Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Shanghai Masters 2009
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine gândiți că va fi campionul 2009, la Shanghai ?
Ricky Walden
0%
 0%  [ 0 ]
Liang Wenbo
8%
 8%  [ 2 ]
Shaun Murphy
33%
 33%  [ 8 ]
Ken Doherty
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
37%
 37%  [ 9 ]
Ding Junhui
0%
 0%  [ 0 ]
Ryan Day
4%
 4%  [ 1 ]
John Higgins
16%
 16%  [ 4 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 17 Oct 2009, 17:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vreau sa multumesc Academiei, familiei, prietenilor, persoanei inspirate care nu mi-a pus niciodata un tac in mina din motive de siguranta (a mea si a nevinovatilor din jur), furnizorului de internet, instalatorului... Laughing Laughing
Sunt foarte onorata ca premiul va purta numele "Sir Rodney Walker si Barry Hearn intră într-un bar...” si nu pot sa-mi doresc decat din ce in ce mai multe legende simpatice si amuzante.

Angela, dragostea pentru pisici are ea felurile ei de a te rasplati. Nenumarate. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2009-2010 » Shanghai Masters 2009 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Pagina 8 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community