Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

In fiecare marti din 2008 antrenamente gratis

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Mie 19 Dec 2007, 18:15    Titlul subiectului: In fiecare marti din 2008 antrenamente gratis Răspunde cu citat (quote)

Iata ultima stire din snooker-ul autohton:

Centrul National de Snooker va organiza in fiecare marti orele 18-20 din 2008 antrenamente gratis. Oricine poate participa. Scopul este promovarea snooker-ului si cresterea nivelului competitional.



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20210
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 20 Dec 2007, 18:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumim pentru vestea cea bună, Alex ! 8) Poate n-ar fi rău să se facă o programare prealabilă sau îmi fac iluzii în privința zelului tinerilor jucători ?... Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mar 25 Dec 2007, 10:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

wow... e o stire grozava...
totusi, desi mi-as dori sa particip la astfel de antrenamente, n-as putea. Sad



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mie 26 Dec 2007, 16:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

unde se fac aceste antrenamente as vrea sa aflu mai multe multumesc pentru ajutor Smile id meu de mess este urmatorul : mete0r10x sau e-mail mete0r10x@yahoo.com



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20210
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 26 Dec 2007, 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

kenvelo a scris:
unde se fac aceste antrenamente as vrea sa aflu mai multe multumesc pentru ajutor Smile


La Centrul National de Snooker din București ( http://www.bucuresti.com.ro/index.html/search?ShowOnMap=1&xMap=-782&yMap=210&streetID=1936 ). Scroll down ! Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2008, 14:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutari

As dori sa stiu si eu daca unul din voi a fost pana acum la cursul ce se tine la centrul national, ma intereseaza cum se desfasoara cursul.

Eu am vorbit astazi cu Domnul Cozmaciuc telefonic, si din cate am inteles, legatura telefonica era foarte proasta Sad , ar trebui sa achit o taxa de 100 de ron pentru a intra in posesia unei legitimatii care sa-mi ofere posibilitatea sa urmez acest curs de snooker.

Sunt un novice in ale snookerului, insa in putinele partide jucate am realizat un break de 18 puncte Very Happy , si as fi interesat sa urmez "antrenamente" saptamanale.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20210
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2008, 15:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit ! Sunt sigură că o să primești răspuns la întrebarea ta. Avem printre noi și campioni naționali (ba chiar și un campion mondial), și arbitri, și membri ai board-ului Federației, dar mai ales o elită de mari iubitori ai snookerului. Wink Very Happy

Informații găsești și pe site-ul federației Arrow http://www.snooker.ro/competitii.php
http://www.snooker.ro/perfectionare_instruire.php



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2008, 15:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru raspuns,




Ultima modificare efectuată de către AndreiCS la Mar 29 Ian 2008, 22:08, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2008, 18:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt pur si simplu antrenamente nu este absolut nimic de speriat....

Ceea ce afirmi cu acel card de 100 lei / an este modalitatea prin care se poate controla accesul in incinta clubului. Sunt conditii mult prea bune sa vina niste elevi de liceu cate 6-7 pe o masa cum se obisnuieste, si in plus intretinerea unei mese de snooker nu este o treaba usoara deloc.

Eu am fost martea trecuta pur intamplator sa mai schimb o vorba cu dragos si intr-adevar avea 6-7 oameni noi (eu cel putin nu i-am mai vazut la competitii si am fost la toate Smile ) carora le explica pozitiile de baza gen priza tacului, pozitiia mainii pe masa, a picioarelor... etc chestiile cele mai importante inainte de lovitura propriu-zisa. Acum 2 sapt au fost tot asa cam 10 oameni noi.

Nu trebuie sa te sperie acea taxa de 100 lei (o achiti o data pe an...chiar nu e mult fata de ce ti se ofera) si antrenamentele de marti 18-20 sunt GRATIS, nu platesti nimic in plus nici macar orele cat stai pe masa.

Daca ti-ai luat inima in dinti chiar te rog sa-ti impartasesti impresiile sa vedem si alte opinii ca poate de-ale mele s-a saturat lumea Razz .



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Mar 29 Ian 2008, 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai dreptate, tocmai ce-am terminat cina, de o ora-s ajuns acasa pentru ca pana la urma m-am decis sa merg.

Clubul arata foarte bine, pentru mine e primul exclusivist de snooker in care am calcat(sper sa nu ma insel), despre mese ce pot sa spun?! IMPECABILE

In legatura cu taxa de 100 de lei, este "contravaloarea" cardului de membru pe baza caruia se face accesul in Club Aristrocrat(sper sa-mi fie permisa "reclama", daca nu cred ca un moderator poate edita postul), club in care functioneaza si Centrul national de Snooker.

Cred ca niciunui pasionat de snooker care se afla la inceput nu iar strica acest curs, si ar fi pacat sa nu veniti daca puteti sa va faceti timp liber Martea de la 18-20. Urmatorul curs se va tine abia peste 2 saptamani, cu ocazia primei etape a Campionatului national(ce va avea loc intre 1-3 Februarie), in Romania va sosi si Wayne Griffiths, fiul renumitului Terry, saptamana viitoare urmand sa aiba un curs de pregatire cu lotul national de junior(sper sa nu spun prostii).

Sper sa revin cu detalii despre evolutia acestui curs,
Sanatate!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community