Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » The Masters 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 14 Oct 2008, 20:01    Titlul subiectului: General Răspunde cu citat (quote)

Mai sunt multe „necunoscute" : sponsorul (dacă va fi vreunul !), premiile și, evident, beneficiarii wildcard-urilor. Numele unuia dintre aceștia îl vom afla la capătul turneului special de calificare. Celălalt va fi desemnat de WSA.

În turneul de calificare din acest an s-au încris 46 de jucători. Acesta este motivul pentru care lista meciurilor arată un pic mai ciudat. Arrow http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=522



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 25 Noi 2008, 22:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Surpinzător și nu prea, în finala turneului special de calificare au ajuns doi jucători din "noua gardă" : Judd Trump (profesionist din 2005) și Mark Joyce (profesionist din 2006). Excelent parcursul amândurora. Finala va fi extrem de disputată – ce păcat că nu se televizează !...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mie 17 Dec 2008, 11:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot sa nu remarc meciul din optimi : Ronnie O'Sullivan-Joe Perry.Acum dupa UK oare ce va fi?



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 17 Dec 2008, 15:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S-ar putea sa fie o revansa, rooniefan, si tiparele precedente indica acest lucru. Mai ales ca e la el acasa, Ronnie.
Probabilistic vorbind, cu toate intalnirile dintre cei doi dictate de clasament, candva tot trebuia sa se intample. S-o fi saturat si Perry dupa doua 5-3-uri sezonul asta si dupa semifinala Ligii.

Si-au mai ramas doi...Pe care RO'S i-a invins in fiecare intalnire. Dave Harold si Ali Carter. Si si Ali are o multime de polite de platit, nu neaparat finala de la Sheffield cat pardalnica de bila rosie din decisivul de la Belfast. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
IoanP
Fan


Data înscrierii: 07/Ian/2009
Mesaje: 10

MesajTrimis: Mie 7 Ian 2009, 8:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna dimineata. Din programul Eurosport avem de inteles ca semifinalele (sambata, 17) nu sunt transmise?! Doar niste inregistrari pe la miezul noptii? Iar finala o avem doar cu sesiunea de seara, nici aceea integral?! DEZASTRU. Sper ca ma insel.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IoanP Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 7 Ian 2009, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit și, dacă Ioan e prenumele, LA MULȚI ANI ! Smile

Cu trunchierea semifinalelor la Eurosport ne-am obișnuit deja de mult timp. Nici acum nu transmit mai nimic din ele, dar sunt sigură că vom găsi noi ceva pe internet – ca de obicei. Wink Laughing Finala se transmite live : la orele 17.00 (>19.00) și 22.00 (>01.00).

Dar nici pe programările anunțate de Eurosport nu se poate pune bază, așa că... Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
IoanP
Fan


Data înscrierii: 07/Ian/2009
Mesaje: 10

MesajTrimis: Joi 8 Ian 2009, 9:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Bine ai venit și, dacă Ioan e prenumele, LA MULȚI ANI ! Smile

Cu trunchierea semifinalelor la Eurosport ne-am obișnuit deja de mult timp. Nici acum nu transmit mai nimic din ele, dar sunt sigură că vom găsi noi ceva pe internet – ca de obicei. Wink Laughing Finala se transmite live : la orele 17.00 (>19.00) și 22.00 (>01.00).

Dar nici pe programările anunțate de Eurosport nu se poate pune bază, așa că... Rolling Eyes Laughing


Va multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IoanP Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Live streaming Arrow http://www.hotdubzsports.com/hdChannel2.php?Sentry_loginTkn=SC2akn84tblunuh6kehb



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ANGELA
More than a fan


Data înscrierii: 13/Sep/2008
Mesaje: 41
Locație: Oradea

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 14:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mine nu merge este undeva alt link? Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ANGELA Trimite mesaj privat
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 15:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi-am facut cont pe site-ul respectiv, dar nu stiu pe ce canal sa ma duc.
Please HELP.

L.E. Am gasit. Pe canalul 2, introducand parola din partea de sus a ecranului.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 19:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... http://zh-cn.justin.tv/mordane2



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ooh, ce tare decisiv! Ce safeties!
Well done, Ronnie! Joe, roza aia din jocul 10...tz-tz!
Majoreta Ronson! Cat p-aci sa fie albastru.
Phew.

Au zis astia de la BBC ca Ronnie si-a facut tacul bucati pe la Craciun. N-au zis daca acccidental sau altfel. Sa speram ca n-a luat vreun racker de la Cue Zone. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
IoanP
Fan


Data înscrierii: 07/Ian/2009
Mesaje: 10

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca vom avea prilejul sa revedem acest decisiv... M-a bucurat pofta de lovituri de siguranta pe care a aratat-o Ronnie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui IoanP Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 21:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hallo Exclamation Very Happy Wink A facut cineva infarct? Miss Chigwell cu siguranta nu, pentru ca a scris inaintea mea! Super meciuri Exclamation Very Happy Sincer daca Ronnie ar fi luat bataie, Joe mi-ar fi devenit brusc antipatic. Nu am nimic cu el, e OK dar parca in fata lui Ronnie, prea joaca bine Angry Sincer, la ultimul joc nici nu m-am uitat, (ma uit diseara in reluare, e mai sigur), noroc cu fiul meu care ma tinea la curent cu scorul si ma imbarbata (a fost haios Laughing ).
In alta ordine de idei, multumesc mult Clarei si celorlalti forumisti, care aduna si pun informatii pentru noi cei iubitori de snooker; neinformati Crying or Very sad . Cred ca daca Ronnie e intr-o super zi, poate juca si cu un baț! LOL



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012


Ultima modificare efectuată de către snookerclau la Dum 11 Ian 2009, 21:15, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 11 Ian 2009, 21:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent meci. Dupa parerea mea Perry este singurul care putea sa-l opreasca pe Ronnie. Sa vedem pana la sfarsit daca am avut dreptate.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » The Masters 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 1 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community