Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Premier League 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca vor transmite telesport in direct, de fapt sunt cam neseriosi in ceea ce priveste programul TV, au anuntat ca dau niste meciuri de snooker si nu stiu daca au difuzat ceva pana la urma (n-am stat sa urmaresc din ora in ora), oricum vad ca pe bet365 sunt afisate meciurile:

20:30 Neil Robertson vs Judd Trump
22:30 Ronnie O'Sullivan vs Marco Fu

Abia astept sa inceapa, sa vad cum stau cu jocul dupa pauza de vara ... enjoy!!!

P.S. trebuie sa ai cont ca sa poti viziona meciurile, nu cred ca e nevoie sa depui vreo suma de bani (eu unul nu le-am dat nici un leutz si am contul de 1 an) si orele afisate mai sus cred ca sunt pe CET.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Telesportul reia meciurile din sezonul trecut. Nu cred că au contract de difuzare live cu Matchroom-ul lui Barry Hearn, fiindcă ar costa prea mult.

La site-urile de pariuri, trebuie să te înregistrezi, dar nu e nevoie să ai bani în cont.

Primul meci începe la ora (României) 21.30, iar al doilea, la circa 20 de minute după ce se încheie primul.

Scorurile live Arrow Meciuri și rezultate http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=21839#21839



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 21:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Puteţi urmări meciul Neil Robertson vs Judd Trump aici: http://www.atdhe.net/8980/watch-premier-league-snooker.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 21:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu ma uit pe bet365.com (am cont) si se vede foarte bine!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 21:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cine sunt cei doi comentatori? Unul este cumva Willie Thorne?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 22:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmează Ronnie vs Marco. Abia aştept. Ronnie spune că s-a antrenat 6 ore pe zi în această vară, iar tacul i se pare ok. Aşteptăm break-urile de peste 100. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 23:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

doua break-uri de peste 100, a bagat in a-5-a , joaca superb cu noul tac care pare a fi unul facut de catre Mike Woolridge.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 23:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

3 back to back centuries... absolut fabulos! Sper să nu mă înşel, dar este un nou record în Premier League - 3 break-uri consecutive realizate de acelaşi jucător într-un meci.
Ronnie la sfârşit a spus că buzunarele au fost "ridiculously big" şi că a fost foarte uşor. În plus, a mai spus că dacă juca doar cu mâna dreapta ar fi pierdut, de aceea a făcut "switch-ul" pe mâna stângă.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 3 Sep 2009, 23:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MI-A PLACUT Very Happy Very Happy ! Au jucat fain amandoi, dar Ronnie a fost STRALUCITOR Shocked . Chiar s-o fi antrenat 6 ore pe zi in aceasta vara? Wink Mi-era dor de jocul cu 15 bile rosii pentru ca mi-e cam greu sa vad jucatori facand break-uri maxime de 75 pct. Ce break e asta? Confused
La jocul obisnuit , de la 75 de puncte incolo incepe spectacolul Smile asta bineinteles daca nu esti cel care ia bataie Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 235

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2009, 11:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookeclau a scris:
MI-A PLACUT Very Happy Very Happy ! Au jucat fain amandoi, dar Ronnie a fost STRALUCITOR Shocked . Chiar s-o fi antrenat 6 ore pe zi in aceasta vara? Wink Mi-era dor de jocul cu 15 bile rosii pentru ca mi-e cam greu sa vad jucatori facand break-uri maxime de 75 pct. Ce break e asta? Confused
La jocul obisnuit , de la 75 de puncte incolo incepe spectacolul Smile asta bineinteles daca nu esti cel care ia bataie Laughing


Si mie mi-a placut foarte mult.
Ronnie a fost superb!
Nu cred ca s-a antrenat 6 ore pe zi!!
Aia trebuie s-o fi zis in gluma! Laughing
Stie ca nu are nevoie de atita antrenament ca la el ori merge jocul si atunci merge de nu ai ce sa-i faci ori nu merge si atunci nu are el ce sa faca.... Laughing



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2009, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shaun a pierdut printre DGT primul frame ! Rolling Eyes Laughing Dar ce frumoasă lovitura lui Higgo la ultima bilă roz !

Scorurile Arrow Meciuri & rezultate http://www.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=22018#22018



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2009, 23:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cât de autoritar începuse Stephen meciul ! Primul punct marcat de Judd a venit abia în cel de-al 3-lea frame, dar puștiul și-a asigurat (măcar) un punct. Câteva lovituri absolut senzaționale, cel puțin două executate, vorba lui RO'S, cu „amanta” – în cazul lui, mâna dreaptă. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 18 Sep 2009, 0:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Să revii după ce Hendry începe meciul cu aproape 300 de puncte fără răspuns este incredibil. A jucat perfect puştiul în ultimele 2 frame-uri. Şi Hendry a terminat meciul cu 93 % pot success rate, degeaba... Judd este foarte talentat, iar victoria aceasta îi va da multă încredere în jocul său. La el toată problema este moralul, în rest le are pe toate... tehnica, precizia, ambele mâini.

P.S. Higgins vs Murphy se transformă într-un veritabil clasic.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 24 Sep 2009, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca in seara asta apuc sa vad si eu ceva snooker din Liga ca pana acum nu am prins decat meciul lui Ronnie din prima etapa... Bunicel primul meci al serii, mai ales din partea lui Stephen. Applause Si a doua partida se anunta interesanta pentru ca stim ca Marco Fu joaca bine impotriva lui Ronnie si a lui John Higgins. Rolling Eyes Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 25 Sep 2009, 0:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, primul meci mi-a plăcut și mie. Al doilea însă e cam scrappy, cam scrappy...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Premier League 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 2 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community