Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Shanghai Masters 2008
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine gândiți că va fi campionul ?
Steve Davis
4%
 4%  [ 1 ]
Ricky Walden
4%
 4%  [ 1 ]
Mark Selby
24%
 24%  [ 6 ]
Marco Fu
4%
 4%  [ 1 ]
Mark Williams
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
56%
 56%  [ 14 ]
Stephen Maguire
8%
 8%  [ 2 ]
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 25

Autor Mesaj
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 7:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stie cineva vreo adresa de streaming pentru meciurile de azi? (n-am tv la servici Embarassed )



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 9:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bleic a scris:
stie cineva vreo adresa de streaming pentru meciurile de azi? (n-am tv la servici Embarassed )


Clara ne'a oferit un foarte bun link de unde se pot urmari meciurile :
http://living.smgbb.cn/snooker/



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 9:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hmmm davis walden l-am gasit si eu aici
http://www.coolstreaming.us/forum/showthread.php?p=807082

linku ala nu prea merge Sad(



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 10:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O alta varianta ar fi: http://de.eurosport.yahoo.com , insa in dimineata asta nu transmit (nu-i inteleg pe nemtii astia, ca au transmis in fiecare zi) ... in fine, m-am uitat pe programul lor de live-videostreaming si astazi vor da sesiunea de dupa-amiaza (14:45) Very Happy

Go Selby!!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 11:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am votat cu Magsimus. O impertinenta din partea mea, dar chiar cred ca poate sa o faca. Sper doar sa nu ma dezamageasca de data asta. Hai, Mags!

Iar Marco Fu se tine tare cu Markul Selby. Bine si el. Chiar foarte, foarte bine. Very Happy Dar, cum ar spune un citat, "sunteti prea tristi". Laughing Mai spirited. Hai. Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 12:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done , Selbs!
Go all the way! Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 14:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci – Sferturile

Steve Davis : „Ricky este un jucător foarte bun și, în plus, e în formă. Am impresia că joc bine, dar în acest meci au existat două momente proaste : atunci când am ales lovitura aceea la bila albastră, iar în frame-ul următor, Ricky a avut noroc la bila roz, care fusese trimisă într-un buzunar dar a ajuns într-altul. Dar, una peste alta, pot să spun că nu m-am descurcat prea rău în acest turneu.”

Ricky Walden : „A fost un meci greu, pentru că Steve e un mare campion. Cred că joc suficient de bine ca să câștig turneul, dar mai întâi trebuie să trec de semifinale..."

Mark Selby : „Știam că mă așteaptă un meci greu, pentru că Marco e un jucător de mare clasă. Înainte de pauză, am jucat îngrozitor de prost, dar pe urmă am reușit să mă concentrez mai bine și să profit de șansele oferite. Sunt foarte fericit că m-am calificat în semifinale, mai ales că acum, în sferturi, am făcut cel mai slab dintre toate meciurile mele din acest turneu.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 14:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut si eu azi foarte putin din meciul lui Ronnie cu Mark Williams si impresia mea e ca de data asta Ronnie se simte bine in China! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 14:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma intreb ce mai pot spune cei care-l critica pe Ronnie, nu stiu ce atitudine adopta acesta in "arena", insa evolutia din prima repriza cred ca este de invidiat, cel putin breakul cladit in frameul 4 a fost unul excelent...oare cati jucatori din top 16 reuseau sa scoata la joc rosiile din manta?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 16:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jocul 4 a fost exceptional! Ce constructie! Si au venit si sutarele...mai tarziu dar bine ca au venit.
Si furtul din jocul 5, cand a ratat acea bila roz de pe punct, impecabil, domnu' Williams.
Ce-a fost chestia cu mana stanga de se amuza Mark in felul acela? Sigur ca s-a luat curentul pret de cateva minute in perioada aceea! Evil or Very Mad
Foarte frumos meci. Dupa doua chinuite si nacajite, ia uite ca Ronnie stie sa joace si (mai) fluent si mai calm. O fi fost si prezenta unui arbitru pe care il cunoaste, chiar daca nu il agreeaza, Eirian.
Excelent meci. De un inalt standard. Un singur frame din 8 a fost fragmentat; in rest, cel mai mic break a fost de 53. Chapeau!
8)
Well done, gentlemen!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 16:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru cine vrea să revadă meciul Williams v O'Sullivan : acum se retransmite (probabil, în rezumat) pe CCTV5 (TVU).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ANGELA
More than a fan


Data înscrierii: 13/Sep/2008
Mesaje: 41
Locație: Oradea

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 16:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am văzut meciul lui Ronnie numai de la pauză și a fost frumos ,numai atac fără tactică joc deschis frumoase sutele.
Măine sper să fie două semifinale frumoase.
La ce oră sunt semifinalele live că la Eurosport în program sunt înregistrate?
Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ANGELA Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 16:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim, Clara. Smile
Si tot un anunt: in acest moment, pe siteul Eurosport figureaza un rezumat al zilei de azi, de la ora 21.30. Multe se pot schimba, dar, totusi, ar fi de urmarit.

Profit de ocazie si fac un apel catre stomatologii si distribuitorii medicali care este posibil sa frecventeze acest forum: doamnelor, domnilor, puneti mana de la mana si oferiti-i lui Ronnie o camioneta plina cu atza dentara! Nu scobitori, ca lezeaza gingiile si alveolele. Ci ata dentara, sa ne scuteasca pe toti pe viitor de procedura primitiva a foratului intre masele in direct, cum s-a petrecut in finalul jocului 2 de azi.

O telespectatoare foarte Ronnette si foarte oripilata

Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 16:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ANGELA a scris:
La ce oră sunt semifinalele live că la Eurosport în program sunt înregistrate?


Prima (Ricky Walden – Mark Selby), la ora (României) 08.00, a doua, la ora (României) 14.45.

Scorurile live, ca de obicei, la Meciuri și rezultate Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=510



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
TLD
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2005
Mesaje: 145
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Oct 2008, 17:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper ca Maguire sa ajunga in finala, oricum pe O`Sullivan nu-l poate depasi in provizoriu, locul 2 oricum nu-l mai poate pierde acum in fata lui Selby... In fine, sper sa joace mai bine decat in meciul cu Day de azi, nu l-am vazut, dar un meci cu joc decisiv in fata lui Day... hmm sa zicem ca nu e tocmai o bila alba pt Maguire. Mea culpa daca Day a jucat chiar bine azi, jos palaria oricum ca a sperat pana in final. Oricum o finala spectaculoasa sigur vom avea, fie ca va fi Selby-O`Sulliva, fie Selby-Maguire. Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TLD Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Shanghai Masters 2008 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 5 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community