Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Iar campionul NIT 2008 va fi ... Cine ?...
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
60%
 60%  [ 6 ]
Dave Harold
30%
 30%  [ 3 ]
Ali Carter
10%
 10%  [ 1 ]
Voturi totale : 10

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Iul 2008, 17:39    Titlul subiectului: General Răspunde cu citat (quote)

Așteptăm cu nerăbdare primul turneu de puncte al noului sezon. Și, ca de obicei, vești mai bune decât până acum despre premii...

Din prima rundă va absenta Scott MacKenzie, care este cavaler de onoare la nunta fratelui său – snookerul cade pe planul al doilea. (La fel a procedat și John Higgins atunci când s-a însurat fratele lui, Jason.)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 30 Aug 2008, 3:43, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 24 Aug 2008, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Primele meciuri din fazele finale ale primului turneu oficial al sezonului 2008-2009. Vă urez tuturor multe bucurii (snookeristice) în acest nou sezon ! Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 24 Aug 2008, 15:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva daca aceste meciuri de inceput se transmit pe undeva live video ?

Edit: M-am uitat pe programul eurosport si am observat ca abia de maine transmit si ei ceva snooker.

Ar fi foarte frumos sa-l vedem pe J.White "in action" !!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015


Ultima modificare efectuată de către CosminCtin la Dum 24 Aug 2008, 19:03, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
vladch_93
A super fan


Data înscrierii: 02/Noi/2007
Mesaje: 91
Locație: Cugir

MesajTrimis: Dum 24 Aug 2008, 18:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ian McCulloch a castigat primul sau meci din acest sezon ! Very Happy Bravo Ian ! La mai multe !



_________________
A te enerva inseamna a te pedepsi pentru prostia altora !

Go Ian McCulloch !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui vladch_93 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 24 Aug 2008, 18:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foate bine s-a descurcat Jimmy in calificari. Very Happy 8) Sper sa vedem meciul sau cu Barry Hawkins. Very Happy

Momentan... Go Matthew! Majoreta (imi fac incalzirea pentru acest sezon Mr. Green )

edit: Matthew... Crying or Very sad
Meciul Steve Davis-Liang Wenbo mi se pare foarte interesant. Very Happy Pacat ca nu-l vedem. Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 24 Aug 2008, 22:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O zi absolut superba... Si absolut obositoare. Laughing Laughing Massew nu mai joaca nimic, Williams da avantaje adversarilor si un Ricky Walden stresat de Dave Harold.. Din punctul meu de vedere cel mai placut meci al zilei a fost cel dintre Dom Dale si Adrian Gunnel. Un meci neincalcit...

Dupa scor si aplauze cel dintre Judd Trump si Stephen Lee pare sa fi fost minunat. Rolling Eyes

Oricum azi am zis ca-l zapacesc pe Dale daca nu castiga meciul. Evil or Very Mad

In rest... Vreau sa dau niste pronosticuri, dar nu chiar acum. Pana acum mi-a ieshit tot. Laughing Sigur daca pariez nu mai iese nimic.

Si de asemenea un Williams si un Massew mult mai slabuti, fizic vorbind. Laughing

GO JOJO maine! GO GO! Very Happy YES YES! Very Happy

p.s. Iar Liang Wenbo este in continuare foarte arogant si atacant. Razz Sper sa invinga Steve. C'mon!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
tavy2008
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Aug/2008
Mesaje: 354
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 10:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:

Dupa scor si aplauze cel dintre Judd Trump si Stephen Lee pare sa fi fost minunat.


Cred ca aveti dreptate Mrs. Hendry , meciul lui Stephen Lee cu Judd Trump a fost unul extraordinar . Poate sunt subiectiv dar ca fan al lui Stephen Lee nu pot sa nu remarc debutul fabulos de turneu , respectiv doua brek-uri de peste 100 si unul (145) reprezentand cel mai mare al carierei . Si atitudinea pare sa fie una eclatanta , dovedind in meciul cu Trump ca experienta iar nu tineretea si exuberanta triumfa !!!
Urmatorul meci pare sa fie foarte interesant si dificil in compania lui Hendry . Ma cam supara ca in ultima vreme au tot picat pe aceiasi parte de tablou dar asta e nu eu fac tragerile la sorti . Sper intr-o victorie a lui Stephen Lee si cred ca ar fi frumos sa avem joc decisiv !!! Tot respectul pentru acesti doi soldati din vechea garda a snooker-ului .

GO STEPHEN LEE!!!



_________________
/STEPHEN LEE/
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2011, German Masters 2012, Haikou World Open 2012, Shanghai Masters 2012, Welsh Open 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui tavy2008 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in sfarsit am apucat sa vad si eu niste snooker profesionist... dupa o pauza destul de lunga... Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 18:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce m-au enervat irlandezii ca nu au transmis meciul lui Jimmy. Taz Imi pare rau ca a pierdut dupa ce a condus cu 2-0 dar oricum a avut un parcurs bun pana acum. Very Happy Meciul dintre Joe Swail si Mark davis mi s-a parut slabut. Sad Mark a jucat binisor(pentru nivelul sau) dar daca Joe ar fi fost mai in forma ar fi castigat fara mari probleme.

Acum imi doresc sa castige Andrew Higginson. Laughing Majoreta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Meciuri care par interesante de la ora 21.30! Pacat ca Eurosport nu transmite nimic! Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se transmite pe net undeva? Vad ca suedezii nu mai misca nimic... Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.tg4.ie/ 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Razvan a scris:
Se transmite pe net undeva? Vad ca suedezii nu mai misca nimic... Sad


Cam aici:
http://www.tg4.ie/Bearla/Webt/webt.htm
Enjoy! In celta... Wink Dar de la o singura masa, asa ca nu e greu de ghicit cam ce meci o sa fie televizat.
Cel mai bine mere in Firefox.

Later edit: oh, pardon! O'Brien/Holt sunt la masa, primul joc dupa pauza.
Later edit II: voila http://livegoal.tk/tv.html
Pe coloana din stanga. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim ptr linkuri Miss Chigwell!! Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 25 Aug 2008, 20:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 1 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community