Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

cine joaca?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
m-nus



Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 7 Aug 2009, 10:03    Titlul subiectului: cine joaca? Răspunde cu citat (quote)

De 2 zile tot citesc paginile acestui forum,si nu gasesc ceea ce caut...cine joaca snooker aici?si unde?
caut parteneri de joc
momentan joc cu 2 prieteni de vreo 2 ani ,dar sunt interesat sa joc cu oameni noi
am gasit la Brasov un antrenor si cativa baieti entuziasti...data viitoare cand ajung acolo iau tacul cu mine si ii contactez

deci,in Bucuresti cine joaca? Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui m-nus Trimite mesaj privat
m-nus



Data înscrierii: 06/Aug/2009
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 9 Aug 2009, 9:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu joaca nimeni?
nu pot sa cred ca tot forumul e numai despre teorie si linkuri


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui m-nus Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 9 Aug 2009, 22:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu joc din cand in cand, la Centrul National de Snooker (aici trebuie sa ai card de membru, altfel nu poti intra la masa); acum depinde ce intelegi prin "joc", eu unul 80% ma antrenez si 20% efectiv joc unul - doua - trei frameuri cu cineva care vine constant pe la centru .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
andydrak
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2007
Mesaje: 268

MesajTrimis: Dum 16 Aug 2009, 12:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In bucuresti chiar sunt destui cei care joaca. Cel mai des se intalnesc cei care participa si pe la turneele federatiei. Da o strigare ori aici ori pe snooker.ro/forum si vei gasi destui parteneri de joc, de toate varstele.



_________________
147 is nothing ... 155 is something !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andydrak Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 26 Aug 2009, 12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce antrenor e in Brasov si cine mai joaca? Poti sa-mi dai niste detalii?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 16 Mai 2010, 19:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiu eu se fac antrenamente de snooker la Clubul Eurobiliard(in Brasov).



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Întrebări despre snooker Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community