Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Campionatele europene Under-19 și pe echipe
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 30 Mar 2008, 0:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din păcate, bagajele a 15 jucători și oficiali au fost rătăcite de cine știe cine pe aeroportul Heathrow. Băieții noștri se numără printre acești ghinioniști, iar prima zi de competiție la CE pe echipe va fi foarte dificilă pentru ei. (Informație furnizată de către corespondentul nostru foarte special la CE, dl Vlad Ionașcu Smile . Mulțumim, Vlad și s-auzim de (mai) bine.)

Măcar ei au avut de făcut un drum mai lung, dar irlandezul Brendan O'Donoghue n-a avut de călătorit decât 40 de minute de la Dublin la Glasgow și tot fără bagaje a ajuns...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 30 Mar 2008, 22:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Niciun frame câștigat azi. Ai noștri au petrecut "o zi de pomină alergând prin Glasgow și căutând cămăși, pantaloni etc", scrie Vlad.

Au avut de jucat cu nemții și numai ușor nu le-a fost. Să sperăm că mâine va fi o zi mai bună.

GOOD LUCK, GENTLEMEN !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Lun 31 Mar 2008, 0:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.... si culmea este ca pana la urma din cate am vazut; in live streamingul de azi au avut voie in tinutele cu care au venit pe avion Smile . Nu de alta dar l-am vazut pe Zammit in blugi si e clar ca si maltezii sunt in aceeasi situatie. Tinuta ca tinuta dar cel mai nasol este ca joaca fara tacurile proprii, iar asta are un cuvant greu de spus in evolutia jucatorilor nostri. Este adevarat ca au jucat contra nemtilor care au un joc f. bun (Lasse si Patrick cel putin sunt jucatori de 100 +)



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 31 Mar 2008, 16:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De la corespondentul nostru foarte special Vlad Ionașcu :

Lucrurile merg din ce in ce mai bine si am reusit sa facem fata cat de cat echipei Scotiei, castigand 4 frame-uri (4 meciuri egale de 1-1) si asta cu acele surcele de tacuri pe care le-am imprumutat de la club. Denis a avut o zi extraordinara si a castigat cate un frame cu fiecare jucator, iar eu am reusit un frame cu juniorul pe care il voi avea in grupe la europene, Carlisle Robert. Denis a reusit un break de 56 in meciul cu Robert, iar Bogdan nu a reusit inca, din pacate, sa se acomodeze fara tacul sau. Lucrurile merg din ce in ce mai bine...am avut vesti si despre bagajele noastre, fara sa aflam insa cand vor ajunge.

BRAVO, DOMNILOR ! Very Happy SUCCES ÎN CONTINUARE !

Mâine, meci cu belgienii. Vorba ceea : dacă e marți, e Belgia. Laughing Marți, ne-marți, o să fie bine. 8)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Lun 31 Mar 2008, 17:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate am vazut pe site-ul oficial, Denis este trecut in clasament cu un break de 57. Este de apreciat tinand cont ca joaca cu tac de sala Smile .



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 1 Apr 2008, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare că azi, la ETC, „am” mai câștigat unul (sau două ?) frame-uri, prin Bogdan Cozmaciuc, în meciul cu Irlanda 2.

De la corespondentul nostru foarte special Vlad Ionașcu :

Intai am de facut cateva rectificari...in primul rand astazi am jucat impotriva echipei Irlanda 2 si nu impotriva Belgiei, iar break-ul lui Denis a fost intr-adevar de 57 de puncte. Cu scuzele de rigoare... am scris cam pe fuga.

Despre noi...bine, sanatosi si tot fara bagaje. Am cumparat niste tacuri pe care le-am testat astazi impotriva irlandezilor. Noroc cu Bogdan ca ne-a scapat de un nou whitewash. Asadar Irlanda 2 - Romania 17-1. Maine este cea mai grea zi...avem doua meciuri, impotriva Irlandei de Nord si impotriva Belgiei. Desigur telul nostru de acum inainte este evitarea ultimului loc.

Sper sa inceapa sa ne mearga si noua jocul mai bine pentru ca astazi am avut multe sanse pe care le-am irosit.


Denis Crețu s-a înscris și la turneul de calificare pentru SangSom 6-Red Snooker International, competiție care va avea loc la vară, în Thailanda (Vezi NEWS pag 148 http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=64&start=2205 ). Patru grupe a câte patru competitori. Se califică în sferturile de finală primii doi jucători din fiecare grupă. Denis este în Grupa 1, alături de islandezul Tryggvi Erlingsson, galezul Daniel Wells și maltezul Alex Borg.

Denis va juca împotriva lui Alex chiar în această seară, iar noi vom avea detalii tot din partea lui Vlad. Mult succes diseară, Denis !

Mulțumim, Vlad ! Very Happy

Later edit : Deocamdată, situația nu este foarte clară, fiindcă site-urile cu rezultate se cam contrazic... Rolling Eyes



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Mie 2 Apr 2008, 23:20, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 2 Apr 2008, 17:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În turneul de calificare pentru SangSom 6-Red Snooker International, Denis Crețu a câștigat un meci (cu islandezul Tryggvi Erlingsson) plus încă în frame în întâlnirea cu galezul Daniel Wells și a pierdut la zero meciul cu Alex Borg. Ca urmare, s-a clasat al treilea în grupa sa și deci nu s-a calificat în sferturi.

Jucătorii calificați :
Grupa 1 : Daniel Wells (Țara Galilor) și Alex Borg (Malta)
Grupa a 2-a : Ian Wells (Scoția) și Craig Steadman (Anglia)
Grupa a 3-a : Brendan O’Donoghue (Irlanda) și Grégory Kopek (Franța)
Grupa a 4-a : Itaro Santos (Germania) și Lennon Starkey (Olanda)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 2 Apr 2008, 18:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trei frame-uri câștigate azi de Denis Crețu în meciurile cu nord-irlandezii, la ETC (European Team Championships). Dar speranțele de a evita ultimul loc din grupă nu prea sunt realiste...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2008, 1:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De la corespondentul nostru foarte special la Glasgow, dl Vlad Ionașcu :

Ultima zi a fost bunicica pentru noi... De ceva timp, Denis este intr-o forma de zile mari. Reuseste break-uri mari si a castigat chiar un meci astazi impotriva belgianului Vermeyren.

La finalul competitiei lucrurile stau in felul urmator: Denis - 9 frame-uri castigate (1 meci castigat si 8 egaluri), Bogdan - 2 (sau 3 pana se clarifica situatia) frame-uri castigate (doar egaluri), Vlad - 2 frame-uri castigate (doar egaluri).

La turneul de 6 bile, imi permit sa spun ca Denis a facut spectacol, chiar daca nu a castigat decat un meci impotriva unui islandez (3-0). Intr-o grupa cu Alex Borg si Daniel Wells, a facut un meci foarte bun cu Alex Borg, dar din pacate nu a reusit sa castige niciun frame. Cu Daniel insa, un meci extrem de echilibrat si de spectaculos, in care l-am vazut pe galez cum ii tremura tacul. 3 la 1 pentru jucatorul britanic, dar rezultatul nu reflecta nici pe departe meritele.

Despre mine, tot suparat ca nu am tacul meu. Am reusit un break de 30 astazi, iar Bogdan unul de 36. Maine vom juca pentru clasarea in tablou, unde putem maxim obtine locul 21 din 23 de echipe, daca reusim sa ii invingem pe elvetieni si pe rusi/islandezi. Daca cei de la British Airways nu vor reusi sa imi trimita tacul, nu stiu cum voi reusi sa fac fata la U19, desi la inceput eram foarte increzator pentru ca stiam ce pot. Acum nu stiu, am emotii la orice lovitura... Bogdan este in aceeasi situatie. Denis nu are nici o treaba Very Happy ...foarte optimist, ne spune mereu ca toate sunt bete...ce conteaza ce model.


Mulțumim pentru vești, Vlad. Felicitări tuturor pentru o zi bună la ETC !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2008, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* European Team Championship (ETC)

Seniori
Echipele calificate în sferturi
Grupa A
1. Anglia : Andy Lee, David Grace, Craig Steadman
2. Scoția 1 : Mark Boyle, Dawud Qadir, Alan Hall
Grupa B
1. Țara Galilor : Andrew Pagett, Daniel Wells, Jamie Jones
2. Scoția 2 : Thomas McSorley, Michael Collumb, Anthony McGill
Grupa C
1. Irlanda 2 : Daithi Whelan, Colvin O’Brien, Leonard Shanahan
2. Germania 1 : Patrick Einsle, Lasse Münstermann, Itaro Santos
Grupa D
1. Scoția 4 : Robert Stephen, Bobby Cruickshanks, Ian Wells
2. Irlanda 1 : David Hogan, Brendan O’Donoghue, Martin McCrudden

Situația în Grupa C înainte de play-offs
1. Irlanda 2 : 10 puncte (60 frame-uri câștigate / 30 frame-uri pierdute)
2. Germania 1 : 8 puncte (61 frame-uri câștigate / 29 frame-uri pierdute)
3. Scoția 3 : 6 puncte (49 frame-uri câștigate / 41 frame-uri pierdute)
4. Belgia : 4 puncte (44 frame-uri câștigate / 46 frame-uri pierdute)
5. Irlanda de N : 2 puncte (42 frame-uri câștigate / 48 frame-uri pierdute)
6. România : 0 puncte ( 14 frame-uri câștigate / 76 frame-uri pierdute)

Clasamentul echipelor calificate după faza grupelor
1. Țara Galilor
2. Anglia
3. Scoția 4
4. Irlanda 2
5. Scoția 2
6. Germania 1
7. Scoția 1
8. Irlanda 1

Sferturile
Țara Galilor – Irlanda 1
Scoția 1 – Irlanda 2
Scoția 4 – Germania 1
Scoția 2 – Anglia

Ladies
Echipele calificate în semifinale
Grupa A
1. Polonia : Hanna Mergies, Małgorzata Sikoska
2. Rusia 2 : Anna Mazhirina, Olga Zhuravleva
Grupa B
Anglia : Reanne Evans, Emma Bonney
Franța : Angélique Vialard, Delphine Morel

Clasamentul echipelor calificate după faza grupelor
1. Anglia
2. Polonia
3. Franța
4. Rusia 2

Semifinalele
Anglia – Rusia 2
Franța – Polonia

Maeștri /40(+)
Echipele calificate în sferturi
Grupa A
1. Țara Galilor : Darren Morgan, Philip Williams
2. Irlanda 1 : Brendan Cooney, Joe Delaney
3. Irlanda de Nord : Noel Halfpenny, Michael Quinn
4. Scoția 2 : Bob McCabe, Davie Hutchison
Grupa B
1. Scoția 1 : Steve Baillie, Sean Boxall
2. Anglia : Allan Trigg, Colin Mitchell
3. Scoția 3 : Michell Crawford, Martin Cook
4. Irlanda 2 : Eamonn Kelly, Jim Carrick

Clasamentul echipelor calificate după faza grupelor
1. Țara Galilor
2. Scoția 1
3. Irlanda 1
4. Anglia
5. Irlanda de Nord
6. Scoția 3
7. Scoția 2
8. Irlanda 2

Sferturile
Țara Galilor 8-0 Irlanda 2
Irlanda de Nord 4-7 Anglia
Irlanda 1 7-1 Scoția 3
Scoția 2 3-7 Scoția 1
Semifinalele
Țara Galilor – Anglia
Irlanda 1 – Scoția 1

* Turneul de calificare pentru SangSom 6-Red Snooker International

Sferturi
Daniel Wells (Țara Galilor) 4-2 Craig Steadman (Anglia)
Grégory Kopek (Franța) 0-4 Itaro Santos (Germania)
Brendan O’Donoghue (Irlanda) 4-2 Lennon Starkey (Olanda)
Alex Borg (Malta) 3-4 Ian Wells (Scoția)


* Denis Crețu – până acum, 2 breakuri de peste 50 : un 57 și un 53

* CLASAMENT GENERAL
SENIORI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9. Polonia
10. Scoția 3
11. Malta 2
12.Cipru
13. Olanda
14. Belgia
15. Franța
16. Israel
17. Irlanda de Nord
18. Finlanda
19. Germania 2
20. Rusia
21. Elveția
22. Islanda
23. România
.

LADIES
1.
2.
3.
4.
5. Germania 3
6. Irlanda
7. Scoția 1
8. Rusia 1
9. Finlanda
10. Scoția 2
11. Elveția
.

MAEȘTRI / 40(+)
1.
2.
3.
4.
5. Irlanda de Nord
6. Scoția 3
7. Irlanda 2
8. Scoția 2
9. Scoția 4
10. Franța
11. Malta 1
12. Malta 2
13. Islanda
14. Rusia
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2008, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vlad : „Ultima zi de concurs a fost un dus scotian pe care nu il meritam. De la inceput s-a pus presiune pe noi... trebuia sa castigam in fata elvetienilor ca sa nu iesim pe ultimul loc. Lucrurile nu au stat cum ne-am fi dorit si toate planurile s-au dus pe apa sambetei. Meciurile s-au desfasurat dupa sistemul "primul la 1". Denis a reusit sa castige doua jocuri, eu unul, iar Bogdan, din pacate, nu a reusit sa castige nici unul. Asadar suntem „mandri" sa spunem ca Romania s-a clasat pe locul 23 din 23 de echipe. Asta este valoarea, acesta este nivelul tehnic, atat putem noi in acest moment...

Am aflat lucruri noi despre tacuri si bagaje. Se pare ca in aceasta seara vom primi tacurile si o parte din bagaje (printre care se afla si al meu, asadar sunt foarte fericit). Nu prea putem sa mai avem moralul de la inceputul concursului, dar poate odata cu venirea tacurilor se va mai schimba cate ceva. Suntem suparati si dezamagiti."



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Apr 2008, 16:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* ETC

SENIORI
Sferturile
Țara Galilor 6-10 Irlanda 1
Scoția 1 9-10 Irlanda 2
Scoția 4 10-8 Germania 1
Scoția 2 6-10 Anglia

Cel mai mare break de până acum :
135 Jamie Jones

LADIES
Semifinalele
Anglia 5-1 Rusia 2
Franța 3-5 Polonia

Cel mai mare break de până acum :
106 Reanne Evans

MAEȘTRI / 40(+)
Semifinalele
Țara Galilor 7-1 Anglia
Irlanda 1 7-6 Scoția 1

Cel mai mare break de până acum :
118 Darren Morgan

* Turneul de calificare pentru SangSom 6-Red Snooker International

Cei patru jucători non-MTcare vor reprezenta Europa sunt :
Daniel Wells (Țara Galilor)
Itaro Santos (Germania)
Brendan O’Donoghue (Irlanda)
Ian Wells (Scoția)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 4 Apr 2008, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ETC – LADIES
Finala. Așa cum era de așteptat, Anglia învinge Polonia în mod categoric. Chiar mai categoric decât era de așteptat : cu 6-0. Wink Astfel, primul titlu de campioană europeană 2008 i-a revenit echipei Reanne EvansEmma Bonney. Finalistele : Hanna Mergies & Małgorzata Sikoska.

În ultimul play-off, Franța, reprezentată de Angélique Vialard & Delphine Morel a învins Rusia 2 (Anna Mazhirina & Olga Zhuravleva).

LADIESClasamentul final
1. Anglia
2. Polonia
3. Franța
4. Rusia 2
5. Germania 3
6. Irlanda
7. Scoția 1
8. Rusia 1
9. Finlanda
10. Scoția 2
11. Elveția
.


ETC – MAEȘTRI/40(+)
Finala. Mai puțin așteptat acest al doilea whitewash al zilei : 8-0. Galezii Darren Morgan & Philip Williams cuceresc titlul european în dauna primei echipe a Irlandei – Brendan Cooney & Joe Delaney.

ETC – SENIORI
Semifinalele
Irlanda 1 10-7 Irlanda 2
Scoția 4 3-10 Anglia
Finala
Irlanda 1 10-3 Anglia
Campionii : David Hogan, Brendan O’Donoghue, Martin McCrudden
Vicecampionii : Andy Lee, David Grace, Craig Steadman



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20202
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 6 Apr 2008, 14:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Azi a început Campionatul european Under-19.

Majoreta Majoreta Majoreta

GOOD LUCK, VLAD, BOGDAN & ANDREI !

Majoreta Majoreta Majoreta



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 6 Apr 2008, 14:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Good luck , guys! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community