Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Shanghai Masters 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine gândiți că va fi campionul 2009, la Shanghai ?
Ricky Walden
0%
 0%  [ 0 ]
Liang Wenbo
8%
 8%  [ 2 ]
Shaun Murphy
33%
 33%  [ 8 ]
Ken Doherty
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
37%
 37%  [ 9 ]
Ding Junhui
0%
 0%  [ 0 ]
Ryan Day
4%
 4%  [ 1 ]
John Higgins
16%
 16%  [ 4 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
free2tedy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Dec/2007
Mesaje: 238
Locație: Constanta

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 21:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foto 2:"Hmm , cam mult praf , oare ce scrie.......MADE IN CHINA"
Foto 3:"Cam plictisitori baietii astia , daca le-o fac ca la China Open 2008 oare ce o sa zica?"

P.S. O sa ma laud cu faptul ca eu am fost primul care a votat in poll si l-am ales tocmai pe Ronnie , nu se intampla in fiecare zi sa am asa incredere in el , dar sunt sigur ca daca puneam la pariuri pe el nu mai castiga turneul Razz .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui free2tedy Trimite mesaj privat
snookerella
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Feb/2009
Mesaje: 235

MesajTrimis: Lun 14 Sep 2009, 23:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sinteti buni!! Laughing
Cred si eu ca voi nu ati pariat pe Murphy!!....Evil or Very Mad

Cu legendel..... ma mai gindesc..... Rolling Eyes



_________________
Premiul Oscue Laureată a Premiului Oscue - Masters 2024
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerella Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 14:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

TLD a scris:
Am votat cu Higgins pt ca mi-ar placea sa vad o finala contra lui Murphy, dupa cea de la mondialul de anul acesta (o finala in turneu oficial, nu se pune world series of snooker).



Si eu am anticipat o finala Higgins -Murphy fara sa fac legatura cu campionatul mondial ,dar ma bucur mai mult ca a fost O'Sullivan .
Sper sa fie in forma cat mai buna in continuare.
Cel mai mult apreciez la el viteza.Au fost momente in acest turneu cand isi pozitiona tacul aproape pe sub mana arbitrului care repunea o bila colorata pe pozitie.
P.S.Ce mai stiti de Maguire ?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="Lady Croft"]
Clara White a scris:

. . Foto 1
. . Foto 2
. . Foto 3
. . Foto 4

FOTO1:
-Daca ma lasi sa castig tura asta,te las si eu data viitoare!
FOTO 2:
-Cu criza asta cred ca au reconditionat un trofeu mai vechi.
FOTO 3
-Sa astept pana ma premiaza ,sau sa plec ca la meciul cu Hendry?
FOTO 4:
-Dupa ce-am asteptat atat si-mi arde buza de sete ,nici nu pot s-o deschid......bip,bip!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 15 Sep 2009, 16:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
. . Foto 1
. . Foto 2
. . Foto 3
. . Foto 4

Very nice! Very Happy In special poza 4! Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 16 Sep 2009, 7:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Foto 1: "Ce zici Liang de prezentatoarea ceremoniei?"
Foto 2: "Sigur ăsta o fi trofeul? Și le-am spus de când am sosit în China să-mi scrie numele pe el."
Foto 3: "Bla, bla, bla. Nu înțeleg nimic din ce spui, omule!"
Foto 4: "Liang, ține te rog de sticlă, o să-ți arăt cum se deschide o șampanie în Motorsport... Măi să fie... ce are de nu iese?!!!"

Mi-a placut comentariul tau,....de al meu ce zici?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 16 Sep 2009, 15:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haha Very Happy Tare ideea cu pozele. Incerc si eu Razz

Foto 1: ... Ronnie - Uhhh... Liang: OoOo, shinny!
Foto 2: "OoOo, shinny!"
Foto 3: "Uh..."
Foto 4: Liang - OoOo, Ronnie, I am so happy we're holding the bottle together. Ronnie - Careful, kid, it could eventually pop. Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2009, 7:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Haha Very Happy Tare ideea cu pozele. Incerc si eu Razz

Foto 1: ... Ronnie - Uhhh... Liang: OoOo, shinny!
Foto 2: "OoOo, shinny!"
Foto 3: "Uh..."
Foto 4: Liang - OoOo, Ronnie, I am so happy we're holding the bottle together. Ronnie - Careful, kid, it could eventually pop. Laughing Laughing Laughing Laughing

Foto 1: Wink
Foto 2: Very Happy
Foto 3: Razz
Foto 4: LOL
Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 17 Sep 2009, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

danacateia a scris:
de al meu ce zici?

Faza cu "bip bip" a fost spot on. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 6 Oct 2009, 15:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am mai intrat pe aici de ceva timp, dar, fiindcă eu am propus joaca asta, ofer tot eu premiul (virtual) pentru legenda care mi s-a părut cea mai cea. Deci premiul pentru umor (dar și pentru eleganță) a fost adjudecat de Miss Chigwell, pentru legenda :

Foto 1: "Sir Rodney Walker si Barry Hearn intra intr-un bar... "

Premiul (cu cereri de iertăciune pentru puținătatea sa) este acesta :

FELICITĂRI, MISS CHIGWELL ! Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 7 Oct 2009, 7:00    Titlul subiectului: Castigatorul ia tot? Răspunde cu citat (quote)

Frumos premiu, mi-ar fi placut sa-l castig eu...!
Poate alta data.
Felicitari castigatoarei!! Majoreta



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 7 Oct 2009, 17:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Splendid premiu Clara Laughing Miss Chigwell daca-ti prisoseste o vreau eu pe cea din mijloc Yeah



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 10 Oct 2009, 21:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
N-am mai intrat pe aici de ceva timp, dar, fiindcă eu am propus joaca asta, ofer tot eu premiul (virtual) pentru legenda care mi s-a părut cea mai cea. Deci premiul pentru umor (dar și pentru eleganță) a fost adjudecat de Miss Chigwell, pentru legenda :

Foto 1: "Sir Rodney Walker si Barry Hearn intra intr-un bar... "

Premiul (cu cereri de iertăciune pentru puținătatea sa) este acesta :

FELICITĂRI, MISS CHIGWELL ! Applause


Vai, rusinica mie, o, zei, canta, zeita, jena ce-o cuprinse pe MC cand vazu ca trecura 4 zile si superbul dar negru si felinesc nu fu observat!!!!
Multumesc foarte, foarte, foarte mult!! Mi-au ajuns direct la suflet, Clara!!
Si multumesc Dana si Snookeclau.

Si inca o data multumesc. Notworthy Notworthy

Da, o ofer cu drag pe cea din mijloc. Numai sa vrea ea. Razz


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 11 Oct 2009, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Încă o dată, BRAVO, MISS CHIGWELL !

De fapt, cred că ar fi bine să repetăm aceste jocuri-concursuri de legende la poze nostime și să instituim și un premiu : „Premiul Sir Rodney Walker si Barry Hearn intră într-un bar...”. Cu permisiunea autoarei, după prima legendă câștigătoare. Wink Laughing

Sau aveți alte propuneri de titulatură ?

Rămâne să vedem și cum ar arăta premiul. Sugestii ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Lun 12 Oct 2009, 9:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Miss Chigwell . Applause
Foarte frumoase pisicile,vreau si eu una.
Pisicile aste dragute ti-au adus noroc. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Shanghai Masters 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 7 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community