Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Iar campionul NIT 2008 va fi ... Cine ?...
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
60%
 60%  [ 6 ]
Dave Harold
30%
 30%  [ 3 ]
Ali Carter
10%
 10%  [ 1 ]
Voturi totale : 10

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 31 Aug 2008, 16:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow http://www.tg4.ie/Bearla/Webt/webt.htm Smile

sau Arrow http://de.eurosport.yahoo.com/video/27082008/73/n-ireland-trophy-tag-8-teil-1.html

Scorul live, ca de obicei, la Meciuri și rezultate Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=19618#19618



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 31 Aug 2008, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma uit constiincios de trei ani si ceva la snooker, am vazut sute (mii?) de jocuri, dar asa inchidere de masa ca in jocul 7 nu cred ca am mai vazut. 7 sau 8 bile rosii comasate pe manta superioara si blocandu-se una pe alta, bila roz lipita de bila maro...A mi se ierta explozia de subiectivitate, dar nu cred ca exista alt jucator mai bun ca Ronnie la deblocarea bilelor dificile, aflate pe manta sau in general la introducerea bilelor lipite sau foarte apropiate de mante.
Mai tata!
Dave a inceput foarte bine, in stilul in care se simte confortabil: break decent, lovitura de siguranta buna sau excelenta. Apoi a intrat in jocul de buzunar al lui Ronnie si...rau a facut. Ca de cele mai multe ori din deschiderile lui Ronson aparea o ispita rosie de distanta. Wink Care nu voia sa cada.
Dave si-a cam terminat benzina, Ronnie joaca decent...Sa vedem.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 31 Aug 2008, 17:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am avut niste probleme cu calculatorul dupa care nici irlandezii, nici nemtii nu au mai vrut sa mearga, asa ca din ultimul joc nu am vazut decat prima parte. Mad Dave a reusit niste lovituri de siguranta fenomenale si ma asteptam sa castige. Vad ca a condus cu 60-0 dar Ronnie a revenit cu un break de 76. Very Happy Bravo! Applause
Cred ca Harold a atins varful de forma in meciul cu Maguire. Ieri a jucat acceptabil, as zice ca si azi la fel. Diferenta o face adversarul. Wink Bine ca sesiunea a avut doar 7 jocuri. Twisted Evil

Asa... Titlul 21? Nu ar mai fi mult. Wink

PS: Sper sa nu ma fi bucurat prea devreme...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 31 Aug 2008, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie!!!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 31 Aug 2008, 23:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BRAVO RONNIE! Very Happy

Despre aceasta finala nu cred ca ar fi prea multe de spus. Laughing Ronnie a facut un meci normal( pentru el) iar Dave... nu a fost capabil sa-i puna probleme. Smile Se repeta istoria din 2004 cand dupa Campionatul Mondial, Ronnie a reusit sa castige primul turneu din noul sezon. Very Happy Rolling Eyes

Ceea ce mi-a placut si m-a impresionat la el in aceasta saptamana nu a fost neaparat jocul. A facut meciuri mai bune in trecut dar atunci nu a avut constanta. Rolling Eyes Nu stiu daca l-am vazut de multe ori pe Ronnie atat de calm, reusind sa treaca peste momentele dificile si in cele din urma sa castige. Surprised Acum 2 ani l-a batut pe DD in aproape 50 de minute si a fost invins de Ding... Anul trecut a facut un meci fabulos cu Ali Carter ca apoi sa-l piarda pe urmatorul cu Fergal O'Brien... De data aceasta a fost mult mai eficient. Very Happy

Urmeaza Shanghai Masters... Confused Sincer nu am mari pretentii de la el. Rolling Eyes Sa se prezinte macar. Laughing Si sa castige primul meci... Dar poate ca deja cer prea mult. Laughing


* Astia de la Eurosport sunt presati de timp si nu pot sa dea si ceremonia de premiere. Au si transmis mult din finala, "saracii". Rolling Eyes Ce mi-ar fi placut sa avem joc decisiv. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 1 Sep 2008, 5:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

YAAAAAY...way to go, Ronnie !!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 1 Sep 2008, 6:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Congrats, Ronnie! Applause
Cum spunea si Sevilla, pentru constanta de care a dat dovada in turneu, capacitatea de concentrare si hotararea demonstrate, mai mult decat pentru finala. Pentru ca in ultimul act, si mai exact in primele patru jocuri ale sesiunii de seara, "nu a fost acolo", dupa cum a spus chiar el.
Well done, Dave, pentru tentativa de 147 si...ce pacat! De asemenea pentru calificarea in finala, dupa ce a maturat atatea nume mari.

Un lucru la care ma gandeam aseara: Ronnie face semifinale superbe (GP anul trecut, cand l-a invins pe Murphy in decisiv dupa 5-2, tot Murphy la Welsh, Selby la UK - care a fost incredibila - , Hendry la Sheffield, care mi-e de referinta) dar finalele nu ii prea "ies". Exceptie sunt finala UK si cea de Masters; in rest, chinuit, stresat, lipsit oarecum de stralucire.
Dar mai conteaza? Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Lun 1 Sep 2008, 7:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost cel mai usor meci pt Ronnie in tot turneul.Sa nu uitam ca pana in finala a trecut prin 2 jocuri decisive.Toti cei care au jucat contra lui(cu exceptia lui DH) au facut-o bine.Si totsi el a castigat turneul.Eu nu l-am vazut nicodata asa calm ca aseara.Cred ca a fost cel mai interesat sa castige turneul.
Felicitari si la mai multe.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 1 Sep 2008, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

damn... am pierdut finala Neutral cred c-a fost frumos.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 2 Sep 2008, 18:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După finală

Dave Harold : „Am început bine primul frame și aș fi putut să-l câștig și pe al doilea, dar după aceea meciul mi-a scăpat cu totul din mână. Ronnie are clasă și te pedepsește pentru fiecare ratare. Ca jucător și ca om de spectacol, e cel mai bun. În cel de-al șaptelea frame, am plecat de la masă cu un avantaj de 50-1, iar el a venit și a închis masa. Cred că e singurul jucător din lume capabil de așa ceva. Nu numai că te ține în fotoliu, dar parcă te și hipnotizează : e greu să nu cazi sub fascinația exercitată de jocul lui. M-am bucurat de finală cu toate că n-am intrat deloc în meci și am ratat mai mult decât în tot restul turneului.

Există totuși o mulțime de elemente pozitive în această înfrângere. În primul rând, faptul că am ajuns în finală e o mană cerească pentru situația mea în clasament. În al doilea rând, iată că am arătat lumii că mai sunt și eu pe-aici și că încă mai pot să elimin din competiție jucători de top. Sper să-mi mențin forma și să joc mai bine decât am jucat zilele astea, așa că trag speranță că n-o să mai fie nevoie de încă 14 ani până să intru în finala următoare.”


Ronnie O'Sullivan : „Am venit la Belfast mai mult ca să mă dezmorțesc un pic și să-mi scutur jocul de praful adunat peste vară. Voiam să câștig și eu vreo două meciuri ca să mă antrenez pentru noul sezon, așa încât câștigarea turneului e un bonus foarte frumos.

Am preluat controlul după primul frame, dar până la prima pauză n-am fost cu adevărat în meci. A fost o victorie muncită. Am avut momente în care am jucat bine și m-am simțit puternic, dar și altele în care m-a dezamăgit faptul că n-am putut încheia finala mai repede. În ultimul frame, când jocul a reînceput să-mi meargă mai fluent, aș fi dorit să tot continui meciul și mi-a părut rău că s-a terminat...

Recordul de titluri stabilit de Stephen... Mda, eu m-am gândit mai degrabă la numărul titlurilor câștigate de Steve. Are cu șapte mai multe decât mine... Ar trebui să pot acumula și eu mai mult de douăzeci și unu... În fond, șapte n-ar fi un număr chiar așa de mare. Ar fi frumos să ajung la treizeci de titluri – dacă joc snooker suficient timp pentru asta.

Acum am mult mai multă constanță decât înainte. Încă mai pierd frame-uri pe ici pe colo, dar pe urmă câștig câte patru-cinci la rând. E vorba și de partea tehnică a jocului : am lucrat la asta cu Frank Adamson încă de prin 2001. Mai sunt chestii care trebuie perfecționate dar n-am de gând să vă spun acum care-s alea. În orice caz, după multă frustrare și după discuții cu o mulțime de antrenori, am ajuns la concluzia că există, pe undeva, o lecție pe care trebuie s-o-nvăț. Uneori, am fost gata să mă las de snooker, dar am depășit și momentele alea. Anul trecut, am început să joc bine și în antrenamente – a început să-mi facă plăcere și pregătirea. Am simțit că există ceva durabil în munca asta.

Mă bucur că am început sezonul în pas alergător, fiindcă, de regulă, nu-mi intru în formă decât prin decembrie, cu puțin timp înainte de Campionatul Marii Britanii și de Masters...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
alexandra0003
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Aug/2006
Mesaje: 230
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 2 Sep 2008, 22:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MULTE MULTUMIRI PENTRU DECLARATII!!! Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alexandra0003 Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mie 3 Sep 2008, 8:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim.

E bine ca Ronnie a inceput sa alerge de la inceput.Sper sa aiba suflu pana la sfarsit.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 11 Sep 2008, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu o oarecare intarziere, m-am hotarat sa relatez pe lungutz experienta Belfast.
De cand m-am intors nu am prea avut dispozitie pentru acest lucru… A fost extrem de obositor. Si cand zic extrem, vorbesc serios.
Experienta mea s-a intamplat sa fie la Belfast din mai multe motive, dintre care cel mai important a fost ca este un oras mai micut, iar turneul presupun ca este ceva mai linistit decat altele de mai mare amploare, cu toate ca este un turneu de puncte.
Pe foarte scurt, in ceea ce priveste orasul in sine, tin sa mentionez ca as prefera sa locuiesc in Bucuresti. Acum, nu stiu, poate nu am apucat eu sa vizitez ceea ce trebuie, dar… 80% dintre locurile de unde-ti poti cumpara ceva, indeosebi de mancare, se inchid la ora 17. Asta in afara de unele zile in care unele centre se inchid la 21. Oraselul este foarte micut (din nou, poate n-am apucat eu sa vad, dar cred ca asa stau lucrurile, imprejurimile cred insa ca-s superbe) si nu prea ai ce sa faci in el. Din punct de vedere interpersonal (nu vreau sa aplic labels, dar), mi-a parut ca jumatate din oameni erau foarte prietenosi, dar vorbeau mult, cu un accent pe care la majoritatea nu-l intzelegeam, si despre lucruri destul de neinteresante, asa ca m-am multumit sa dau din cap la majoritatea intrebarilor sau sa le cer sa repete de nenumarate ori. Cealalta jumatate mi-au parut nepoliticosi si grabiti. Mentionez din nou ca nu vreau sa aplic labels, dar au existat niste chestiuni, poate subiective, care m-au facut sa nu privesc Belfastul drept un oras de pe lista de favorite. Mentionez de asemenea insa ca personalul de la Waterfront este absolut excelent din toate punctele de vedere.

Pana sa ajung la problema snooker am sa mai mentionez doua chestiuni destul de stresante si pe care toti oamenii cu care am luat contact au insistat sa le repete.

1. - Are you working here?
- No, I’m here as a tourist.
- In Belfast??
- Yeah, I’m here to see the snooker.
- No, really???????
- Yes.
- No, really???????
(persoana respectiva catre alta persoana)
- Hey, she’s here to see the snooker! :O
(cealalta persoana)
- No, really???????? You must be really committed. Lol

2. – Are you all right? (intrebare pusa de toata lumea, oriunde te duceai. Presupun ca este o intrebare politicoasa, dar dupa ce o auzi de 100 de ori, parca-ti vine sa zici ca ai o problema si sa te apuci sa povestesti de ce Razz)


Si acum, ajungand la subiectul de maxima importanta de altfel… Snookerul. In prima instanta, cand m-am intors, nici nu stiam ce-ar fi de zis. Este exact ca o excursie in care ai vazut atat de multe lucruri si intr-un timp asa de scurt, ca or nu-ti aduci aminte decat doua-trei, or multe isi pierd importanta.
Locurile au fost foarte bune… Si asta pentru un pret foarte bun, disponibil pe site-ul Waterfront, pentru un ticket de sezon, cu acces la toate meciurile. Pana in momentul semifinalelor am putut sa stau oriunde am dorit, inclusiv in primul rand, extrem de aproape de masa. Iar la semifinale si finala am avut loc rezervat in randul patru. La un moment dat am vizionat si de sus meciurile, caci jos nu te prea poti misca pentru a nu deranja jucatorii. De asemenea… Atunci cand jos a fost plin, locurile au devenit extrem de inconfortabile. Dar de oriunde din sala se vede absolut excelent si exista doua ecrane imense pe care poti urmari ce se intampla la masa principala. Ecrane pe care de altfel nu le poti ignora, mai ales atunci cand vrei sa vezi pozitia generala a bilelor pe masa. Mai ciudat este ca ramai cu tic si, cand te uiti la masa 3, spre exemplu, tot ridici privirea degeaba. Razz

Frumos a fost ca, spre deosebire de televizor, poti alege ce meci doresti sa vezi. Ba poti vedea si doua in acelasi timp (lucru extrem, dar extrem de obositor, mai ales cand joaca doi favoriti de-ai tai Razz). Drept urmare, spre marea-mi rusine, am fost unul dintre cei trei spectatori de la meciul Mark King-Alan McManus, alegand sa vad acest meci si doar ultima sesiune din Hendry-Lee… Nu de alta, dar si nervii de la fata locului sunt mult mai mari. Ca mi-am facut miliarde de nervi si cu Mark King, care a jucat poate cel mai slab din cat l-am vazut eu jucand pana acum, asta-i alta poveste. Dar eram aproape sigura, tot spre marea-mi rusine, ca Stephen Lee il va altoi pe dl. Hendry si ca nu va fi frumos de urmarit. I know, I know… Tot fana Hendry raman (printre altii), dar v-am spus, nervii. Razz

Una dintre cele mai mari bucurii a fost ca l-am putut vedea pe favoritul local, pe care de altfel stie toata lumea ca-l simpatizez si consider ca poate mult ca jucator, Joe Swail. Very Happy Care de altfel a inceput sezonul cu piciorul dumisale stang, dar na… Foarte dragutz.

A doua cea mai mare bucurie a fost, de departe, urmarirea lui Ronnie. Ma bucur ca a castigat turneul. A si schiopatat el putin, dar, de dragul spectacolului si electricului (yet again), chiar ma bucur. M-as fi bucurat si daca ar fi castigat Dave Harold.

Despre Ronnie ce-ar fi de zis… Am mai spus-o si o repet… Este mai electric la fata locului decat este la televizor. Mai senzational. Mai nepasator. Si, desigur, de multe ori face totul sa para de parca se lupta cineva de la categoria grea cu cineva de la categoria musca. In fine…

Ronnie de asemenea fuge de fani. Si Ronnie e inconjurat de fani mereu. E greu sa te apropii de el. Iar daca reusesti ai senzatia ca-l tii pe loc. lol Eu nu m-am incumetat, doar am observat de la distanta.

Ma mai intreba cineva daca am crezut cumva ca va exista un covor rosu si nu te vei putea apropia de ei. Nici gand. Oamenii merg relaxat prin hol. Kendo a trecut pe langa mine de trei ori, la fel si Graeme Dott si chiar si dl. Hendry, mergand cu capul in pamant. Imi pare rau ca a trebuit sa treaca mult timp pana sa scap de emotivitate si sa fac cateva poze care vor aparea in continuare. In general oamenii se plimba peste tot, sunt foarte amabili (majoritatea), iar dupa fiecare meci coboara la intrarea jucatorilor (pe unde si intra, de altfel :p) si fac fotografii cu fanii si dau autografe. Mai putin Ronson, care dupa thrillerul in compania lui Barry, a ieshit prin spate, ca si Barry de altfel. Drept este insa si ca-i asteptau vreo 30 de persoane. Razz

Relatarea mea este, desigur, in mare parte, subiectiva.

Dintre cei mai putin abordabili mi-au parut Ronson si Maguire. Iar Liang Wenbo mi-a parut foarte arogant. Matthew Stevens mi-a parut oarecum “posh”.

Trebuie sa recunosc, de asemenea, ca au existat si sesiuni si meciuri pe care le-am ratat. Obositor.

Cei mai simpatici mi-au parut Dominic Dale, Mark Selby si Dave Harold. Dominic Dale este exact cum se intuieste a fi. Un tip super, super de treaba, scumpic si foarte atent. Am omis sa-l intreb despre povestile cu vinul, caci s-asa eram emotionata. Razz A fost de asemenea unul dintre cei foarte putini care au zabovit la Waterfront pana aproape de incheierea turneului, daca nu chiar pana atunci.

Iar pentru fanii masculini, Michaela Tabb este chiar mai draguta decat la televizor. Very Happy lol Si parul ei are o nuanta foarte frumoasa. Bygone. Razz

Si Jamie Cope joaca magistral, dar, ca si Dave Harold, face o greseala impardonabila la jumatatea breakului. Pe cat de frumos joaca, pe-atat de mari greselile.

Si… Cam atat? Acum ca-mi aduc aminte, a fost frumos… Dar, repet pentru ultima data, extraordinar de obositor.

A si o ultima mentiune… Higginsul… Credeam ca e un tip mai scumpic si mai dulce. Dar am dat peste un Higgins secatuit de meciul impotriva lui McCulloch, meci de de altfel castigat de Higgo, care veti vedea si voi unde se uita in foto. Razz Plus ca la turneul asta a parut foarte obosit si deloc in forma. Dar, desigur, cu binecunoscutul albastru de Higgins. Very Happy

Si intr-adevar a fost grozav sa urmaresc la fata locului cele doua thrilleruri marcile O’Sullivan-Hawkins si O’Sullivan-Carter. Thrilleruri care au tinut toata sala cu respiratia la gura. Si poate voi fi privita putin altfel pentru ca zic urmatorul lucru, si cu toate ca cele doua meciuri n-ar fi meritat sa aiba un singur castigator, dar… Ronnie… Take us home. In sensul de… Black Eagle has landed. Welcome home, BE. LOL

p.s. N-am inteles ce cauta trofeul de la Masters langa mese. Razz Sau poate, na, bile... Razz Ultima foto.




_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Mie 17 Sep 2008, 13:06, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 11 Sep 2008, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poza cu Higgie! Embarassed Embarassed Dreamyy......

Cred ca a fost o experienta superba! Sincer as dori sa trec is eu printr'o astfel de experienta.
Multumim foarte frumos pentru relatare! Very Happy :*



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 11 Sep 2008, 19:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jos palaria, melonul, basca si caciula pentru relatare, Mrs. H!
Cat se poate de sincer.
Felicitari si numai de asta...
...in sezonul ce abia a inceput.
Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Northern Ireland Trophy 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 6 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community