Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Campionatul mondial 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga trofeul în acest an ?
Mark Allen
2%
 2%  [ 1 ]
Ryan Day
2%
 2%  [ 1 ]
John Higgins
28%
 28%  [ 10 ]
Mark Selby
17%
 17%  [ 6 ]
Shaun Murphy
8%
 8%  [ 3 ]
Stephen Hendry
25%
 25%  [ 9 ]
Neil Robertson
8%
 8%  [ 3 ]
Stephen Maguire
5%
 5%  [ 2 ]
Voturi totale : 35

Autor Mesaj
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 3 Mai 2009, 20:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate nici unul din acele linkuri nu au mers la mine asa ca m-am uitat la rezumatul de pe Eurosport. Rolling Eyes Evil or Very Mad O prima sesiune cam chinuita, la fel cum au fost si cele 2 semifinale. Rolling Eyes Cel putin asta a fost impresia mea. Confused Nu prea am avut finale spectaculoase in ultimii ani...Probabil este oboseala de vina, si mai probabil presiunea. Confused Sper ca de data aceasta sa se schimbe regula. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
TLD
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2005
Mesaje: 145
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 3 Mai 2009, 20:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au fost probleme mari de streaming undeva imediat dupa sesiune, chiar si in pauza - cand mi-a murit legatura de pe channelsurfing... Pana la urma si-a dat drumul ferrariul din frameul 5 spre final.

Legat de prima sesiune... inconstanta a la Higgins, a inceput bine de data asta pt ca pe final sa se relaxeze. A avut noroc ca a egalat. Oricum baietii de pe BBC emiteau niste idei cum ca ar vedea joc decisiv in finala, si nu m-ar mira la ce meciuri a avut Higgins pana acum. Oricum ar fi un campionat frumos in care a insirat printre eliminati numai tinere sperante, posibili viitori campioni mondiali. Ma rog Holt cam sare din schema, ca saracul nu e in stare uneori nici sa calculeze punctele necesare. Smile

Al 3-lea titlu de campion mondial... da ar fi foarte frumos pt batranel. Mult succes de la mine. Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui TLD Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 3 Mai 2009, 21:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TLD a scris:

Al 3-lea titlu de campion mondial... da ar fi foarte frumos pt batranel. Mult succes de la mine. Smile


La 34 de ani (daca nu ma insel) nu l'as numi deloc batranel. Poate doar , facand parte din generatia veche. Razz Si eu ii urez numai succes. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 3 Mai 2009, 22:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trebuie să trag concluzia că "Unchiul Fred" dovedește mult mai mult bun gust decât alți sponsori titulari : a renunțat la panglicile acelea odioase care desfigurau trofeul (foto) ! 8) Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Theodor Cepraga
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2008
Mesaje: 249
Locație: Tecuci

MesajTrimis: Dum 3 Mai 2009, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt multumit de treaba cu trofeul. Poate revine si sampania. Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Theodor Cepraga Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 11:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce l-a macelarit John pe "simpaticul" Murphy.

Evident vreau sa castige John, dar in frame decisiv ca ma pot bucura de cat mai mult snooker Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 13:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo John! Hai ca nu mai e mult! Trofeul e al tau! Very Happy Very Happy Very Happy


PS= Numai nu te culca pe o ureche si sa reuseasca Shaun o revenire a la Mark Allen.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 15:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dart501, ferrari, channelsurfing nu merg.
altceva ?
mersi


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

t.silviu a scris:
dart501, ferrari, channelsurfing nu merg.
altceva ?
mersi


Am crezut ca din nou sunt singura care are probleme (desi am incercat cu 3 browsere diferite). I'm out of options , si chiar imi doresc sa vad finala. Sad
Ma uit la live scoring pe www.worldsnooker.com .Macar sa fiu la curent cu scorurile.



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
t.silviu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 08/Dec/2006
Mesaje: 112

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
t.silviu a scris:
dart501, ferrari, channelsurfing nu merg.
altceva ?
mersi


Am crezut ca din nou sunt singura care are probleme (desi am incercat cu 3 browsere diferite). I'm out of options , si chiar imi doresc sa vad finala. Sad
Ma uit la live scoring pe www.worldsnooker.com .Macar sa fiu la curent cu scorurile.


Eu inregistrez acasa, asa ca sau ma uit acum stream sau ma uit acasa, dar la scoruri nu e fain sa te uiti Smile

Nu mai intru p'aci poate se scapa cineva cu vorba si-mi strica mie inregistrarea Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui t.silviu Trimite mesaj privat
cataline
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2008
Mesaje: 197
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 17:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

retransmitere eurosport
http://www.justin.tv/justoff

are un delay destul de maricel... dar mai bine decat nimic Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Grand Prix 2009, Premier League 2009, Masters 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cataline Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 17:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cataline a scris:
retransmitere eurosport
http://www.justin.tv/justoff

are un delay destul de maricel... dar mai bine decat nimic Very Happy


Merci mult. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce dragoste mare pentru scorul de 16-8 dupa trei sesiuni ale finalei! Laughing Si anul trecut, si anul asta...ce sa mai vorbim de acum 5 ani!

Hai, Higgins, hai ca-i bine!
Ce-mi place de generatia nascuta-n '75 si trecuta la profesionism in '92! Ca face inca legea solid de tot prin snooker, bine-ar fi s-o faca si de-acum incolo. (Solidaritate de leat, mai mult sau mai putin...si nu numai. Wink )

Hai..."batraneii!" Majoreta Laughing

Si-au cam devoalat comentatorii partizanatele in timpul sesiunii de azi. Rolling Eyes Ma rog...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 21:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Trebuie să trag concluzia că "Unchiul Fred" dovedește mult mai mult bun gust decât alți sponsori titulari : a renunțat la panglicile acelea odioase care desfigurau trofeul (foto) ! 8) Laughing


Vad ca au aparaut si panglicile Betfred deci mult nu s-a schimbat Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 4 Mai 2009, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dap, ți-ai găsit să se alieze banii cu bunul gust !!! Twisted Evil Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2008-2009 » Campionatul mondial 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare
Pagina 24 din 26

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community