sunt in vizita la francezi.
http://video.eurosport.fr/snooker/video_vid60567.shtml
Se vede bestial, mai important, nu e comentariu, pentru ca francezii sunt de toata groaza la capitolul asta si...enjoy!
Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se vede foarte bine. Eu îi prefer pe suedezi... Wink Laughing

Foarte simpatic bucurosul tău, Cristina ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie are de gand sa-i intoarca lui Stephen toate cadourile pe care acesta i le-a facut acum o luna. Evil or Very Mad Si scotianul are de gand sa fie la fel de nemilos cum a fost Ronnie data trecuta. De mult nu am mai vazut un asemenea procentaj:98%. Shocked Si de mult nu am mai vazut un procentaj atat de slab pentru Ronnie:87%. Zid
Se repeta demolarea de la UK,dar in sens invers. Angry

Poate in repriza a 2-a se mai schimba ceva... Go Ronnie! Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 18:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceți de opiniile acestui domn de la Betfair Arrow http://betting.betfair.com/betting/snooker/the-contrarian-why-ronnie-osullivan-wont-win-the-uk-mas-110108.html ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 13 Ian 2008, 19:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O fi vazut o avanpremiera a meciului. Twisted Evil Chestia e ca nimic nu-i iese lui Ronson. Si ca asa procentaj de 98% n-am vazut niciodata. Ronnie si-a castigat Mastersul 2005 cu 97%.
Si s-o zicem p-aia dreapta, la halul in care joaca nu merita sa castige, Ronsonelu'... Wink
E...nu ca dupa razboi multi viteji s-arata sau ceva de genul asta, dar eu am avut un feeling intens ca va manca Ronnie o bataie urata in meciul cu Maguire. Si argumente sunt destule.
Dar nu-mi pare prea rau...Sincer. Smile

Mai tineti minte meciul dintre astia doi de la Mastersul trecut? Am flashbackuri. Laughing
"Sarabanda ratarilor"... Rolling Eyes Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2007-2008 » The Masters 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 2 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community